1 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

enter 3  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

http://printing.quoteprovider.com/contrive/tramadol-instruktsiya-po-primeneniyu-tsena.html   На Старокостянтинівщині вже стало доброю традицією напередодні Дня захисту дітей вітати малечу з цим святом. Сьогодні службою у справах дітей районної державної адміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї та молоді, спільно із відділом культури національностей, релігій та туризму у кафе “Шоколад” було організовано дитяче свято із конкурсами, виступами учасників дитячої художньої самодіяльності, частуваннями. Дітки мали змогу повеселитися та пострибати на батутах у спеціальній ігровій кімнаті.

source site   Привітати малечу прийшла заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк. Вітаючи учасників заходу Людмила Григорівна зазначила, що день захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

follow site   Всього у заході взяли участь 90 дітей району: діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, дітки із прийомних сімей, із сімей, що потрапили у складні життєві обставини.

Взаимодействие Темпалгина и алкоголя и возможные последствия 2 clip_image002

go to link

Родини з дітьми у центрі уваги

Наркотики в Закаменске 30-03-2018  Під керівництвом заступника голови адміністрації Людмили Гнатюк відбувся виїзд міжгалузевої групи фахівців Старокостянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення на територію Баглаївської та Великочернятинської сільських рад з метою контролю за умовами проживання дітей в опікунських сім’ях та сім’ях у складних життєвих обставинах.

watch   Під час виїзду сім’ї були проконсультовані  щодо особливостей виховання дітей в опікунських сім’ях, державних соціальних гарантій сім’ям, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

купить Винт Лебедянь   Сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах було рекомендовано скористатися послугами міськрайонного центру зайнятості щодо вирішення проблеми безробіття, а також попереджено про соціально-правові наслідки безвідповідального батьківства. Окремим сім’ям рекомендовано пройти медичне консультування у лікаря-нарколога, за потреби, пройти відповідне лікування.

Композиции правообладателя Dream DJs

Робоча нарада для фахівців із соціальної роботи та соціальних педагогів Старокостянтинівського району

купить Герыч Щёлково   15 лютого відбулась робоча нарада для фахівців із соціальної роботи та соціальних педагогів району. У нараді взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк. В ході наради обговорили основні напрямки діяльності щодо соціальної роботи з пільговими категоріями населення у 2018 році, проведення профілактичної роз’яснювальної роботи щодо забезпечення належного утримання і виховання дітей, профілактики негативних явищ, правопорушень та злочинності у дитячому та молодіжному середовищі, пріоритети соціальної роботи з сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах, законодавчі зміни, спрямовані на протидію домашньому насильству.

http://www.xn----7sbsjqggeikr4a.xn--p1ai/liberation/kupit-gandzhubas-holm.html clip_image00212

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

1  В рамках щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яка триває з 25 листопада по 10 грудня районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на чолі із заступником голови районної державної адміністрації Людмилою Гнатюк організовано та проведено 27 листопада на базі Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів лекційно-просвітницьку роботу по профілактиці насильства в сім’ї.

2  До проведення заходу залучено лікаря-інфекціоніста Володимира Воробчука та начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Старокостянтинівського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги Оксану Балясну. Діти переглянули відеоролик “Світ без насильства”, проведено тематичну вікторину, активним учасникам якої вручено подарунки.

Дні спільних дій в інтересах дітей

  В рамках проведення акції «Дні спільних дій в інтересах дітей» 15 листопада 2017 року Старокостянтинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей та відділом освіти проведено тематичний захід у Миролюбненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Для учнів старших класів юристом РЦСССДМ Павліченко Наталією Анатоліївною прочитано лекцію на тему: «Попередження насильства в сім’ї». Також ознайомлено дітей з основними положеннями Конвенції ООН про права дітей, проведено вікторини, продемонстровано відеоролик профілактичного змісту та розповсюджена буклетна продукція.

2 1

Робота мобільного консультативного пункту

15-08-2017-222  14 серпня 2017 року Мобільним консультативним пунктом Старокостянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд у дитячий оздоровчий табір «Калинівка» с. Калинівка Старокостянтинівського району. З метою профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі юрисконсультом Павліченко Н. А. здійснена лекційно-просвітницька робота та організовано перегляд соціальних відеороликів.

  Фахівець з центру безоплатної вторинної допомоги О. Балясна проводила з дітьми бесіду про їх права та обов’язки. Спеціалістом міськрайонного центру зайнятості Шульжиною Л. В. проведено профорієнтаційний захід “Стежинки до майбутнього”.

НА ЗАХИСТІ ПРАВ ДИТИНИ

kjhhh  26 липня 2017 року відбулось засідання комісії районної державної адміністрації з питань захисту прав дитини за участю заступника керівника апарату районної державної адміністрації Володимира Сідлецького, фахівців служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, центру первинної медико-санітарної допомоги, поліції.

  На порядку денному були розглянуті питання щодо належного виконання батьківських обов’язків, питання встановлення годин спілкування батька із дитиною.

  В ході роботи заслухано 3 сім’ї. По кожному питанню прийнято відповідні рішення та надано рекомендації щодо врегулювання складних життєвих ситуацій.

26-07-2017_koms

Робота мобільного консультативного пункту

  11 липня 2017 року Мобільним консультативним пунктом Старокостянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд у дитячий оздоровчий табір «Калинівка» с. Калинівка Старокостянтинівського району. З метою профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі з відпочиваючими дітьми проведено тренінгові заняття, надано індивідуальні консультації. Діти приймали активну участь у тематичній вікторині «Формула здоров’я», вчились робити правильний вибір на користь власного здоров’я і щасливого майбутнього.

  Діти також переглянули пізнавальний соціальний відеоролик, спрямований на формування навичок здорового способу життя.

IMG_20170711_101635IMG_20170711_114122 IMG_20170711_111650

Профілактика негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі

29-06-2017_kalinyvka-2  29 червня 2017 року у дитячому оздоровчому таборі «Калинівка» с.Калинівка Старокостянтинівського району близько 130 дітей стали учасниками цікавих та пізнавальних заходів, проведених районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей та відділом у справах сім’ї, молоді та спорту.

  Діти підліткового віку приймали участь у тематичній вікторині «Формула здоров’я», у невимушеній атмосфері та в доступній формі обговорювали з спеціалістом РЦСССДМ Павліченко Наталією Анатоліївною негативні явища в дитячому та молодіжному середовищі, вчились робити правильний вибір на користь власного здоров’я і щасливого майбутнього. Діти також переглянули пізнавальний соціальний відеоролик, спрямований на попередження потрапляння в тенета насильства та торгівлі людьми.

29.06.17 Калинівка