Відбулася спільна виїзна акція

follow url фото 1  17 липня в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Еко ЛЕНД» (с. Привороття) відбулась спільна виїзна акція міського центру зайнятості, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Клініки, дружньої до молоді.

http://telegra.ph/Ultra-obmen-08-13   Робота виїзної команди спеціалістів передбачала здійснення превентивної роботи з дітьми за різними напрямками.

follow   Так, спеціаліст центру зайнятості, Леся Нечитайло, розповіла дітям про те, як потрібно правильно обирати майбутню професію. Фахівець Центру соціальних служб, Яна Арнаутова спілкувалася з дітьми про ази права,  наслідки протиправної поведінки та про переваги законослухняного способу життя.

Обмен Qiwi RUB на Bitcoin BTC   Лікарі Клініки, дружньої до молоді, Ліана Гаспарян та Ігор Боднар говорили із підлітками про репродуктивне здоров’я та відповідальне ставлення до власного здоров’я.

Москва Алтуфьевский купить Марихуана [Girl Scout Cookies]   Діти та підлітки приймали активну участь у запропонованих спеціалістами заходах,  задавали запитання та аналізували життєві ситуації.

http://telegra.ph/Kak-vyvesti-bitkoiny-s-igry-2048-08-15   Це була заключна виїзна акція спеціалістів в заклади оздоровлення та відпочинку цього літа. Учасники акції бажають дітям бути здоровими та з новими силами приступити до навчання. Також, спеціалісти сподіваються, що така практика буде продовжена наступного року під час літнього оздоровлення дітей.

source site

Каргат купить Гашиш [Soft Hash]

У м. Кам’янці-Подільському триває акція «Готуємо дітей до школи»

go   Кам’янчани активно включилися у процес підготовки до школи дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, і перебувають у дуже скрутному матеріальному становищі.

  Жителі міста приносять речі, що були в ужитку, які згодяться у прийдешньому навчальному році: шкільну та спортивну форму, взуття, рюкзаки, канцтовари. Також один з магазинів надав нове взуття.

гумамарсель

  Надіємося, що коло благодійників-однодумців розшириться. Усі надані речі будуть адресно передані в сім’ї.

Про засідання комісії з питань захисту прав дитини у м. Кам’янці-Подільському

завантаження  6 серпня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради. Головував на засіданні заступник Кам’янець-Подільського міського голови Вадим Савчук.

  На розгляд комісії було винесено 10 питань, що стосувались інтересів дітей. З них щодо 5 сімей матеріали підготовлені Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  Прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства.

Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

дитина за партою  Останнім часом до психолога Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ почастішали звернення батьків школярів. Причиною звернень є адаптація дітей до навчання в школі після літніх канікул. Звертаються в основному ті батьки, діти яких мали труднощі у адаптації до школи попередніх років.

  Школярі будь-якого віку обов’язково проходять період адаптації до школи. Причому цей період триває досить довго: у першокласників – 1,5 місяця, у п’ятикласників – місяць, учні інших класів звикають до школи 2-3 тижні. Помилка багатьох батьків полягає в тому, що вони вважають, що цього періоду немає. На їх думку, дитина повинна провчитися два-три дні і звикнути. Насправді все набагато складніше. З початком навчання докорінно змінюється спосіб життя дитини.

  Якщо зневажити періодом адаптації – у дитини можуть виникнути різні труднощі. У дітей старше 10-12 років вони носять психологічний характер, а от молодші школярі можуть відчувати і проблеми зі здоров’ям.

  Допомагати дитині втягуватися в навчальний процес після тривалих літніх канікул краще завчасно. Ось декілька порад для батьків.

