Країна дитинства

купить морфин Пионерский 20180601_113740  Вже третій рік поспіль Комунальна установа «Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування» проводить дитяче свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей – «Країна дитинства».

купить Гарисон Форд Красноярск

https://cash-exchanger.com/xchange_BTC_to_SBERRUB/   Голова Меджибізької СОТГ М.Демків та директор Меджибізького терцентру Л.Штаманетян привітали усіх зі святом та побажали веселих канікул і багато позитивних вражень.

follow site IMAG4108  Під час свята відбувся концерт, на якому вихованці Музичної дитячої школи мистецтв Меджибізької селищної ради та учні Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ст. демонстрували свою майстерність у танцях, піснях та гуморесках.

follow   Потішні клоуни Кльопа та Кнопа веселили дітей, грали із ними в рухливі ігри та танцювали. Кожна дитина отримала солодкий подарунок.

http://ibizmn.com/stickup/belokuriha-kupit-chisteyshiy-kokain-98.html   Свято вийшло гарним та веселим.

follow site   Дякуємо усім, хто допомагав провести цей захід. А дітям бажаємо веселих канікул!

Даш криптовалюта IMAG4025

click here

ЛІТО РОЗПОЧАЛИ ЗІ СВЯТА

Галерея

click This gallery contains 10 photos.

https://cash-exchanger.com/xchange_BTC_to_QWRUB/ Літо – пора веселощів, відпочинку. Це час, якого очікують усі діти. А починаються літні канікули з свята – Міжнародного дня захисту дітей. Вперше, на території Меджибізької об’єднаної громади фахівці Комунальної установи «Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування» за сприяння відділу освіти, молоді, спорту та туризму підготували та провели свято. Розпочалось воно з ходи вишиванок, яку очолили барабанщиці. Продовжилось свято концертно-розважальною програмою. Кожна школа громади та дитячі садочки  представляли різноманітні концертні номери: співали, танцювали, читали вірші. В рамках свята ведучі  розважали дітей різноманітними іграми та конкурсами з призами. На завершення розважальної частини відбулось частування дітей цукерками, а також кожна дитина отримала повітряну Читати далі…