“Величне ім’я – Вкраїни захисник!”

Готовые закладки 9x7 Арзамас клады гаш тв 2018_10_11_3_2  День захисника України – свято подвигу українських воїнів, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України, хто захищає незалежність та територіальну цілісність України сьогодні на Сході нашої держави.

follow link   11 жовтня у читальному залі гуманітарного профілю обласної наукової бібліотеки пройшли героїко-патріотичні читання на тему « follow link Величне ім’я – Вкраїни захисник!», приурочені до Дня захисника України та Дня укаїнського козацтва, в якому брали участі працівників міського ЦСССДМ.

Закладки шишки ак47 в Фролове 2018_10_11_3_6  У виступах захисників України різних поколінь звучала тема героїзму військовослужбовців Збройних Сил України, добровольчих батальйонів та інших військових формувань в боротьбі з ворогом на Донбасі. Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

see url   У зустрічі взяли участь ветерани Другої Світової війни, учасники локальних конфліктів та миротворчих операцій, волонтери та військовослужбовці, які брали участь в операціях ООС на Сході України.

https://vykideteres.info/ruminiya-kupit-zakladku-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ehkstazi-gashish-shishki-boshki.html 2018_10_11_3_9  Під час заходу демонструвалися уривки з документальних фільмів, звучали вірші та пісні, присвячені українській армії, відбулась презентація книжкової виставки «Героїв стежина – від батька до сина».

enter site   Захід проведено спільно з Хмельницькою обласною радою організації ветеранів України.

https://gwaretkav.ru/legalnie-narkosoderzhashie-veshestva-v-rossii.html

enter site

“Втратив роботу… Що далі?”

Популярні

follow   Економічна ситуація в державі спонукає до вивільнення або звільнення з роботи багатьох наших співгромадян. Можливість безвізового виїзду в країни Європи створює в багатьох враження, що можна нелегально працевлаштуватися та заробити кошти. Але це не так. Намагаючись порушити або обійти закон, можна легко стати жертвою торівців людьми!

Владимир   Слід знати, що для легальної роботи за кордоном необхідно мати дійсний закордонний паспорт та відповідну візу (найчастіше, робочу).

  • Власне, безвіз не надає право на працю. Треба мати дозвіл або документи, які дозволяють працювати по закордонному біометричному паспорту.
  • Переконайтесь, що запропонована Вам робота є легальною – не виїздіть з країни, доки не отримаєте повної інформації про місце роботи та місце проживання.
  • Для легального працевлаштування за кордоном необхідно укласти трудову угоду із закордонною фірмою-роботодавцем. Трудова угода повинна бути складена зрозумілою мовою або перекладена на мову, якою Ви володієте. Таку угоду оформляють у двох примірниках, один з яких залишається у працівника.
  • Сконтактуйте з рідними або друзями після приїзду. Повідомте про своє місцезнаходження. Обов’язково залиште вдома копії паспорта, візи, трудової угоди, усі контактні дані. Ніколи і нікому не передавайте на зберігання Ваш паспорт під час перебування за кордоном. Обов’язково майте при собі контактні дані предтавництва України в країні Вашого перебування.

https://yaletrelak.ru/kupit-gashish-v-vladimir.html https://fillabroado.ru/novovoronezh.html   Запам’ятайте та усвідомте! Працюючи нелегально, Ви не зможете належним чином захистити свої права на гідні умови праці та проживання; на відпочинок, вихідні; на виплати в разі втрати працездатності. Крім того, Ваша зарплатня буде набагато меншою, ніж якби Ви працювали легально. Погоджуйтесь лише на офіційне працевлаштування, адже законодавство будь-якої країни захищає перш за все тих, хто його дотримується.

source link   Зважайте, що втрата роботи – це неприємність, яка може трапитися з будь-ким. Але вихід з складної ситуації можна спробувати знайти, не полишаючи Україну. Для забезпечення тимчасово безробітних громадян створено центри зайнятості, після реєстрації в яких виплачується фінансова допомога по безробіттю. Це питання врегульовано Законом України «Про зайнятість населення», постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 198 «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу» (зі змінами) та іншими нормативно-правовими актами. Отримати відповідь, роз’яснення чи довідкову інформацію можна, звернувшись на урядову «гарячу лінію» за номером телефону  go site 1545 у цілодобовому режимі та безкоштовно як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone Україна, Lifecell). Для підприємців діє «гаряча лінія» за номером: Москва Бутово Южное купить закладку: меф-мефедрон, фен-амфетамин, кокаин, героин, мдма, экстази, ски кристаллы скорость, гашиш, шишки и бошки 0-800-503-045. Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії»: go to site +38(044)284-19-15. Оформити звернення можна також через веб-сайт Урядового контактного центру за адресою: www.ukc.gov.ua.