  1. Треба змінити режим дня – раніше лягати спати і вставати раніше. Причому марно вимагати від дитини раніше відправлятися в ліжко, якщо самі батьки засиджуються далеко за північ.
  2. Відпочинок має бути активним, на свіжому повітрі. Безцільне проведення часу (якщо дитині нема чим зайнятися) може тільки ще більше втомити її.
  3. Обмежте час перегляду телевізора дитиною та ігри за комп’ютером.
  4. «Розпишіть» дитину: невеличкі диктанти допоможуть дитячій руці згадати навички письма.
  5. Разом повторіть таблицю множення, послухайте як дитина переповідає прочитані за літо книжки.
  6. Включіть у процес адаптації всю сім’ю: різні голоси привчають підлаштовуватися, а значить, зосереджуватися.
  7. Купівля шкільного приладдя, одягу для школи – заняття, як правило, приємне і в той же час налаштовує на навчальний лад.
  8. Не поспішайте багато вимагати від дитини, дайте їй час. Будьте терплячі та уважні до дитини: враховуйте її вік, темперамент, індивідуальні особливості.

  І головне. У будь-якому віці дитина потребує любові та підтримки від батьків, розуміння та допомоги.

  За індивідуальною консультацією можна звернутися до психологів Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Шевченка, буд. 26 (ІІІ поверх), тел. 91429.

У м. Кам’янці-Подільському проведено черговий вечірній рейд

0ccacfb15fde82143eda88398776b2f1_XL  25 липня службою у справах дітей спільно з ювенальною превенцією міського відділу поліції та міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено вечірній рейд.

  Мета рейду – запобігання проявам вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, продажу підліткам алкоголю та втягнення їх у пияцтво, профілактика бездоглядності та безпритульності, правопорушень та інших негативних явищ серед підлітків, а також відвідування сімей, діти з яких перебувають на обліку служби у справах дітей та міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  Під час рейду перевірено територію залізничного вокзалу та автобусної станції. Негативних фактів не виявлено.

  Також відвідано дві сім’ї, до яких вживалися заходи профілактично-роз’яснювальної роботи, розглядалися на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини. Слід зазначити, що попередні заходи позитивно вплинули на батьків та їхнє ставлення до дітей. Під час рейду діти були доглянуті та охайні, в помешканнях прибрано. Проте батьків було попереджено про відповідальність за виховання дітей.

Чергова виїзна акція організацій м. Кам’янця-Подільського

  24 липня в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Дністровська чайка» (с. Врублівці) відбулась чергова виїзна акція Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості, Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Клініки, дружньої до молоді.

4  Робота виїзної бригади передбачала здійснення превентивної роботи з дітьми за різними напрямками: профорієнтаційний, медичний та психологічний.

  Психолог Центру соціальних служб, Тетяна Заїка спілкувалася з дітьми про гостру проблему, яка нажаль існує в дитячому середовищі – булінг: як не попастися на його гачок, як йому протистояти та як не стати самому кривдником.

  Від спеціалістів різних організацій Кам’янця-Подільського діти отримали корисну інформацію, що подавалася у невимушеній та зручні для дітей формі. Сподіваємося, що знання стануть дітям у пригоді.

1 2 3 5.

Відбувся тренінг для кандидатів в тренери з деінституціалізації

тренiнг9  З 2 по 6 та з 16 по 20 липня в м. Києві відбулося 10-денне навчання тренерів-консультантів з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей за програмою Міністерства соціальної політики України та благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні. Навчання пройшла заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Еліна Ковтун.

програма табличка

слайд1  Влітку 2017 року в Україні розпочалась реформа зі складною назвою «деінституціалізація» (далі – ДІ): розпорядженням Кабінету Міністрів України була затверджена Національна стратегія реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки.

  Відповідно до Національної стратегії, вже у 2026 році дітей в інституціях має бути менше 0,5% від загальної кількості дитячого населення (зараз – 1,4%). А ті діти, хто за різних причин все ж залишаться в інституціях, а не в сім’ях – житимуть у невеликих установах в умовах, максимально наближених до сімейних (до 10 осіб в одному закладі).

  У кожній громаді мають з’явитися доступні й якісні послуги для сімей з дітьми. Буде існувати ринок цих якісних послуг, не менше 50% з яких будуть надавати професійні громадські організації. Допомога сім’ї у громаді, аби дитина виховувалась у родині – ось основна суть ДІ.

