Проведено семінар-навчання для спеціалістів Кам’янець-Подільського районного, міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади

Популярні

Фрязино купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки IMG-cf5a86116b68dd360854326ac1a64805-V  11 – 12 грудня 2018 року проведено семінар-навчання для спеціалістів Кам’янець-Подільського районного, Кам’янець-Подільського міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади на тему «Реалізація норм наказу Мінсоцполітики України від 13.07.2018р. №1005 «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах».

source site   В ході семінару-навчання розглянуто питання щодо надання соціальних послуг відповідно до Державного стандарту соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах як інструмент правового регулювання надання соціальних послуг, здійснення оцінки потреб як основа ведення випадку та інструмент з надання якісних послуг для дитини та її сім’ї.

https://bunertime.ru/moskva-tsao.html IMG-d466841e12d8abbc3adc5b48cdd5ce9e-V IMG-f8cc57297d1f68f8ab231a65287c1b4f-V

go

День працівників місцевого самоврядування

https://quberunel.ru/moskva-sokol.html 20181207_125938  7 грудня 2018 року під час урочистостей з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування директор Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Галина Березюк, привітала соціальних партнерів із професійним святом. Подякувала за плідну співпрацю та формування позитивного іміджу системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та вручила подячні листи голові Копачівської сільської ради, Віталію Смолінському, секретарю Лозівської селищної ради, Лідії Налозінській, депутату Богдановецької сільської ради, Світлані Прокопишеній.

Маєш права – знай відповідальність

IMG-4d4adb76bc7b85113465f71ccd89ac4f-V  В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 11 грудня 2018 року фахівці Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели правовий захід на тему: «Маєш права – знай відповідальність» з учнями Дитячої художньої школи. Під час заходу спеціалісти розповідали про права, які повинні знати діти, обов’язки, які необхідно виконувати, а також з якого віку наступає відповідальність. Більшість дітей висловлювали свої думки, були активними. Також було переглянуто відео «Права та обов’язки кожної дитини», «Права та обов’язки в сюжетах казок». На завершення заходу було прочитано притчу про людські стосунки та  роздано закладини щодо прав дітей у віршованій формі.

IMG-17e34017e3bdf5c5d198655413b37842-V

Оперативне реагування на повідомлення про випадки домашнього насильства

IMG565556  Протягом останніх двох тижнів на території Богдановецької сільської ради сталося 4 випадки домашнього насильств: 3 випадки насильства чоловіка відносно дружини, 1 випадок насильства зятя відносно тещі. Особливо насторожує присутність неповнолітніх дітей під час такого злочину.

  Відповідно до функцій центрів соціальних служб для сім, дітей та молоді, визначеними Законом України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” та постановою КМУ від 22 серпня 2018 № 658 “Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі”, фахівець із соціальної роботи центру здійснив оцінку потреб постраждалих осіб, надав їм психологічну допомогу та інформацію щодо їх права, а також можливості отримання допомоги у державних та недержавних організаціях: зокрема, у Хмельницькому обласному центрі соціально-психологічної допомоги та Деражнянському бюро безоплатної правової допомоги.

  Відвідування сімей, в яких відбулося домашнє насильство долучилися представники органів місцевого самоврядування: секретар та депутат сільської ради.

  Незважаючи на активну рекламну кампанію організацій усіх рівнів з питань допомоги жертвам домашнього насильства, більшість постраждалих майже необізнані із законодавством з питань протидії домашньому насильству.

Проведено інформаційний захід в рамках щорічної акції «16 днів без насильства»

Захід (1)  В рамках щорічної акції «16 днів без насильства» Ізяславським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Ізяславського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області було проведено інформаційно-просвітницький захід «Стоп – насильство!!!», спрямований на протидію насильства в сім’ї. Особливо важлива ця тема для осіб, які мають конфлікт із законом, адже їхні сім’ї знаходяться в групі ризику. Під час заходу було обговорено причини виникнення, наслідки, типи та способи запобігання сімейних конфліктів.
  Захід був супроводжений роздатковим інформаційним матеріалом Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Захід (2) (1) Захід (3)

Спільні заходи в рамках акцій

IMG-b1ba240ed20800e8dbf320d42287579c-V  Однією з актуальних проблем сьогодення є прояви насильницької поведінки у буденному житті, порушення прав, безвідповідальності, зокрема і в школі, що отримала назву шкільне  цькування, а у міжнародній термінології – булінг.

  Саме в рамках акцій «16 днів проти насилля» та Всеукраїнського тижня права, фахівці із соціальної роботи Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками Служби у справах дітей та органів ДРАЦСу 5 грудня 2018 р. провели профілактичний захід. Заняття з елементами тренінгу під назвою: «СТОП: Булінг – тиша, яку ми маємо почути» та «Права дітей» проводилося з учнями 9 – 10 класів у Теофіпольській ЗОШ №1.

  Метою заходу було формування уявлення про проблему насилля й жорстокості, про права та обов’язки, а також їх запобігання та протидії. Ознайомлення підлітків з поняттями «булінг», «кібербулінг», як захиститись від будь-якого насильства. Спеціалісти повідомили також про права та обов’язки, які повинні знати підлітки, з якого віку наступає юридична відповідальність. Під час заходу були використані ситуаційні вправи, які дали змогу отримати нові знання, визначити для себе наслідки насильницької поведінки, ознайомилися із рекомендаціями та порадами, які необхідні для дітей. Також застерігали підлітків про появу нової гри «МОМО», яка працює за принципом сумнозвісного «Синього кита». Вона закликає підлітків до насильства відносно самої дитини, із трагічними для неї наслідками.

