«Врятуй життя дитини»

Северская З 4 по 24 квітня 2016 р. проходила ХІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» під гаслом «Врятуй життя дитини». 
Метою цьогорічної акції був збір коштів на закупівлю медичного обладнання для реанімаційних відділень дитячих лікарень.

Модена купить Гашиш [Гаш из Голландии]

watch Не залишилися осторонь від проведення цієї акції й жителі Віньковецького району, які вже  вкотре виявили велику громадянську  свідомість,  соціальну відповідальність, милосердя, готовність допомогти тим, хто потрапив у біду. Цьогоріч  під час проведення акції волонтерами  Віньковецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – старшокласниками Віньковецького НВК зібрано 1425  грн., що на  548 грн. більше, ніж в минулому році. Найбільші суми зібрали Катерина Білоус, Мар’яна Слободян та Марина Предко.

https://faselnark.info/797-gonkong-kupit-kokain.html      Висловлюємо вдячністьусім небайдужим за участь у акції. Щиро сподіваємося, що виділивши частинку коштів на благодійну акцію, ви поділилися теплом своїх сердець і теплом своєї душі,  щоб хоч трішечки зігріти тих хворих дітей, з якими  так несправедливо розпорядилася доля.

go here 20160425_15300720160426_081544

https://finestuffs.info/tbilisi.html

З турботою про матір та немовля.

see Кожна дитина прагне жити в сім’ї, де немає насильства й повсякчас панує захищеність та повага, котрі повинні забезпечити батьки. Саме батьки зобов’язані піклуватись про фізичний, духовний, моральний розвиток та здоров’я дитини, підготувати до самостійного життя. На жаль, такої підтримки в свій час не отримала Світлана. Дитинство було важким, батько загинув у кар’єрі з видобутку піску, мати була зайнята влаштуванням особистого життя, тому не підготувала дівчину до самостійного життя, тим паче не мала вона й прикладу для наслідування. Тому, коли в листопаді 2015 року, в свої 19 років, Світлана сама стала матір’ю, це виявилося для неї важким випробуванням, адже на той момент у неї навіть не було документів, які б засвідчували особу, відтак вона не могла й оформити ні свідоцтва про народження дитини, ні виплати на сина. Підтримки й від біологічного батька своєї дитини не змогла отримати, тому що він в цей час перебуває у зоні АТО. Допомогу та підтримку вона отримала від спеціалістів Віньковецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які в ході соціального супроводу допомогли оформити паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини, клопотали про отримання довідок для оформлення виплат, а також підтримували психологічно. Для формування навичок усвідомленого батьківства та отримання професії 23 лютого  2016 року Світлани з сином було влаштовано в Хмельницький обласний соціальний центр матері і дитини, що знаходиться у смт. Чорний Острів.

https://prarinshop.info/48-stambul.html

Віньковецький районний центр

32500, смт. Віньківці,вул.Соборної України, 1 (246) 3-01-27 моб.068 042 77 16 vincsssdm@ukr.net

https://fiseganshop.info/tobolsk-kupit-zakladku-kokain-koks.html