Допомога для сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

  Одним із видів соціальної роботи із сім’ями є надання гуманітарної допомоги. В результаті складання оцінки потреб сімей, які проживають на території Кременчуківської сільської ради фахівець із соціальної роботи О. Ящук виявив декілька сімей, члени яких потребували теплого одягу та іграшок. В зв’язку із цим Ящук О. В. ініціював серед жителів с. Великі Орлинці збір одягу та інших речей для їх повторного вжитку. 29-30 січня 2019 року зібрані речі було надано одній родині, що опинилась у складних життєвих обставинах та двом багатодітним сім’ям.

IMG_20181228_105440 IMG_20181228_101955IMG_20181228_145159

Соціальна робота триває…

  24 січня 2019 року, провідний фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І. Шарій разом із медичним працівником ФАПу с. Печеське С.Войцехівською здійснили візити у 2 сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та  забезпечили перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини в 9 сім’ях. У всіх сім’ях проведено профілактичні бесіди щодо способів забезпечення відповідального батьківства, недопустимості порушення прав дітей. Дорослим членам сімей надано консультації щодо основ раціонального використання сімейного бюджету та розподілу обов’язків між членами сім’ї. За результатами роботи підготовлено документи для заслуховування 1 родини на засіданні виконкому Печеської сільської ради та Комісії з питань захисту прав дітей щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.

IMG-b5f5a23760352fd8bfb21c0ca1df7d7b-V IMG-f13f047f6639d2717392fe037c31fda2-V IMG-fa40f9af97f4f915fab821ddaa6db842-V

Соціальна робота триває…

  17 лютого 2019 року працівник Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І. Шарій разом із працівниками Заслучненської сільської ради відвідали сім’ї с. Заслучне, під час якого було проінспектовано 1 сім’ю, яка опинилися в складних життєвих обставинах, 1 прийомну сім’ю, 1 родину, де діти перебувають під опікою та перевірено цільове використання державної допомоги при народженні дитини в 3 сім’ях. Членам вказаних сімей надано соціально-економічні, соціально-педагогічні та інформаційні послуги, зокрема надано консультування з питань з протипожежної безпеки.

Проведено заняття з елементами тренінгу «Буллінг: ми всі можемо його зупинити»

IMG_20190121_094208  21 січня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Митинецької  сільської ради, в приміщенні Митинецької загальноосвітньої школи з учнями 6 класу було проведено заняття з елементами тренінгу «Буллінг: ми всі можемо його зупинити». Під час заняття учні ознайомилися з відповідальністю, яку несуть особи за вчинення булінгу, про те, які існують шляхи протистояння йому та про правила безпечної поведінки у мережі Інтернет.

IMG_20190121_094139

Фахівець із соціальної роботи провела бесіду із односельчанами “Домашнє насильство – попередити й подолати”, яка відбулася 4 грудня у приміщенні Гриценківської сільської ради

All-focus  Минулий рік став переломним у питаннях прав людини не лише в Україні, а й у всьому світі. Намагаючись вирішити проблему домашнього насильства у грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила Закон України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”. Новий закон набув чинності з 7 січня 2018 року. Що ж змінилося? Це питання порушила фахівець із соціальної роботи Мацюк О.І під час бесіди із односельчанами “Домашнє насильство – попередити й подолати”, яка відбулася 04.12.2018. у приміщенні Гриценківської сільської ради. Зокрема, було відзначено, що не всі жінки знаходять відвагу звернутись по допомогу до фахівців, є й такі, які не мають можливості це зробити через стан здоров’я, чимало вважають насильство нормою життя. Нажаль, багато жінок сприймають насильство тільки як щось таке, що залишає синці і сліди на тілі, для учасників бесіди було наголошено, що насильство може мати і психологічні прояви, моральне знущання тощо. Згідно закону почне діяти кримінальна відповідальнісь за вчинення систематичного домашнього насилля, що передбачатиме покарання у вигляді позбавлення волі строком до 2 років. Безкарність найбільш потужний чинник, що провокує та стимулює насильство.

