Проведено семінар-навчання для спеціалістів Кам’янець-Подільського районного, міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади

Популярні

Кальяри купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки IMG-cf5a86116b68dd360854326ac1a64805-V  11 – 12 грудня 2018 року проведено семінар-навчання для спеціалістів Кам’янець-Подільського районного, Кам’янець-Подільського міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади на тему «Реалізація норм наказу Мінсоцполітики України від 13.07.2018р. №1005 «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах».

https://fasokers.site/vishniy-volochek.html   В ході семінару-навчання розглянуто питання щодо надання соціальних послуг відповідно до Державного стандарту соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах як інструмент правового регулювання надання соціальних послуг, здійснення оцінки потреб як основа ведення випадку та інструмент з надання якісних послуг для дитини та її сім’ї.

see IMG-d466841e12d8abbc3adc5b48cdd5ce9e-V IMG-f8cc57297d1f68f8ab231a65287c1b4f-V

Октябрьский (Башкортостан) купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки

У Кам’янці-Подільському провели День спільних дій в інтересах дітей

  Такий традиційний захід під головуванням заступника Кам’янець-Подільського міського голови, Вадима Савчука, організували 12 грудня, за участю соціальних структур, поліції, психологів, медиків для опікунів, піклувальників і прийомних батьків дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей.

  Йшлося про законодавчі, адміністративні, соціальні і просвітні заходи щодо захисту дітей, які власне, і перебувають на обліку зазначеної служби. Зокрема, присутнім наголосили на умовах призначення державних допомог, особливостях взяття на квартирних облік, юридичній відповідальності щодо покладених на батьків обов’язків.

3fe808ecc1a83f00c3d06a6c1899291a_XL8

  Окремо було висвітлено інформацію про медичне обслуговування та супровід дітей в умовах медичної реформи, соціальну підтримку родин Центром соціальних служби для сім’ї, дітей і молоді, обов’язки опікунів, піклувальників згідно з чинним законодавством.

  Від Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виступив психолог, Віталій Поліщук, який висвітлив психологічні аспекти та можливі ризики виховання підлітків в опікунських сім’ях.

9 10

У Кам’янці-Подільському юрисконсульт зустрівся з працівниками музею

Популярні

виступ  На виконання «Плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.09.2018 № 681-р, з 10 по 14 грудня по всій країні проводяться тематичні заходи з питань реалізації і захисту прав людини.

  11 грудня, у залі Магдебурзького права Кам’янець-Подільської ратуші (будинок польського магістрату) відбулася зустріч юрисконсульта Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Яни Арнаутової, з працівниками Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника на тему: «Правове сімейне виховання».зал

  Під час зустрічі присутні були активні та задавали безліч питань, на які отримали змістовні відповіді.

Кам’янець-Подільський приєднався до інформаційної кампанії з нагоди Міжнародного дня боротьби за скасування рабства

01  6 грудня організатори акції, благодійний фонд «Ксена» у партнерстві з міжнародною компанією «А21 Ukraine», провели у місті Кам’янці-Подільському три інформаційні зустрічі.

  Зустрічі на тему: «Навчайся безпечно! Подорожуй безпечно! Працюй безпечно» відбулися у Кам’янець-Подільському коледжі будівництва, архітектури та дизайну, Кам’янець-Подільському медичному училищі та Державному навчальному закладі «Подільський центр професійно-технічної освіти», у рамках проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів протидії торгівлі людьми».

  У місті заходи відбулися за сприяння Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

02 03

У м. Кам’янці-Подільському з батьками говорили про заохочення та покарання

заняття1  6 грудня відбулося чергове заняття за «Корекційною програмою Кам’янець-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для батьків, які неналежно виконують батьківські обов’язки». Заняття проводили психологи Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Заїка та Віталій Поліщук.

  На цей раз говорили про заохочення та покарання, а особливо покарання без насильницьких дій. Психологи зупинилися на таких правилах, прийомах та методах виховання, як сила слова, система стабільності, правила покарання і, що найважливіше, особистий приклад батьків.

заняття2

У м. Кам’янці-Подільському з дітьми говорили про ВІЛ/СНІД

Славутинка  Сучасні діти, дивлячись телевізор, мандруючи сторінками інтернету, читаючи журнали, спілкуючись із друзями, отримують різну, найчастіше неправдиву інформацію. Якщо не почати обговорювати з ними важливі питання якомога раніше, хтось інший, можливо не найкращий кандидат, візьме це завдання на себе.

  Тому, за запрошенням адміністрації спеціалізованої школи-інтернату Хмельницької облради «Славутинка», із старшокласниками зустрілися спеціалісти Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Захід відбувся у рамках заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІД та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми та Всеукраїнської акції «16 днів без насильства».

