Фахівець із соціальної роботи провела бесіду із односельчанами “Домашнє насильство – попередити й подолати”, яка відбулася 4 грудня у приміщенні Гриценківської сільської ради

source url All-focus  Минулий рік став переломним у питаннях прав людини не лише в Україні, а й у всьому світі. Намагаючись вирішити проблему домашнього насильства у грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила Закон України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”. Новий закон набув чинності з 7 січня 2018 року. Що ж змінилося? Це питання порушила фахівець із соціальної роботи Мацюк О.І під час бесіди із односельчанами “Домашнє насильство – попередити й подолати”, яка відбулася 04.12.2018. у приміщенні Гриценківської сільської ради. Зокрема, було відзначено, що не всі жінки знаходять відвагу звернутись по допомогу до фахівців, є й такі, які не мають можливості це зробити через стан здоров’я, чимало вважають насильство нормою життя. Нажаль, багато жінок сприймають насильство тільки як щось таке, що залишає синці і сліди на тілі, для учасників бесіди було наголошено, що насильство може мати і психологічні прояви, моральне знущання тощо. Згідно закону почне діяти кримінальна відповідальнісь за вчинення систематичного домашнього насилля, що передбачатиме покарання у вигляді позбавлення волі строком до 2 років. Безкарність найбільш потужний чинник, що провокує та стимулює насильство.

Москва Чертаново Центральное купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки  

Проведено годину спілкування «Всі ми різні, але всі ми рівні» з учнями 5-8 класів Митинецької загальноосвітньої школи

  03 грудня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Митинецької сільської ради С.Пасічник в приміщенні Митинецької загальноосвітньої школи з учнями 5-8 класів було проведено годину спілкування «Всі ми різні, але всі ми рівні» приурочене до Міжнародного дня інвалідів. Діти прийшли до висновку, якщо поруч з особами, які мають функціональні обмеження будуть знаходитись добрі, чуйні та щиросердні люди, які уміють розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, то життя цих осіб зміниться, в них буде бажання жити, долати свою біду і творити прекрасне.

до дня інвалідів (2)до дня інвалідів 2

Проведено бесіду “ВІЛ/СНІД: характеристика та шляхи попередження” з учнями 7-9 класів Якимівської ЗОШ та перегляд відеолекторій учнів Державного професійно-технічного навчального закладу «Красилівський професійний ліцей»

  1 грудня по всьому світу відзначають Всесвітній день боротьби із ВІЛ/СНІДом. Не зважаючи на те,що вчені постійно працюють над створенням ліків, які б допомогли повністю позбутися від захворювання, але їх так і не знайдено. Саме тому найкращими “ліками” є профілактика інфікування. Знання – найкраща зброя проти цього. З метою інформування в учнів знань про можливі шляхи зараження ВІЛ та способи його уникнення 04.12.2018 року фахівцем із соціальної роботи Мацюк О.І. було проведено бесіду “ВІЛ/СНІД: характеристика та шляхи попередження” з учнями 7-9 класів Якимівської ЗОШ І-ІІ ступенів та проведено відеолекторій директором Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Магмет Т.В. для учнів Державного професійно-технічного навчального закладу «Красилівський професійний ліцей». Було висвітлено основні поняття про те, що таке ВІЛ – інфекція і СНІД, головні шляхи передачі ВІЛ – інфекції та як їй запобігти.

20181204_11533420181203_130904 (1)

Фахівецем із соцільної роботи проведено бесіду «Убережи себе від ВІЛ» для учнів 9 класу

IMG-ab1fccebecbcb7d57d3d3515396e8b43-V  3 грудня 2018 року фахівець із соцільної роботи Л.Дворніцька, яка працює на території Малоклітнянської сільської ради провела для 9-класників Кошелівського ліцею бесіду «Убережи себе від ВІЛ». Вона розповіла учням про вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) і синдром набутого імунодефіциту (СНІД), намагалась розвивати у них почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей та формувати у них толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.

Прегляд відеолекторію в рамках години-застереження «ВІЛ/СНІД: знання, розуміння, гуманність»

1  У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий, говорять про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства…

  Говорила про це 03.12.2018 року і директор Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т.Магмет під час проведення відеолекторію в рамках години-застереження «ВІЛ/СНІД: знання, розуміння, гуманність», яка проходила для учнів 9 Б класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 в Красилівській міській бібліотеці. Під час відеолекторію учнівську молодь поінформовано про основні поняття СНІД і ВІЛ та їх ознаки, шляхи зараження ВІЛ та способи убезпечення себе від інфікування. Отриману інформацію було закріплено шляхом перегляду відеофільму з подальшим обговоренням.

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами

  З цієї нагоди фахівець із соціальної роботи, який працює на території Щиборівської сільської ради – Ю.Ємець і працівники ТОВ “Житниця-Поділля” відвідали дітей з особливими потребами та надали їм солодкі подарунки. Під час візиту було вивчено проблеми та потреби сімей, в яких виховуються діти-інваліди.

11

  Вручили подарунок дитині з обмеженими можливостями і голова Митинецької сільської ради М. Ященко та фахівець із соціальної роботи І.Пасічник .