 

Проведено годину спілкування «Всі ми різні, але всі ми рівні» з учнями 5-8 класів Митинецької загальноосвітньої школи

  03 грудня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Митинецької сільської ради С.Пасічник в приміщенні Митинецької загальноосвітньої школи з учнями 5-8 класів було проведено годину спілкування «Всі ми різні, але всі ми рівні» приурочене до Міжнародного дня інвалідів. Діти прийшли до висновку, якщо поруч з особами, які мають функціональні обмеження будуть знаходитись добрі, чуйні та щиросердні люди, які уміють розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, то життя цих осіб зміниться, в них буде бажання жити, долати свою біду і творити прекрасне.

до дня інвалідів (2)до дня інвалідів 2

Проведено бесіду “ВІЛ/СНІД: характеристика та шляхи попередження” з учнями 7-9 класів Якимівської ЗОШ та перегляд відеолекторій учнів Державного професійно-технічного навчального закладу «Красилівський професійний ліцей»

  1 грудня по всьому світу відзначають Всесвітній день боротьби із ВІЛ/СНІДом. Не зважаючи на те,що вчені постійно працюють над створенням ліків, які б допомогли повністю позбутися від захворювання, але їх так і не знайдено. Саме тому найкращими “ліками” є профілактика інфікування. Знання – найкраща зброя проти цього. З метою інформування в учнів знань про можливі шляхи зараження ВІЛ та способи його уникнення 04.12.2018 року фахівцем із соціальної роботи Мацюк О.І. було проведено бесіду “ВІЛ/СНІД: характеристика та шляхи попередження” з учнями 7-9 класів Якимівської ЗОШ І-ІІ ступенів та проведено відеолекторій директором Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Магмет Т.В. для учнів Державного професійно-технічного навчального закладу «Красилівський професійний ліцей». Було висвітлено основні поняття про те, що таке ВІЛ – інфекція і СНІД, головні шляхи передачі ВІЛ – інфекції та як їй запобігти.

20181204_11533420181203_130904 (1)

Фахівецем із соцільної роботи проведено бесіду «Убережи себе від ВІЛ» для учнів 9 класу

IMG-ab1fccebecbcb7d57d3d3515396e8b43-V  3 грудня 2018 року фахівець із соцільної роботи Л.Дворніцька, яка працює на території Малоклітнянської сільської ради провела для 9-класників Кошелівського ліцею бесіду «Убережи себе від ВІЛ». Вона розповіла учням про вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) і синдром набутого імунодефіциту (СНІД), намагалась розвивати у них почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей та формувати у них толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.

Прегляд відеолекторію в рамках години-застереження «ВІЛ/СНІД: знання, розуміння, гуманність»

1  У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий, говорять про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства…

  Говорила про це 03.12.2018 року і директор Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т.Магмет під час проведення відеолекторію в рамках години-застереження «ВІЛ/СНІД: знання, розуміння, гуманність», яка проходила для учнів 9 Б класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 в Красилівській міській бібліотеці. Під час відеолекторію учнівську молодь поінформовано про основні поняття СНІД і ВІЛ та їх ознаки, шляхи зараження ВІЛ та способи убезпечення себе від інфікування. Отриману інформацію було закріплено шляхом перегляду відеофільму з подальшим обговоренням.

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами

  З цієї нагоди фахівець із соціальної роботи, який працює на території Щиборівської сільської ради – Ю.Ємець і працівники ТОВ “Житниця-Поділля” відвідали дітей з особливими потребами та надали їм солодкі подарунки. Під час візиту було вивчено проблеми та потреби сімей, в яких виховуються діти-інваліди.

11

  Вручили подарунок дитині з обмеженими можливостями і голова Митинецької сільської ради М. Ященко та фахівець із соціальної роботи І.Пасічник .

2

  В рамках проведення акції “Зроби подарунок товаришеві” вручив подарунок дитині з функціональними обмеженнями і фахівець із соціальної роботи О.Мацюк, яка працює на території Гриценківської сільської ради.

 3