З турботою про дітей з обмеженими фізичними можливостями

Москва Старое Крюково купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки   Міжнародний день людей з особливими потребами був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1982 році.

https://fasokers.site/vale.html   Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства.

2  Інваліди досить часто бувають виключені з повноцінного життя громад. Від цього потерпає суспільство, адже втрата такого вагомого потенціалу суттєво збіднює людство.

  Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

  Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

1  03 грудня працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки БО «Волонтер Ярмолинеччини» було здійснено візити в сім’ї, в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями та центр ранньої реабілітації дітей. Діткам передано засоби гігієни, книжки, розфарбовки, олівці. Але це не основне. Железноводск купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки Таким дітям важлива постійна увага, любов і турбота!

Благодійна акція «Ялинка бажань» Ярмолинецький район

Галерея

This gallery contains 5 photos.

Сім’я Нестерів смт Ярмолинці Сім’я Спори с. Жилинці Сім’ї Шмиги та Почеки Сім’я Коновал с. Боднарівка

Як вберегти себе…

Всесвітній день боротьби  зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно 1 грудня. Він став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності, вшанування пам’яті тих, хто пішов з життя та святкування здобутків, таких як розширення доступу до лікувально-профілактичних послуг. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися про факти щодо ВІЛ-інфекції і втілити знання у практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та лікувати тих, хто живе з ВІЛ, відверто, з повагою та розумінням.

 Щодня у світі інфікується понад 6 тисяч осіб.  Нерідко це відбувається через незнання шляхів передачі ВІЛ інфекції і методів захисту від неї. Недостатня обізнаність сприяє поширенню міфів. Так 79% українських дівчат (віком від 15 до 19 років ) вірять, що на СНІД можна захворіти  внаслідок наврочення, що ВІЛ передається комарами, що здорова на вигляд людина не може бути інфікованою. Лише 10% опитаних знають, як захиститися від ВІЛ.

 З метою розповсюдження даних про ВІЛ/СНІД працівниками Ярмолинецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районного відділу кримінально-виконавчої інспекції проведено профілактичний захід « Як вберегти себе» з особами, які засуджені до покарань, без позбавлення волі.

Молодим особам продемонстровано відеоролики: «Вірус-вбивця» та «Він, Вона…». Надано інформацію про шляхи передачі ВІЛ, як вберегти себе від інфікування, методи лікування та права ВІЛ-інфікованих людей.

Сподіваємось наша зустріч нікого не залишила байдужим і кожен замислиться про свій спосіб життя. Адже життя – це найцінніше, що є в людини.

img_1276

“Підліток у правовому суспільстві”

Дитинство — найважливіший період в житті людини, коли вона формується фізично, психічно, інтелектуально, здобуваючи необхідні знання, вміння і навички. Права дитини — це певні можливості, які потрібні дітям для того, щоб жити і дорослішати. Дитиною вважають людину віком до 18 років. Саме діти внаслідок своєї фізичної і розумової незрілості потребують особливої охорони і піклування з боку батьків та суспільства. Права дитини захищені Конвенцією ООН про права дитини, яка була прийнята 20 листопада 1989 року Генеральною Асамблеєю ООН, Конституцію України, Законами України «Про охорону дитинства», «Про освіту». З метою підвищення рівня правового виховання підлітків, ознайомлення їх з Конвенцією про права дитини спеціалістами Ярмолинецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівником Ярмолинецького ВП ГУНПУ в обласному дитячому психоневрологічному санаторії «Куява» проведено відео лекторій «Підліток у правовому суспільстві» Діти, що оздоровлюються в закладі, ознайомились з правами, які забезпечені їм законодавством, розглянули приклади практичного їх застосування в повсякденному житті, обговорювали ситуації, в яких права дітей порушувались та шляхи їх вирішення. Також діткам було роз’яснено їх обов’язки, які вони повинні добросовісно виконувати. Учасникам заходу надано інформаційно-просвітницькі матеріали, а саме листівки і буклети «Дитині про права людини», «Що ти маєш знати про свої права».

ЗУПИНИМО НАСИЛЬСТВО РАЗОМ

Проблема насильства над дітьми є надзвичайно актуальною в усьому світі. Розповсюдження насильства над дітьми пов’язане із загальним зростанням кількості насильства в суспільстві: насильницьких злочинів, суїцидів та нещасних випадків із летальним результатом.

Сексуальне насильство над дітьми – прихована проблема, точну кількість потерпілих установити надзвичайно складно. За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина страждає від різних форм сексуального насильства.

