У м. Кам’янці-Подільському підписали Меморандум

Популярні

Стафф сторе иваново 1  9 жовтня 2018 року відбулося підписання Меморандуму між Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – Юлія Побережна) та громадською організацією «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут «Республіка» (координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Кам’янець-Подільський – Михайло Будурович).5

Сейшелы купить закладку: меф-мефедрон, фен-амфетамин, кокаин, героин, мдма, экстази, ски кристаллы скорость, гашиш, шишки и бошки   Оскільки робота міського Центру СССДМ спрямована на реалізацію державної соціальної політики стосовно сімей, дітей та молоді у місті Кам’янці-Подільському, для організації особливо важливою є думка місцевої громади щодо просування того чи іншого соціального процесу в місті задля забезпечення її  соціальних потреб.

Москва Тёплый Стан 4  Зі свого боку, «Активна Громада» у м. Кам’янці-Подільському останнім часом зарекомендувала себе як активна спільнота, яка вдало співпрацює з місцевою владою шляхом винесення на загальне обговорення важливі та актуальні для громади проблеми.

watch   Підписанти висловили сподівання, що впровадження співпраці надасть можливість визначати потреби та думку кам’янчан із соціально значущих питань, що стосуються сімей, дітей та молоді, використовуючи сучасні інструменти діалогу між владою та громадою.

Тгк экстракция

Співпраця у Кам’янці-Подільському з попередження торгівлі людьми

https://fygnelare.ru/vozbuzhdayushie-kapli-dlya-zhenshin-v-cherepovtse.html фото_торгівля  8 жовтня, у рамках співпраці з Кам’янець-Подільським міським центром зайнятості та проведення семінару «Жінка на ринку праці», психолог Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Віталій Поліщук, провів групову консультацію для безробітної молоді на тему: «Нелегальна трудова міграція. Попередження торгівлі людьми».

https://delfagroud.ru/moskva-begovoy-kupit-marihuana-white-widow.html   Нажаль, торгівля людьми існує й у сучасних умовах. Це одна з найбільших небезпек, у яку можливо потрапити під час пошуків роботи за кордоном.

Уфа купить закладку АК-47 - Бошки Шишки   Обговорення цієї проблеми сприяє підвищенню рівня знань у безробітних стосовно прав людини та усвідомленню, що кожен сам несе відповідальність за своє життя і своє майбутнє, за свою подальшу долю. І не потрібно віддавати свого права вільного вибору до чужих рук.

https://oselgrach.ru/yaroslavl.html   Спеціалісти Центру СССДМ постійно проводять роз’яснювальну роботу серед населення з метою запобігання випадкам вербування. Так, щомісяця проводяться групові консультації для безробітних у міському центрі зайнятості, а також, навчальні заняття для волонтерів з питань протидії торгівлі людьми з метою розповсюдження ними інформації серед однолітків.

go site

https://njalafcrut.ru/skami-kupit-v-moskve.html

У Кам’янці говорили про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

Популярні

Сиде купить марихуану c34e92aaea6b7f5f2a4b22d4e67e0e60_M  Йдеться, зокрема, про створення бригади для надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

https://copsrikes.ru/moskva-zamoskvoreche-kupit-gashish-soft-hash.html   Про це йшлося на засіданні Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради. До неї входять представники міської влади, соціальної сфери, медичної галузі, поліції, громадськості.

go to link   За словами директора міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлії Побережної, така функція в місті виконується давно, в тому числі надання первинної психологічної і медичної допомоги особам, котрі постраждали від насилля. Просто, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів, мобільна бригада потребує наявності транспортного засобу для оперативнішого реагування на виниклі ситуації.

https://wendifeling.info/ruminiya-kupit-zakladku-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ehkstazi-gashish-shishki-boshki.html 4142

see   Ще одне питання, яке обговорили на координаційній раді, – притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства (також відповідно до Постанови Кабміну). Оскільки для міста реалізація такого проекту – це непідйомний фінансовий ресурс, вирішено, як це робиться в інших містах, виділити спеціальну кімнату для перебування таких осіб в ній за потреби.

enter site   Зазначимо, що за даними міського відділу поліції, упродовж останніх дев’яти місяців до правоохоронних органів надійшло 168 заяв від громадян про вчинення насильства у сім’ї.

Ногинск купить закладку: меф-мефедрон, фен-амфетамин, кокаин, героин, мдма, экстази, ски кристаллы скорость, гашиш, шишки и бошки

Москва Можайский

Про засідання комісії з питань захисту прав дитини у м. Кам’янці-Подільському

source url f84a1144faeb038dda6e0ac44adb76a9_XL  4 жовтня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради.

follow url   На розгляд комісії було винесено 7 питань, що стосувались інтересів дітей. З них щодо 2 сімей матеріали підготовлені Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

see   Прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства.

