Незапланований рейд

20200414_090329_resized  14 квітня 2020 року працівниками Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, близько 9 години ранку, у закладі торгівлі, відомому серед мешканців містечка цукровиків, як місцева «наливайка», виявлено неповнолітню дитину в супроводі двох чоловіків, які не є її родичами.  Дівчинка виховується в сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах, та постійно проживає у с. Шиїнці. Зі слів дівчинки, вона гостює у тітки. Проте, тітка не виявила бажання забрати племінницю додому із закладу, який користується сумнівною популярністю серед місцевих жителів.

  До того ж, відомо, що тітка проживає із співмешканцем, який раніше перебував у місцях позбавлення волі, а в квартирі проживає ще кілька дорослих чоловіків. Виникає питання: чи безпечне для 15-річної дівчинки таке гостювання.

  Працівниками центру було повідомлено про виявлений факт правоохоронні органи, які в подальшому будуть приймати рішення щодо доцільності притягнення матері до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*