Останнім часом зростає кількість випадків сексуального насильства над дітьми, про які стає відомо. Ми почали усвідомлювати, наскільки поширене сексуальне використання і як це травмує дітей, що стають його жертвами. Дорослі повинні знати, як слід діяти, коли підозрюємо, що дитину використовують із сексуальною метою, і яким чином попередити сексуальну кривду дитини.

18 листопада оголошено Європейським днем захисту дітей від сексуальної експлуатації та  насильства, основними завданнями якого є:

  • Підвищення рівня обізнаності суспільства про проблему сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей;
  • Сприяння відкритої дискусії щодо питань попередження сексуального насильства та захисту дітей;

       З метою реалізації цих завдань Ярмолинецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в приміщенні Центральної районної бібліотеки відбулося засідання круглого столу «Зупинимо насильство разом». Були запрошені спеціалісти служби у справах дітей, працівники соціально-психологічної сфери навчальних закладів та представники районного відділу поліції.

      Під час зустрічі увагу присутніх було акцентовано на такі питання, як причини виникнення сексуального насильства над дітьми, особливості виявлення випадків насильства (форми сексуального насильства, особи, які скоюють сексуальне насильство над дітьми), діти, які страждають від сексуального насильства та як розпізнати жертву. Учасникам продемонстровано соціальний відеоролик «Протидія КСЕД», відеофільми «Кіко і рука» та «Орігамі».

    Засідання круглого столу стало початком інформаційно-просвітницької роботи з питання захисту дітей від сексуальної експлуатації та вироблення навиків безпечної поведінки.

         Будьте уважні до своїх дітей, вмійте їх вислухати, почути, допомогти у вирішенні їх дитячих проблем – навіть якщо вони видаються несуттєвими, дріб’язковими. Довіряйте дітям і вони довірятимуть вам, що значною мірою вбереже їх від можливих непередбачуваних ситуацій, в тому числі від описаних в даній статті.

dsc07466 dsc07465

Якщо твої наміри розраховані на рік – сій жито, на десятиліття – саджай дерева, на віки – виховуй дітей

Галерея

This gallery contains 3 photos.

Насильство в сім’ї – серйозна  і поширена проблема в світі. Воно впливає на життя дітей і підлітків. Третина дітей в Україні щороку спостерігають акти насильства в сім’ї. Діти матерів, що зазнали знущань, у шість разів частіше намагаються покінчити життя самогубством, а 50% таких дітей мають схильності до вживання наркотиків й алкоголю. Найбільш типовими наслідками такої ситуації стають скарги батьків чи вчителів на поведінку дітей: бійки, конфлікти з оточенням, низька шкільна успішність, замкненість тощо. У тоталітарних сім’ях, де прийняті директивні, жорсткі форми виховання або дитину надмірно опікують, не враховуються потреби та психоемоційні особливості дитини, батьки не усвідомлюють жорстокої поведінки з дітьми. Читати далі…

МАЙБУТНЄ В НАШИХ РУКАХ

Галерея

This gallery contains 2 photos.

Нещодавно в  дитячому оздоровчому містечку «Джерельце» (с. Жилинці) Ярмолинецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та центром зайнятості, було проведено виїзну акцію для учнівської молоді – «Майбутнє в наших руках». Відкрив захід директор оздоровчого табору Олег Віш, який представив дітям гостей та побажав усім плідної співпраці.  Дітей було ознайомлено з програмою актуального дійства, яке набрало масового характеру серед підростаючого покоління. Начальник відділу соціальної роботи центру Лілія Варгата разом з провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Мальвіною Савлюк продемонстрували дітям відео лекторій «Молодь за здоровий спосіб життя».  Захід дав змогу подарувати кожній дитині масу позитивних емоцій та вражень. Адміністрація Читати далі…

Діти – це цвіт Землі

Турбуючись про долю дітей усього світу у листопаді 1949 року у столиці Франції Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок і було засноване це міжнародне свято – День захисту дітей. Це прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У рамках відзначення  Міжнародного Дня захисту дітей, працівниками Ярмолинецького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції спільно з працівниками районного центу соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді було проведено свято для дітей різного віку в обласному дитячому психоневрологічному санаторії «Куява», що у с. Соснівка Ярмолинецького району. Діти взяли активну участь у спортивній вікторині, відгадуванні загадок,  конкурсах, таких як: малюнок на асфальті «Мир кожній людині – дорослому й дитині», «Бантик», «Почепи яблука», «Тачка», «Струмочок» та інші. По закінченню свята команди були нагородженні дипломами за призові місця, а також всі діти отримали солодкі подарунки.

  День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати їх права, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

3 1 2

Ярмолинецький районний центр

32100, смт. Ярмолинці, вул.600-річчя Ярмолинець,1 (253) 3-01-01 моб.096 404 73 13 yarm.centr@gmail.com