Москва Измайлово купить закладку: меф-мефедрон, фен-амфетамин, кокаин, героин, мдма, экстази, ски кристаллы скорость, гашиш, шишки и бошки

https://kotikilike.ru/alkogol-rektalno.html

У м. Кам’янці-Подільському продовжено роботу з батьками

Тольятти 1111  Третього жовтня відбулося друге заняття за «Корекційною програмою Кам’янець-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для батьків, які неналежно виконують батьківські обов’язки». Заняття проводили психологи Центру Тетяна Заїка та Віталій Поліщук.

https://elowbabay.ru/gashish-sposob-izgotovleniya-i-kureniya.html   Психологи продовжили роботу з батьками щодо суті батьківських обов’язків та чинників їх виконання, а також дотримання прав дітей в сім’ї.

click   Мета програми – попередження соціального сирітства, а саме запобігання вилученню дітей із сім’ї та передачі їх в інтернатні заклади.

https://baretstore.ru/moskva-mozhayskiy-kupit-zakladku-kokain-hq.html 2 3

Городец

У м. Кам’янці-Подільському проведено плановий вечірній рейд

source site завантаження  27 вересня службою у справах дітей спільно з ювенальною превенцією міського відділу поліції та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено вечірній рейд.

Москва Тропарёво-Никулино купить Euro HQ Hash (ЧЕРНЫЙ)   Відвідано п’ять сімей, у яких виховується тринадцятеро дітей.

https://generalialet.com/alushta-kupit-zakladku-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ehkstazi-gashish-shishki-boshki.html   За результатами рейду двох матерів притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків з виховання дітей, трьох буде заслухано на засіданні комісії з питань захисту прав дитини та прийнято відповідні рішення, оскільки виявлено факти неналежного виконання батьківських обов’язків.

go

follow url

Волонтери Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ долучилися до проведення міського заходу

https://lowasedr.ru/novovoronezh.html 1  26-27 вересня у м. Кам’янці-Подільському на центральному стадіоні ім. Г. Тонкочеєва відбулася презентація проекту «Відкриті уроки футболу», який здійснюється в рамках підтримки Європейським Союзом громадянського суспільства, органів місцевої влади та прав людини в Україні.

https://fredymerk.ru/ketanov-po-retseptu-ili-net.html   «Відкриті уроки футболу» – це соціально-спортивні заходи, які мають на мені популяризацію дитячого футболу та вчать дітей як правильно поводитись під час гри і виявляти повагу до інших гравців команди, до суперників, а також до того середовища, де навчаються.

go   На футбольному полі працювало 12 тематичних майданчиків. На одному з них, «майданчику психолога», з дітьми працювали психологи Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Тетяна Заїка та Віталій поліщук, а також волонтери Центру.

Обойти блокировку провайдера   Кам’янець-Подільський міський Центр СССДМ сприяє розвиткові та поширенню волонтерського руху в місті, долучаючись до добрих справ громади. Окрім здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах, волонтери КПМЦСССДМ не стоять осторонь загальноміських подій та активно беруть участь у соціально важливих заходах для сімей, дітей та молоді міста.

Сагареджо купить закладку: меф-мефедрон, фен-амфетамин, кокаин, героин, мдма, экстази, ски кристаллы скорость, гашиш, шишки и бошки 78 23 4 5 6

see

Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

follow url sots-vyplaty  З метою здійснення контролю за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини та створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, протягом 9 місяців поточного року спеціалістами Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено 450 вибіркових обстежень окремих сімей за місцем проживання.

Орёл   Сімей, які би використовували «дитячі гроші» не за призначенням – не виявлено.

go site   Центр вкотре доводить до відома усіх, хто отримав допомогу при народженні дитини чи буде отримувати:

  1. Будьте готові до того, що до вас прийде працівник Центру здійснити контроль за цільовим використанням коштів.
  2. У випадку, якщо ви будете перешкоджати здійсненню перевірки – інформація буде подана до Департаменту соціального захисту населення, і як результат – вас очікує припинення виплат вищезазначеної допомоги.
  3. Спеціалісти Центру виконують свої посадові обов’язки, тому просимо з розумінням поставитись до перевірки.
  4. Допомога призначається лише за особистим зверненням громадян і, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2014 № 623, передбачає перевірку її цільового використання.

go to site

Про засідання комісії з питань захисту прав дитини у м. Кам’янці-Подільському

Балашиха f849efba8e6b73bb7496fe2d801c6030_XL  20 вересня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради. Головував на засіданні заступник Кам’янець-Подільського міського голови Вадим Савчук.

https://venakshops.ru/kaluga-kupit-vhq-cocaine-988-ecuador.html На розгляд комісії було винесено 8 питань, що стосувались інтересів дітей. З них щодо 2 сімей матеріали підготовлені Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

enter Прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства.

https://maminelety.info/evpatoriya-kupit-zakladku-mefedron-fen-amfetamin-kokain-geroin-mdma-ehkstazi-gashish-shishki-boshki.html

У м. Кам’янці-Подільському розпочато впровадження програми

41984647_1963667800394366_4170818702213644288_n  19 вересня відбулося перше заняття за Корекційною програмою Кам’янець-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для батьків, які неналежно виконують батьківські обов’язки. Заняття проводили психологи Центру Тетяна Заїка та Віталій Поліщук.

  Програма розрахована та впроваджується з метою запобігання вилученню дітей із сім’ї, тобто попередження соціального сирітства.