IMG-dc12cba5d66886786abde0375b1ff530-VIMG-dd1fb1805432d1923fcf5c50f6571016-V

  З метою визначення ступеня агресивності, причетності до булінгу серед учнів проводилося анкетування. На завершення заняття була прочитана притча про жорстокість, роздано буклети та листівки.

  Учні активно, з користю та цікавістю виконували поставлені перед ними завдання, осмислюючи дану проблему, яка відбувається серед школярів.

P81205-143052P81205-150252P81205-140743 P81205-140749

Інформаційно-просвітницька акція «Замислись про майбутнє!!!»

IMG_20181204_123124  4 грудня 2018 року Ізяславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та до Дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми провів тематичну зустріч з учнями Плужненського професійного аграрного ліцею. Під час проведення заходу учнівська молодь була поінформована про види насильства, його наслідки та установи, до яких можна звернутися по допомогу в разі вчинення домашнього насильства або насильства у молодіжному середовищі.

  Акція проводилась за участю лікаря-інфекціоніста Кучмук Галини Михайлівни, яка очолює кабінет «Довіра» Ізяславської ЦРЛ. Лікар поінформувала молодь про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та можливість пройти безкоштовне обстеження на ВІЛ в Ізяславській районній лікарні. Лікар наголосила, що СНІД – це не смертний вирок.  На сьогоднішній день, сучасна медицина дає можливість ВІЛ-інфікованим людям та людям хворим на СНІД жити повноцінним життям при умові регулярного прийому антиретровірусної терапії та ведення здорового способу життя.

  У заході також прийняли участь представники Благодійного фонду «Свобода Хофеш», які працюють з нарко та алкозалежною молоддю. Вони провели інформаційну роботу щодо популяризації здорового способу життя.

  В ході акції серед учнівської молоді було поширено інформаційні буклети та пам’ятки тематичного спрямування.

IMG_20181204_130829 IMG_20181204_133117

Взаємодія в рамках акції «16 днів проти насилля»

IMG-d0e1cb08e073396668365363678f4f4e-V  25 листопада 2018 року у Теофіпольському районі стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Акція спрямована на запобігання та протидію домашньому насильству, адже проблема насилля надзвичайно важлива передусім тому, що сім’я є основою суспільства і повинна перебувати під особливим захистом держави. Насильство – це злочин, від якого страждають найрідніші люди, особливо – жінки та діти. Наслідки даної проблеми – це стреси і велика кількість психологічних проблем, зруйновані сім’ї і покалічені долі. І дуже часто такі злочини залишаються безкарними.

IMG-df134fa0f4891f1a3da7545ccd3ebdee-V  4 грудня  2018 року в Теофіпольському РЦСССДМ було проведено круглий стіл, до якого долучились представники Управління соціального захисту населення, Служби у справах дітей, Теофіпольського бюро правової допомоги та Дитячої Художньої школи. Мета заходу: скоординованість дій суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, надання допомоги та захисту постраждалим особам, корекційна робота із кривдниками.

  На завершення заходу учасники круглого столу дійшли висновку про необхідність подальшої ефективної співпраці між суб’єктами та посилити проведення інформаційно – профілактичної роботи серед постраждалих осіб.

Фахівець із соціальної роботи провела бесіду із односельчанами “Домашнє насильство – попередити й подолати”, яка відбулася 4 грудня у приміщенні Гриценківської сільської ради

All-focus  Минулий рік став переломним у питаннях прав людини не лише в Україні, а й у всьому світі. Намагаючись вирішити проблему домашнього насильства у грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила Закон України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”. Новий закон набув чинності з 7 січня 2018 року. Що ж змінилося? Це питання порушила фахівець із соціальної роботи Мацюк О.І під час бесіди із односельчанами “Домашнє насильство – попередити й подолати”, яка відбулася 04.12.2018. у приміщенні Гриценківської сільської ради. Зокрема, було відзначено, що не всі жінки знаходять відвагу звернутись по допомогу до фахівців, є й такі, які не мають можливості це зробити через стан здоров’я, чимало вважають насильство нормою життя. Нажаль, багато жінок сприймають насильство тільки як щось таке, що залишає синці і сліди на тілі, для учасників бесіди було наголошено, що насильство може мати і психологічні прояви, моральне знущання тощо. Згідно закону почне діяти кримінальна відповідальнісь за вчинення систематичного домашнього насилля, що передбачатиме покарання у вигляді позбавлення волі строком до 2 років. Безкарність найбільш потужний чинник, що провокує та стимулює насильство.

 

Проведено годину спілкування «Всі ми різні, але всі ми рівні» з учнями 5-8 класів Митинецької загальноосвітньої школи

  03 грудня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Митинецької сільської ради С.Пасічник в приміщенні Митинецької загальноосвітньої школи з учнями 5-8 класів було проведено годину спілкування «Всі ми різні, але всі ми рівні» приурочене до Міжнародного дня інвалідів. Діти прийшли до висновку, якщо поруч з особами, які мають функціональні обмеження будуть знаходитись добрі, чуйні та щиросердні люди, які уміють розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, то життя цих осіб зміниться, в них буде бажання жити, долати свою біду і творити прекрасне.

до дня інвалідів (2)до дня інвалідів 2