Партнерство задля успішної адаптації першокурсників міста Кам’янця-Подільського

Популярні

click here   Продовжується співпраця Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з вищими навчальними закладами щодо адаптації студентів-першокурсників до навчання. Підтримка колективом навчального закладу та батьками є запорукою успішної адаптації студентів.

https://deraliernel.info/volokolamsk-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html  зал батьківпрезидія

enter site виступ психолога  16 листопада, за запрошенням адміністрації Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, перед батьками першокурсників виступив  психолог Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ, Віталій Поліщук, а також спеціалісти інших установ.

  У своєму виступі Віталій Аркадійович охарактеризував коло проблем, з якими зазвичай зіштовхуються першокурсники, зі шляхами їх подолання, а також надав конкретні поради батькам щодо підтримки дитини у процесі її адаптації нового соціального статусу.

  Наприкінці психолог наголосив та тому, що будь-який навчальний заклад покликаний перш за все надавати фахові знання. Функція ж виховання залишається за батьками; відповідальність за життя і здоров’я своїх неповнолітніх дітей, за їх вчинки, несуть батьки.

Про засідання комісії з питань захисту прав дитини у м. Кам’янці-Подільському

f84a1144faeb038dda6e0ac44adb76a9_XL  15 листопада відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради.

  Головував на засіданні заступник Кам’янець-Подільського міського голови Вадим Савчук.

  На розгляд комісії було винесено 7 питань, що стосувались інтересів дітей.

  З них 2 питання стосувалися захисту майнових та житлових прав дітей, 1 – визначення місця проживання дитини, 1 – надання висновку органу опіки та піклування, 1 – визначення порядку участі у вихованні та спілкування з дітьми.

  Щодо 2 сімей матеріали підготовлені Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: про виконання батьківських обов’язків.

  Прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства.

Взяли участь у круглому столі: «Опіка чи піклування? Правильний вибір в умовах законодавчих змін»

46459414_2015035035257212_2532022094464548864_n  Відбулося засідання круглого столу «Опіка чи піклування? Правильний вибір в умовах законодавчих змін». Із вступним та привітальним словом виступив начальник управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради Воронецький С.І. Про нові виклики у правозахисті осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень розповіла голова Фонду соціального захисту та реабілітації інвалідів з дитинства, директор Центру реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень Корчинська А.П. про правові аспекти надання психіатричної допомоги та визначення особи недієздатною розповіли завідувач юридичної клініки, доцент кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права Гарієвська М.Б., доцент кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права Трач О.М. З питань надання психіатричної допомоги в сучасних умовах виступила головний лікар Хмельницького обласного психоневрологічного диспансеру Брухнова Л.С. Активно до обговорення теми долучилилася і декан факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Ящук І.П. Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді теж надає послуги вищезгаданій категорії осіб, тому підтримує позитивні ініціативи колег. Тема актуальна і складна, тому у залі велася активна дискусія щодо законодавчих змін та реалій.

46310756_1939427869507581_240206044712665088_n

Активна співпраця Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей

46342146_362136137862609_8489166954064510976_n  Відбулася робоча зустріч працівників Центру соціальних служб та служби у справах дітей щодо врегулювання питань у наданні соціальних послуг сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, у зв’язку із змінами чинного законодавства.

Просвітницька робота фахівців із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

46358974_521115681740255_8555547662194049024_n  15 листопада 2018 року фахівець із соціальної роботи ІІ кваліфікаційної категорії Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анастасія Тимчук взяла участь у загальношкільних батьківських зборах СЗОШ №22. Ознайомила батьків із напрямами діяльності Центру, дискусійному обговоренню була порушена тема «булінгу», та теми, що стосуються підліткового віку.

  Додатково повідомляємо, що Центр надає інформаційні, психологічні, юридичні та соціальні послуги.

Волонтери Кам’янця-Подільського апробували нові тренінгові заняття

02  Волонтери Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжили розробку та апробацію циклу тренінгових занять з метою подальшого їх проведення для однолітків.

  Цього тижня були апробовані тренінгові заняття на теми: «Волонтерство» та «Формула позитивного мислення», які розроблені для проведення за принципом «рівний-рівному».

  Заняття будуть проведені для студентів та старшокласників міста Кам’янець-Подільського під час Тижня соціальної роботи.

01 05 0403

Взяли участь у тренінгу «Розпізнавання та реагування на дискримінацію»

  За спільною ініціативою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні 13-14 листопада було проведено тренінг на тему: «Розпізнавання та реагування на дискримінацію». Під час тренінгу було обговорено питання дотримання та застосування українського анти дискримінаційного законодавства в роботі.

