Візит до багатодітної родини

     IMG_20200611_083916 15 червня 2020 року фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Кременчуківської сільської ради – О. Ящук здійснив візит до багатодітної сім’ї, під час якого надав  консультацію дорослим членам родини щодо способів підвищення виховного потенціалу у батьків, попередження конфліктів у сім’ях, раціонального використання сімейного бюджету, щодо працевлаштування з метою покращення сімейного добробуту. Крім того, надав рекомендації щодо особливостей догляду за дітьми різного віку. Провів профілактичну бесіду із батьками щодо попередження насильства у сім’ї та надав рекомендацію як запобігти СОVID-19, а ще членам родини надав гуманітарну допомогу взуттям та одягом.

 

Недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав

        IMG_20200602_105957Фахівець соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на триторії Антонінської селищної ради – Гула Ю.А. та поліцейські офіцери Антонінської громади перевірили умови проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, охоплено Васьківчицький та Великомедведівський Старостинський округи. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення повноцінних умов для проживання дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав.

Подарунки для дітей

  IMG-0897d37163725f269b4366fd2a109092-VЗ нагоди  Міжнародного дня захисту дітей фахівець соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка працює на території Антонінської селищної ради –  Гула Ю.А. вручила дітям із малозабезпечених сімей продуктові набори, отримані від представників торгівельної мережі “М’ясна лавка” Дмитра Шевцова та Олександра Олексієнка.

 

День захисту дітей

DSC02077 (2)  1 червня 2020 року з нагоди Дня захисту дітей Красилівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області спільно із працівниками Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ювенальної превенції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, та служби у справах дітей Красилівської районної державної адміністрації із неповнолітніми, які засуджені та звільнені від відбування призначеного покарання з випробуванням проведено бесіду з елементами обговорення «Права людини та дитини». Під час якої неповнолітніх ознайомлено з цікавими фактами про історію прав дитини, наголошено на правах та обов’язках дітей. Молоді люди отримали консультації з питань захисту своїх прав та інтересів. Крім того, вони виконали творче завдання: «Вправа «ПОРТРЕТ»». Юнакам надано пам’ятки «Права та обов’язки дітей», «Відповідальність неповнолітніх» та «Алгоритм спілкування поліцейського з підлітком».

Проведено дистанційне консультування засуджених осіб

IMG-b73b4e4aa85010f7a3221f383a343a11-V (1)  У зв’язку із запровадженням режиму надзвичайної ситуації та продовженням карантинних обмежень на всій території України з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19, 18 травня 2020 року працівниками Красилівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області спільно із працівниками Красилівського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді організовано та проведено дистанційне консультування в Skype – режимі із особами, які засуджені та звільнені від відбування призначеного покарання з випробуванням, які перебувають на обліку в Красилівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області.

  Провідним фахівцем із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді Ларисою Вістяк, під час відеозв′язку, із засудженими було проаналізовано способи запобігання правопорушень, з’ясовано межу між власними правами та правами людей, відпрацьовано навички здійснення власного вибору, аналізу його наслідків та прогнозування життєвих ситуацій. Молоді особи отримали соціально-психологічне консультування щодо шляхів вирішення  проблемних питань конструктивним шляхом, без проявів агресії та насильства.

«ВІЛ/ СНІД. Як вберегтися і що потрібно знати?»

20191129_100830  Фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Гриценківської сільської ради Мацюк О.І. провела бесіду для учнівської молоді Якимівської ЗОШ І-ІІ ступенів «ВІЛ/ СНІД. Як вберегтися і що потрібно знати?». Учням було наголошено на тому, яким шляхом можна інфікуватись ВІЛ та як себе вберегти від цього.

20191129_101017

«Домашнє насильство: що робити»

IMG-bd26e62198abb7b8d4430914e23b89ec-V  Фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Ледянської сільської ради О.Присяжнюк провела в сільському клубі с. Малі Пузирки бесіду «Домашнє насильство: що робити», під час якої намагалась надати слухачам інформацію про обставини та дії, які кваліфікуються як «домашнє насильство» та «конфлікт», з’ясувати, в чому полягає різниця між цими поняттями, ознайомити їх зі змінами у чинному законодавстві щодо запобігання домашньому насильству. Крім того, фахівець надала роз’яснення стосовно заходів по запобіганню та протидії домашньому насильству, розповіла про основні повноваження органів та установ, на які покладаються функції щодо захисту та протидії домашньому насильству.

“Хто попереджений-той захищений”

IMG_20191129_112827  “Хто попереджений-той захищений”- під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, провела бесіду з учнями 9 класу Щиборівської ЗОШ І-ІІІ ст. фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ю. Ємець, який працює на території Щиборівської сільської ради.

IMG_20191129_114007

«Торгівля людьми, проблема сучасності»

IMG-b12ccb06a099ce8e5d07358c6fc6f41d-V  26 листопада 2019 року фахівець з соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді К. Лащук, провела бесіду з жителями Волицького старостинського округу на тему «Торгівля людьми, проблема сучасності» оскільки саме торгівля людьми є однією із проблем сучасності. Це негативне явище може виявитися в різних формах – від викрадення людей до їх продажу з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи. Жертви торгівлі людьми використовуються для промислової праці, у порнобізнесі, як донори для трансплантації тканин і органів тощо. Відомо, що жінки частіше за чоловіків стають жертвами торгівлі. Під час бесіди, фахівець із соціальної роботи намагалась  підвищити рівень знань сельчан з питань прав та свобод громадян за кордоно та в межах своєї країни, оскільки, все частіше громадяни нашої країни вирушають на заробітки, не будучи готовими до протистояння торгівлі людьми. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та необізнаність постраждалих призводить до того, що й наша держава перетворилася на “постачальника” дешевої робочої сили у інші країни.

“Насильство в сім’ї. Як захистити себе та родину”

  27 листопада 2019 року в Якимівській ЗОШ І-ІІ ступенів фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Гриценківської сільської ради – Мацюк О.І., провела бесіду “Насильство в сім’ї. Як захистити себе та родину” в рамках проведення акції “16 днів проти насильства». Учні отримали інформацію про те куди можна звертатися у випадку проявів насильства у сім’ї, обговорено алгоритм поведінки у небезпечних ситуаціях, надано дітям практичні поради, які здатні допомогти жертвам домашнього насильства захистити свої права та розірвати коло насильства в сім’ї.

20191125_11280620191125_112416