Купить закладки амфетамин в Асбесте

У м. Кам’янці-Подільському підписали Меморандум

Популярні

https://lovedagesut.com/otpravka-po-sng-kupit-zakladku-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ehkstazi-gashish-shishki-boshki.html 1  9 жовтня 2018 року відбулося підписання Меморандуму між Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – Юлія Побережна) та громадською організацією «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут «Республіка» (координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Кам’янець-Подільський – Михайло Будурович).5

follow site   Оскільки робота міського Центру СССДМ спрямована на реалізацію державної соціальної політики стосовно сімей, дітей та молоді у місті Кам’янці-Подільському, для організації особливо важливою є думка місцевої громади щодо просування того чи іншого соціального процесу в місті задля забезпечення її  соціальних потреб.

https://tigunasklav.ru/domodedovo.html 4  Зі свого боку, «Активна Громада» у м. Кам’янці-Подільському останнім часом зарекомендувала себе як активна спільнота, яка вдало співпрацює з місцевою владою шляхом винесення на загальне обговорення важливі та актуальні для громади проблеми.

https://ileftolen.ru/amfetamin-kurit.html   Підписанти висловили сподівання, що впровадження співпраці надасть можливість визначати потреби та думку кам’янчан із соціально значущих питань, що стосуються сімей, дітей та молоді, використовуючи сучасні інструменти діалогу між владою та громадою.

Чебоксары

Співпраця у Кам’янці-Подільському з попередження торгівлі людьми

see url фото_торгівля  8 жовтня, у рамках співпраці з Кам’янець-Подільським міським центром зайнятості та проведення семінару «Жінка на ринку праці», психолог Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Віталій Поліщук, провів групову консультацію для безробітної молоді на тему: «Нелегальна трудова міграція. Попередження торгівлі людьми».

watch   Нажаль, торгівля людьми існує й у сучасних умовах. Це одна з найбільших небезпек, у яку можливо потрапити під час пошуків роботи за кордоном.

go here   Обговорення цієї проблеми сприяє підвищенню рівня знань у безробітних стосовно прав людини та усвідомленню, що кожен сам несе відповідальність за своє життя і своє майбутнє, за свою подальшу долю. І не потрібно віддавати свого права вільного вибору до чужих рук.

Ростов купить закладку Марихуана [Hillary Clinton Kush]   Спеціалісти Центру СССДМ постійно проводять роз’яснювальну роботу серед населення з метою запобігання випадкам вербування. Так, щомісяця проводяться групові консультації для безробітних у міському центрі зайнятості, а також, навчальні заняття для волонтерів з питань протидії торгівлі людьми з метою розповсюдження ними інформації серед однолітків.

Елец

go

Проведено правоосвітню годину для студентів гуманітарно-педагогічної академії

enter IMG-8b01fbd04f5eb72a66fde45188005f0c-V  08 жовтня 2018 року в рамках місячника правових знань юрисконсультом Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено правову бесіду “Подорож до країни правових знань” для студентів гуманітарно-педагогічної академії (факультет початкової освіти). Основними були питання формування у студентів правової культури, виховання активної протидії особам, які порушують закони України, профілактики правопорушень серед неповнолітніх, вироблення стійких морально-правових знань, навичок поведінки у суспільстві, розвиток трудової і громадської активності.

https://wyternikal.ru/kupit-skorost-a-pvp-v-moskva.html

https://baretstore.ru/moskva-taganskiy-kupit-eyforetik-mefedron.html

У Кам’янці говорили про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

Популярні

https://bilbaodent.ru/kupit-sk-v-barnaule.html c34e92aaea6b7f5f2a4b22d4e67e0e60_M  Йдеться, зокрема, про створення бригади для надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

go to site   Про це йшлося на засіданні Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради. До неї входять представники міської влади, соціальної сфери, медичної галузі, поліції, громадськості.

https://generalialet.com/sharm-el-sheyh-kupit-zakladku-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ehkstazi-gashish-shishki-boshki.html   За словами директора міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлії Побережної, така функція в місті виконується давно, в тому числі надання первинної психологічної і медичної допомоги особам, котрі постраждали від насилля. Просто, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів, мобільна бригада потребує наявності транспортного засобу для оперативнішого реагування на виниклі ситуації.