2

  В рамках проведення акції “Зроби подарунок товаришеві” вручив подарунок дитині з функціональними обмеженнями і фахівець із соціальної роботи О.Мацюк, яка працює на території Гриценківської сільської ради.

 3

Всесвітній день боротьби із СНІДом

  Фахівець із соціальної роботи Ємець Ю.О. провела бесіду учням Радісненської ЗОШ І-ІІІ ст. ”Все що ти маєш знати про ВІЛ-СНІД”. Зокрема, під час бесіди, вона намагалась підвищити в дітей рівень усвідомлення ситуації з питань поширення ВІЛ в Україні, разом з ними з’ясувати, як стигматизація сприяє поширенню інфекцій, закріпити знання щодо безпечної поведінки, яка застереже від зараження ВІЛ та дозволить формувати у них гігієнічно доцільні поведінкові навички, наголосила на тому, що необхідно розвивати почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей, виховувати толерантне ставлення до ВІЛ – інфікованих людей.

IMG-0323b818696110508a36d171e6d71457-V IMG-7025ae41fe56be17ef0e3243998d19d8-V

  30 листопада 2018 року фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Митинецької сільської ради С.Пасічник, бібліотекар сільської бібліотеки А.Корженьовська та організатор виховної роботи Митинецької загальноосвітньої шкли І-ІІІ ступенів Н.Підберезна в приміщенні Митинецької загальноосвітньої школи провели для учнів старших класів заняття, приурочене Всесвітньму дню боротьби з ВІЛ/СНІДом «Цінуй життя-зупини СНІД».1 Діти отримали нагоду ще раз почути про те як важливо дотримуватись здорового способу життя, відповідних гігієнічних та морально-етичних норм поведінки для того, щоб уникнути зараження ВІЛ. У підсумку заняття всі прийшли до висновку, що проблема ВІЛ-СНІДу стосується кожного і потрібно не бути байдужими до власного життя та життя інших людей, яке також може залежати від небезпечної поведінки кожного із нас.

Фахівцем із соціальної роботи було проведено бесіду на тему «Снід: подумай про майбутнє – обери життя» для учнівської молоді опорного навчального закладу Кременчуківський ліцей

IMG_20181129_135455  З метою поліпшення інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики ВІЛ-інфекції-СНІДу, попередження дискримінації й стигматизації ВІЛ-позитивних осіб, а також з метою виховання у школярів толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих і хворих на ВІЛ СНІД, 29.11.2018 року фахівцем із соціальної роботи Ящуком О.В. було проведено бесіду на тему «Снід: подумай про майбутнє – обери життя» для учнівської молоді опорного навчального закладу Кременчуківський ліцей.

  СНІД-одна з найважливіших і трагічніших проблем, що виникли перед людством на прикінці ХХ століччя. Проблема в тому, що ми, як і багато років тому не хочемо в серйоз сприймати факт, що живемо в світі в якому існує вірус імунодефіциту людини і повірити, що проблема СНІДУ, його наслідків безпосередньо стосується кожного. Саме на цих та інших питаннях було зосереджено увагу учнів.

Cемінар-навчання для фахівців із соціальної роботи

20181121_100416  28 листопада 2018 року директором Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено семінар-навчання «Соціальна робота з особами з функціональними обмеженнями та з питання попередження домашнього насильства» для фахівців із соціальної роботи, які працюють на території району, Красилівської та Антонінської об’єднаних територіальних громад.

  У ході семінару фахівці поглибили свої знання з питань законодавства України, яке стосується захисту прав інвалідів та отримали методичні рекомендації щодо роботи з сім’ями, в яких є особи з функціональними обмеженнями.

  Особливу увагу було зосереджено на питаннях домашнього насилля, методах і способах формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. З метою активізації інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу, на покращення знань про всі форми насилля, фахівці із соціальної роботи отримали інформаційні листівки для розповсюдження серед населення.

  Наприкінці навчання фахівці змогли обмінятись своїм досвідом практичного вирішення проблем, які виникають під час роботи.

Cемінар-навчання для фахівців із соціальної роботи

IMG-2697dd26051237a548b117c7bd2336e4-V  26 жовтня 2018 року директором Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено семінар-навчання для фахівців із соціальної роботи, які працюють з найуразливішими категоріями населення, що проживають на території району, Красилівської та Антонінської об’єднаних територіальних громад з метою надання на рівні громади якісних соціальних послуг сім’ям з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах та ознайомлення з новими вимогами Мінсоцполітики.

IMG-0c261ccb5a2ba9f02fc20628a78fbcb1-V  У ході семінару фахівці отримали методичні рекомендації щодо роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщеними особами, сім’ями, в яких виховуються діти-інваліди та діти-сироти.

  Осоливу увагу приділено методам та формам роботи, які можна застосовувати в процесі популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей, молоді та в сімейному середовищі.

  Крім того, для фахівців із соціальної роботи проведено практикум щодо впровадження форми обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах.

  Наприкінці навчання фахівці змогли обмінятись своїм досвідом практичного вирішення проблем, які виникають під час роботи.