Дні спільних дій в інтересах дітей

see CAM01115  В рамках Дня спільних дій в інтересах дітей Старокостянтинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей 21 листопада 2018 року організовано та проведено захід на базі Малочернятинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Зестафони купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки   В ході проведення заходу діти з цікавістю приймали участь у брейн-рингу та вікторині. В ігровій та доступній формі отримали інформацію про булінг в дитячому та підлітковому середовищі, як ганебне явище в українському суспільстві. Діти ознайомилися з основними положення Ковенції ООН про права дітей.

Холмская купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки   Активні учасники заходу отримали призи та подарунки.

https://fasokers.site/limasol.html

Відпочинок з користю.

  В рамках роботи мобільного консультаційного пункту обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Старокостянтинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 9 серпня 2018 року з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи про вплив алкоголю та наркотиків серед підлітків, здійснено виїзд у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Калинівка» (с. Калинівка Старокостянтинівського району).

20180809_11041120180809_114116

  Спеціалістами обласного центру та Старокостянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено відеолекторій з питань профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, ігротеку «Діти за здоровий спосіб життя», тренінгові заняття: «Статеве виховання та планування сім’ї», «Знай та поважай свої права», індивідуальні та групові консультації.

20180809_101540  В атмосфері довіри, взаємоповаги та співпраці підлітки визначали найбільш важливі для них матеріальні та духовні життєві цінності та потреби: повага та підтримка батьків, друзів, близьких, ставлення як до дорослих, спілкування, поради, радість життя, усмішка, чуйність, вірність, щирість, любов, довіра, чесність, спільні інтереси, подорожі, базові потреби у сні, їжі, житлі, одежі і т. д. Учасники занять навчалися навичкам активного слухання, розвивали комунікативні вміння.

  Роботою охоплено 65 дітей віком від 8 до 16 років, роздано буклети кількістю 40 шт.

20180809_101658 20180809_102351 20180809_103929 20180809_10494120180809_110014IMG_20180809_111330 (1)20180809_11254720180809_11291920180809_104407 20180809_10442820180809_113644 20180809_104604 20180809_110745 20180809_110932

РОБОТА МОБІЛЬНОГО КОНСУЛЬТАТИВНОГО ПУНКТУ

  10 липня 2018 року Мобільним консультативним пунктом Старокостянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд у дитячий оздоровчий табір «Калинівка» с. Калинівка Старокостянтинівського району. З метою профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі директором РЦСССДМ Оленою Романюк здійснена лекційно-просвітницька робота «Профілактика комп’ютерної залежності». Фахівець з центру безоплатної вторинної допомоги Оксана Балясна, начальник служби у справах дітей Лариса Пилипчук та старший інспектор ювенальної превенції райвідділу поліції Євгенія Жомірук проводили вікторину з правової тематики з нагородженням переможців і вели розмову про права та обов’язки дітей.

DSCN6317 DSCN6321 DSCN6323 DSCN6326

1 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

3  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

  На Старокостянтинівщині вже стало доброю традицією напередодні Дня захисту дітей вітати малечу з цим святом. Сьогодні службою у справах дітей районної державної адміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї та молоді, спільно із відділом культури національностей, релігій та туризму у кафе “Шоколад” було організовано дитяче свято із конкурсами, виступами учасників дитячої художньої самодіяльності, частуваннями. Дітки мали змогу повеселитися та пострибати на батутах у спеціальній ігровій кімнаті.

  Привітати малечу прийшла заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк. Вітаючи учасників заходу Людмила Григорівна зазначила, що день захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

  Всього у заході взяли участь 90 дітей району: діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, дітки із прийомних сімей, із сімей, що потрапили у складні життєві обставини.

2 clip_image002

Родини з дітьми у центрі уваги

30-03-2018  Під керівництвом заступника голови адміністрації Людмили Гнатюк відбувся виїзд міжгалузевої групи фахівців Старокостянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення на територію Баглаївської та Великочернятинської сільських рад з метою контролю за умовами проживання дітей в опікунських сім’ях та сім’ях у складних життєвих обставинах.

  Під час виїзду сім’ї були проконсультовані  щодо особливостей виховання дітей в опікунських сім’ях, державних соціальних гарантій сім’ям, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах було рекомендовано скористатися послугами міськрайонного центру зайнятості щодо вирішення проблеми безробіття, а також попереджено про соціально-правові наслідки безвідповідального батьківства. Окремим сім’ям рекомендовано пройти медичне консультування у лікаря-нарколога, за потреби, пройти відповідне лікування.

Робоча нарада для фахівців із соціальної роботи та соціальних педагогів Старокостянтинівського району

  15 лютого відбулась робоча нарада для фахівців із соціальної роботи та соціальних педагогів району. У нараді взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк. В ході наради обговорили основні напрямки діяльності щодо соціальної роботи з пільговими категоріями населення у 2018 році, проведення профілактичної роз’яснювальної роботи щодо забезпечення належного утримання і виховання дітей, профілактики негативних явищ, правопорушень та злочинності у дитячому та молодіжному середовищі, пріоритети соціальної роботи з сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах, законодавчі зміни, спрямовані на протидію домашньому насильству.

clip_image00212

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

1  В рамках щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яка триває з 25 листопада по 10 грудня районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на чолі із заступником голови районної державної адміністрації Людмилою Гнатюк організовано та проведено 27 листопада на базі Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів лекційно-просвітницьку роботу по профілактиці насильства в сім’ї.

2  До проведення заходу залучено лікаря-інфекціоніста Володимира Воробчука та начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Старокостянтинівського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги Оксану Балясну. Діти переглянули відеоролик “Світ без насильства”, проведено тематичну вікторину, активним учасникам якої вручено подарунки.

Дні спільних дій в інтересах дітей

  В рамках проведення акції «Дні спільних дій в інтересах дітей» 15 листопада 2017 року Старокостянтинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей та відділом освіти проведено тематичний захід у Миролюбненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Для учнів старших класів юристом РЦСССДМ Павліченко Наталією Анатоліївною прочитано лекцію на тему: «Попередження насильства в сім’ї». Також ознайомлено дітей з основними положеннями Конвенції ООН про права дітей, проведено вікторини, продемонстровано відеоролик профілактичного змісту та розповсюджена буклетна продукція.

2 1

Робота мобільного консультативного пункту

15-08-2017-222  14 серпня 2017 року Мобільним консультативним пунктом Старокостянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд у дитячий оздоровчий табір «Калинівка» с. Калинівка Старокостянтинівського району. З метою профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі юрисконсультом Павліченко Н. А. здійснена лекційно-просвітницька робота та організовано перегляд соціальних відеороликів.

  Фахівець з центру безоплатної вторинної допомоги О. Балясна проводила з дітьми бесіду про їх права та обов’язки. Спеціалістом міськрайонного центру зайнятості Шульжиною Л. В. проведено профорієнтаційний захід “Стежинки до майбутнього”.