go 4142

Купить МЕФ Заозёрный   Ще одне питання, яке обговорили на координаційній раді, – притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства (також відповідно до Постанови Кабміну). Оскільки для міста реалізація такого проекту – це непідйомний фінансовий ресурс, вирішено, як це робиться в інших містах, виділити спеціальну кімнату для перебування таких осіб в ній за потреби.

https://nematikfen.ru/moskva-voykovskiy.html   Зазначимо, що за даними міського відділу поліції, упродовж останніх дев’яти місяців до правоохоронних органів надійшло 168 заяв від громадян про вчинення насильства у сім’ї.

source

https://lowlyshop.ru/ostashkov-kupit-nbome.html

«Що таке булінг? Чому він виникає і як протидіяти цьому негативному явищу?» – відбувся прямий ефір на радіо “Поділля-центр”

Популярні

source link 43509263_299200807345092_7853121549233029120_n

go   08 жовтня відбувся прямий ефір на радіо «Поділля – Центр» на тему, яка є надзвичайно актуальною як серед дітей, так і серед дорослих, а саме: «Що таке булінг? Чому він виникає і як протидіяти цьому негативному явищу?». Відповіді на ці запитання з’ясовували впродовж сьогоднішнього ефіру.

see   На сьогоднішній день надзвичайно велика кількість дітей піддається знущанням з боку інших дітей. Це явище не завжди набирає розголосу, оскільки, зачасту, діти не мають бажання говорити про свої проблеми з дорослими та батьками. Особливо підлітки, оскільки у цей час у дитини ще формується своє «Я» і не завжди дитина готова поділитись своїм переживанням з іншими. Бувають випадки, коли така здавалось би несерйозна ворожість підлітків, може призвести до важких наслідків. Це може бути як фізична розправа, психологічний тиск, коли дитину доводять мало не до самогубства, а також досить поширене зараз таке явище як «Кібербулінг». Діти дуже багато часу проводять в соціальних мережах, тому це також є дуже поширеною формою булінгу.

follow url   Саме тому цей ефір був присвячений найбільш хвилюючим питанням серед батьків та педагогів – питанням, що стосуються булінгу, як застерегти свою дитину, які міри профілактики потрібно проводити та як покращити психологічний стан дитини, яка уже стала жертвою булінгу. Саме тому даний ефір є дуже корисним та пізнавальним.

click

Москва Строгино

Правова година. “Протидія домашньому насильству”

click here IMG-2e3e15871f00791994601f3f622d8712-V  04.10.2018 року юрисконсультом Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках місячника правових знань проведено правову бесіду зі студентами соціальної роботи ВМУРоЛ «Україна» щодо профілактики домашнього насильства, захисту своїх законних інтересів (у разі виникнення насильства або жорстокого поводження), обізнанності з правових питань, відповідальності за вчинення насильства, механізмів надання послуг при вчиненні насильства, а також надання пропозицій щодо ефективного усунення виявлених проблем. В процесіпроведення правової години  роздано відповідні інформаційні матеріали.

see

Москва Южнопортовый купить закладку Лирика 300мг (Прегабалин)

Про засідання комісії з питань захисту прав дитини у м. Кам’янці-Подільському

see f84a1144faeb038dda6e0ac44adb76a9_XL  4 жовтня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради.

Москва Ново-Переделкино купить закладку Шишки White Widow   На розгляд комісії було винесено 7 питань, що стосувались інтересів дітей. З них щодо 2 сімей матеріали підготовлені Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

click   Прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства.

https://generalialet.com/moskva-mozhayskiy-kupit-zakladku-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ehkstazi-gashish-shishki-boshki.html

У м. Кам’янці-Подільському продовжено роботу з батьками

1111  Третього жовтня відбулося друге заняття за «Корекційною програмою Кам’янець-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для батьків, які неналежно виконують батьківські обов’язки». Заняття проводили психологи Центру Тетяна Заїка та Віталій Поліщук.

  Психологи продовжили роботу з батьками щодо суті батьківських обов’язків та чинників їх виконання, а також дотримання прав дітей в сім’ї.

  Мета програми – попередження соціального сирітства, а саме запобігання вилученню дітей із сім’ї та передачі їх в інтернатні заклади.

2 3