46225227_2130237703960012_6578448764145500160_n46310756_531831050614794_3911395307371364352_n

  В робочій зустрічі взяли участь: заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Валентина Костенецька, заступник директора департаменту освіти Світлана Губай, головний спеціаліст загального відділу Хмельницької міської ради Альона Маслова та директор Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мар’яна Любецька.

15 листопада 2018 року – Міжнародний день відмови від паління

Популярні

15-Mizhnarodnyj-den-vidmovy-vid-palinnya  Починаючи з 1988 року щороку в третій четвер листопада відзначають Міжнародний день відмови від паління. У 2018 році він припадає на 15 листопада.

Верхняя Пышма купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки   Кам’янець-Подільський міський go to site Центр Люцерн купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді source link доводить до відома.

  За даними проекту DilovaMova.com, дуже символічно, що Міжнародний день відмови від паління своїми витоками сягає до Американської землі, континенту, з якого і почалося це тотальне горе – звичка тютюнокуріння.

  У далекому 1977 році, вивчивши сумну статистику по раковим захворюванням, цей день встановило Онкологічне Співтовариство Сполучених Штатів Америки. Було запропоновано відзначати його щорічно в кожен третій четвер листопада. Незабаром до цієї корисної ініціативи стали приєднуватися у всьому світі. А пізніше, в 1988 році, за пропозицією Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (резолюцією № WHA 42.19) виник молодший брат цього Міжнародного дня – Всесвітній день без тютюну, який зараз відзначається 31 травня.

  Статистика ВООЗ дуже сумна. Епідемія тютюнопаління в 20 столітті забрала з життя понад 100 мільйонів людей. У XXI столітті ця цифра може вирости на порядок. Близько 63% всіх смертей на землі відбувається через неінфекційні захворювання. Тютюнопаління в цій страшній статистиці займає стійку позицію лідера.

  Метою Дня відмови від паління є активні дії по сприянню у зниженні поширення шкідливої тютюнової залежності. Це включає в себе боротьбу проти тютюнопаління в усіх прошарках суспільства. Широке інформування суспільства про шкідливий і згубний вплив тютюну на здоров’я курця і оточуючих його людей здатне позитивно вплинути на самосвідомість безлічі курців. Завдяки хорошій обізнаності населення про шкоду куріння для здоров’я та доступних методах позбавлення від цієї шкідливої звички багато громадян прагнуть позбутися згубної нікотинової залежності.

  Деякі люди не усвідомлюють всієї тяжкості наслідків від вживання тютюну для свого здоров’я і здоров’я своїх дітей. Сьогодні існує багато методів лікування від тютюнозалежності з використанням різних фармакологічних препаратів, але найкращі ліки – сила волі проти цієї шкідливої звички.

  Бережіть своє  здоров’я  і здоров’я  своїх  близьких!

Про засідання комісії з питань захисту прав дитини у м. Кам’янці-Подільському

завантаження  4 жовтня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради.

  На розгляд комісії було винесено 15 питань, що стосувались інтересів дітей. З них 2 питання стосувалися визначення порядку участі у вихованні та спілкування з дітьми, 4 – захисту майнових та житлових прав дітей, 7 – щодо продовження перебуванні дітей у групі притулку ДНЗ №17.

  Щодо 2 сімей матеріали підготовлені Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: про здійснення соціального супроводу, де мати систематично не здійснює без поважних причин заходів, передбачених планом соціального супроводу, а також про призупинення соціальної допомоги одинокій матері.

  Прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства.

Хмельницький – Тернопіль. Обмін досвідом та участь у фестивалі

45541125_290869228422778_9047216878082064384_n  Відбулася робоча зустріч та обмін досвідом управління молоді та спорту та підпорядкованих установ, участь у фестивалі за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», що проводився у м.Тернопіль міським центром фізичного здоров’я населення. В робочій групі взяли участь заступник начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Томусяк Н.П., директор ДЮСШ №1 Янків В.В., директор Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любецька М.М., директор центру по роботі з дітьми та підлітками Янчук О.М. та працівники центру.

45614104_295733181279192_7464570980543758336_n 45632912_1988618568102809_8198198699470356480_n 45650869_261935207815834_4000217524565180416_n 45761061_307617149966962_8980307863205314560_n 45814965_260105294857588_8069603006351409152_n 45860136_338000427005437_6888357528162271232_n