  Отже Україна стала на шлях ДІ – забезпечення прав дітей у кожній громаді.

тренiнг1 тренiнг2 тренiнг4 тренiнг5тренiнг3тренiнг8тренiнг7 тренiнг6

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

  У цей день по всій Україні проходять різноманітні заходи з метою інформування громадськості з питань торгівлі людьми, до якої зазвичай приводить нелегальна трудова міграція.

торгівля заходи  Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводить інформаційно-просвітницьку роботу: групові консультації надаються безробітним під час семінарів міського центру зайнятості. Завдяки тісній співпраці організацій, протягом 2017 року – І півріччя 2018 року проведено 16 спільних заходів для безробітних на тему: «Нелегальна трудова міграція. Протидія торгівлі людьми».

  30 липня також відбувся спільний захід Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості за участю Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ та Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

в сім'ї33  Окрім групової роботи Кам’янець-Подільським міським Центром СССДМ проводиться превентивна робота щодо попередження торгівлі людьми серед сімей, які опинились у складних життєвих обставинах: членам сімей роз’яснюються причини та форми торгівлі людьми, методи вербування, норми Закону України «Про протидію торгівлі людьми», порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, а також надаються друковані пам’ятки. Так з 16 червня по 30 липня проведено превентивну роботу у 48 сім’ях, що перебували під соціальним супроводом Центру соціальних служб.

  А ще проводяться навчальні заняття для волонтерів Центру соціальних служб щодо запобігання нелегальної трудової міграції та протидії торгівлі людьми, метою якого є надання правдивої інформації підліткам та молоді з гострих соціальних питань, задля подальшого її розповсюдження серед однолітків.

Про засідання комісії з питань захисту прав дитини у м. Кам’янці-Подільському

f84a1144faeb038dda6e0ac44adb76a9_XL  12 липня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради. На розгляд комісії було винесено 11 питань в інтересах дітей та прийнято рішення згідно з чинним законодавством. Щодо 2 сімей матеріали підготовлені Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  Зокрема, п’ятеро дітей з багатодітної сім’ї, де батьки не виконують своїх обов’язків з виховання, взято на облік служби у справах дітей як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах. Батьків буде притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків, сім’ю передано під соціальний супровід Кам’янець-Подільському міському Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

  Двох матерів попереджено про відповідальність за виховання і навчання дітей. Одинокій, багатодітній матері рекомендовано пройти з малолітніми дітьми психолого-медико-педагогічну консультацію та вирішити питання щодо подальшого навчання дітей. Сім’ю передано під соціальний супровід Кам’янець-Подільському міському Центру СССДМ.

  Відповідно до рішення комісії, на розгляд виконавчого комітету буде винесено пропозиції про визначення місце проживання трьох малолітніх дітей з матерями.

  Розгляд чотирьох заяв перенесено на чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини у зв’язку з неявкою сторони по справі.
Також затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

У м. Кам’янці-Подільському проведено вечірній рейд

f849efba8e6b73bb7496fe2d801c6030_XL  9 липня службою у справах дітей спільно з ювенальною превенцією міського відділу поліції та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено вечірній рейд, обстежено умови проживання дітей, яким батьки не забезпечують належного догляду.

  Під час рейду відвідано багатодітну родину, що перебуває під супроводом Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у якій на вихованні п’ятеро дітей віком від 2 до 14 років. Обох батьків виявлено в стані сильного алкогольного сп’яніння. В помешканні – антисанітарія, відсутні продукти харчування. Про ситуацію в сім’ї повідомлено діда дітей, який забрав їх тимчасово до себе.

  Щодо батьків складено протокол про притягнення їх до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей, обох буде заслухано на засіданні комісії з питань захисту прав дитини. Якщо батьки не змінять свого способу життя та відношення до дітей, може вирішуватись питання про позбавлення їх батьківських прав.