  Розмова про ВІЛ/СНІД стала основою для розмови про безпечну поведінку стосовно ВІЛ, про збереження здоров’я та особисту відповідальність за нього.

У Кам’янці-Подільському подякували волонтерам та благодійникам

Популярні

01  Щороку п’ятого грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку, а дев’ятого грудня – День благодійництва. З цієї нагоди в Кам’янці-Подільському нагородили тих, хто допомагає за покликом душі та серця.

  Волонтерам Кам’янця подякував від імені міського голови, Михайла Сімашкевича, секретар міської ради, Дмитро Васильянов.

  «Волонтерський рух розпочався у 90-их, але розвитку набув в 2014-му разом з російсько-українською війною. Дитячі садочки і школи, педагогічні і батьківські колективи, громадські організації та благодійні фонди, пересічні кам’янчани – всі ви зробили великий внесок не лише в підтримку військових, але й інших галузей. Тому дякую всім, хто бере участь у волонтерському русі і проявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи за це подяк та винагород» – звернувся до присутніх Дмитро Сергійович.

колаж  За поданням державних установ і громадських організацій Дмитро Сергійович та помічник народного депутата Володимира Мельниченка, Сергій Тимчук, вручили подяки і подарунки волонтерам, котрі підтримують військових, займаються соціальною справою, благодійникам міста, котрі надають допомогу в різних сферах життєдіяльності міста.

  Директор Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, Юлія Побережна, вручила подяки Хмельницького обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді тим, хто здійснює активну волонтерську діяльність, допомагаючи сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах.

02 0403 05

В Кам’янці-Подільському проходять заходи у рамках акції «16 днів проти насильства»

3  Триває Всеукраїнська акція «16 днів без насильства», у рамках якої Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить просвітницькі заходи.

  «НІ – насильству!» – тренінгове заняття під такою назвою провели волонтери Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ, з числа студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, для студентів Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

  Під час заняття його учасники з’ясовували, що означає термін «насильство», які його види зазначаються у чинному законодавстві України, а головне вчилися ставати на місце жертви: відчути, як впливають на особистість образливі слова, зневага та приниження.

  Маємо надію, що завдяки подібним заходам, прояви насильства зустрічатимуться набагато рідше.

1 2 4 5

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІД та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.

Популярні

world_aids_day  Сьогодні, на тлі подій, які відбуваються в Україні, засоби масової інформації практично припинили розповідати про ВІЛ/СНІД, і пересічні громадяни про це почали поволі забувати. Проте, як не прикро, Україна займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції.

enter site   Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує.

  За даними Українського центру контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України (http://phc.org.ua/pages/diseases/hiv_aids/statistics) 329 032 випадки ВІЛ-інфекції серед громадян України, зокрема 108 809 випадків захворювання на СНІД та 47 369 випадків смерті від недуг, зумовлених СНІДом.

  Станом на 01.10.2018 у ЗОЗ служби СНІДу під медичним наглядом перебувало 144 633 ВІЛ-інфікованих громадянина України, зокрема 46 443 хворих із діагнозом СНІД.

  За 9 місяців 2018 р. в Україні кількість зареєстрованих ВІЛ-інфікованих громадян зросла на 158 осіб — узято на облік 13 414 ВІЛ-інфікованих осіб, порівняно з 13 256 за аналогічний період 2017 р. Рівень захворюваності на ВІЛ-інфекцію у країні зріс на 1,6% та склав 31,7 на 100 000 населення.

  Основною причиною поширення ВІЛ-інфекції називають безвідповідальне ставлення людей до власної безпеки здоров’я.

  Численні сумніви, пересуди і страхи витають у нашому суспільстві навколо усього, що стосується ВІЛ і СНІДу. І, пов’язано це, насамперед, з недостатнім бажанням знати про причини і наслідки захворювання, про шляхи передачі і способи запобігання зараження. 

  Правдиву інформацію з питань ВІЛ/СНІД можна дізнатись на офіційних сайтах з протидії ВІЛ/СНІД, у тому числі на сайті «Анти-СНІД» http://www.antiaids.org/news.html

Співпраця майбутніх працівників соціальної сфери ВУЗів Кам’янця-Подільського

колаж  28 та 30 листопада, волонтери Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели тренінгові заняття «Пізнай себе» та «Формула позитивного мислення». Заходи відбулися у рамках Тижня кафедри соціальної роботи та психології Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу та до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями.

  Волонтери з числа студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, майбутні працівники соціальної сфери, ділилися своїми знаннями та навичками зі студентами такої ж спеціальності коледжу.

  І «новоспечені» тренери, і учасники тренінгів здобули нових навичок щодо формування позитивного ставлення до життя та конструктивних методів подолання можливих життєвих перешкод, а також отримали позитивні враження.

1 2 3