30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Киреевск купить LSD 220 мг source IMG_20180730_112250  30 липня Ізяславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів просвітницько-інформаційну акцію «Обери безпечний шлях для роботи, подорожі, навчання за кордоном!».

see url   Акція присвячена Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми, що відзначається в цей день в Україні та в усьому світі.

https://cash-exchanger.com/   Мета акції – привернути увагу громадськості до проблеми торгівлі людьми або так званого сучасного рабства та об’єднати зусилля для подолання цього негативного явища, надання підтримки і допомоги потерпілим та здійснення профілактичної роботи.

Межгорье купить MQ Cocaine Mexico   Спілкуючись із пересічними громадянами різного віку, соціального статусу та статі, спеціалісти районного центру закликали протидіяти торгівлі людьми в Україні та в світі. Спеціалісти центру здійснювали консультування, роздачу буклетів, листівок, пам’яток, як не стати жертвою торгівлі людьми. Повідомлено телефони гарячих ліній, спеціальних представництв та організацій, до яких можна звернутися в разі потреби.

1000 на деньги онлайн   В Ізяславському районі та м. Ізяслав діють 23 інформаційних куточки створені районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у сільських радах, клубах, бібліотеках, школах, які містять матеріали з питань протидії торгівлі людьми.

follow IMG_20180730_112425IMG_20180730_113027 IMG_20180730_113220 IMG_20180730_113500

here

Профілактична робота спеціалістів Ізяславського РЦСССДМ на базі оздоровчого табору «Світанок»

Популярні

http://vsa58.ru/interference/uryupinsk-kupit-marihuana-killer-kush.html Изображение 204  22 червня 2018 року відбувся виїзд Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до оздоровчого табору «Світанок», що знаходиться в с. Білогородка Ізяславського району. Традиційно, спеціалістами центру із дітьми, які відпочивають в таборі, проводиться групова інформаційно-просвітництка, консультативна робота з питань профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, пропаганди здорового способу життя, взаємовідносин дітей з однолітками та батьками. З цією метою спеціалістами проведені тренінгові заняття «Сила звичок», «Так здоров’ю, ні-залежностям». Діти та підлітки взяли активну участь в інтерактивних заходах, де увага акцентувалась на дотриманні правил здорового способу життя, зокрема, правильному харчуванні, негативному впливові шкідливих звичок на організм людини, обізнаності із небезпечними захворюваннями. Для розвитку образного мислення дітям було запропоновано намалювати плакати із власним баченням складових здорового способу життя. Ігрова форма інформаційно-просвітницького заходу є одним із способів ефективного та динамічного засвоєння дітьми інформації.

Обмен Qiwi RUB на Ethereum ETH   Від цікавого і корисного спілкування діти отримали гарні враження й позитивні емоції. Кожному з учасників вручено інформаційно – просвітницькі матеріали.

http://www.renault.nordavtotver.ru/found/ples-kupit-zakladku-geroin-roznitsa-999-vhq-afganistan.html Изображение 178 Изображение 188

Перевести wmr на карту сбербанка

Співпраця Ізяславського районного центру соціальних служб із районним сектором пробації щодо попередження рецидивної злочинності серед дітей та молоді

Ebay bitcoin IMG-b83e9bd3a6e76d5d13992af7fc0d7e38-V  03.05.2018 року на базі Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі старшого інспектора Ізяславського районного сектору з питань пробації Оксани Ставнійчук відбулась робоча зустріч із психологом центру Вікторією Сищук. Метою стало обговорення питань щодо профілактики кримінальних правопорушень та негативних проявів серед неповнолітніх осіб, а також осіб молодіжного віку.
Під час зустрічі окреслено шляхи реалізації прав суб’єктів пробації на соціальний захист, головними напрямками роботи визначено: забезпечення проведення спільних соціально-профілактичних заходів З метою попередження повторної злочинності серед дітей та молоді, які перебувають на обліку органу пробації, профілактика насильства та жорстокого поводження в сім’ях, проведення психокорекційної роботи із неповнолітніми психологом Ізяславського РЦСССДМ.

https://cash-exchanger.com/xchange_BTC_to_SBERRUB/

Мичуринск купить MQ Cocaine Mexico

В Ізяславському районі проведено засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім’ї та протидії торгівлі людьми

Cash-exchanger.com - обменный пункт Bitcoin, Etherium, WEX, QIWI, PerfectMoney, Сбербанк SAM_1279  Відповідно до п. 13 постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 року № 896 «Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)» 3 квітня 2018 року Ізяславським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ініційовано проведення засідання районної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім’ї та протидії торгівлі людьми.

follow link   Засідання проводив заступник голови Ізяславської райдержадміністрації Володимир Левченко – голова Координаційної ради, були присутні представники суб’єктів із соціальної роботи.

http://telegra.ph/Vyvod-s-vebmani-na-kartu-08-14-3   На засіданні Координаційної  ради розглянуто питання  функціонування 12 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в т.ч., які постраждали від насильства у сім’ї. В ході засідання Координаційної ради було визначено напрями подальшої роботи із сім’ями, сплановані заходи  щодо подолання складних життєвих обставин та налагодження внутрішньосімейних відносин.

go to site   В ході проведення засідання Хмизом Є. В., заступником начальника відділу «Ізяславське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечено ознайомлення членів Координаційної ради із положеннями Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (в редакції від 07.12.2017 року).

Обмен Qiwi RUB на Bitcoin BTC

http://idea.moi-portal.ru/foul/samui-kupit-zakladku-marihuana-outstanding-kush.html

Питання про роботу Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розглянуто на колегії Ізяславської районної державної адміністрації

source site SAM_1082  29 березня 2018 року в ході проведення чергового засідання колегії Ізяславської районної державної адміністрації директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Косовська доповіла членам колегії про роботу Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

https://cash-exchanger.com/xchange_BTC_to_SBERRUB/   Доповідач наголосила, що діяльність районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спрямована на забезпечення державної підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження сімейного неблагополуччя, профілактики соціального сирітства. Завдання спеціалістів центру – раннє виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, надання практичної допомоги у розв’язанні проблем сімей зазначеної категорії  та  подоланню складних життєвих ситуацій, які перешкоджають їх повноцінному функціонуванню, робота із особами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  сім’ями із низьким виховним потенціалом, сім’ями, в яких проживають особи, звільнені з установ виконання покарань, засуджені без позбавлення волі, сім’ї, члени яких постраждали від насильства, сім’ями вимушених переселенців Луганської та Донецької областей, учасниками АТО та їх сім’ями.

Матби ком   Упродовж 2017 року до центру СССДМ надійшло 718 повідомлень від суб’єктів соціальної роботи – центральної районної лікарні, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей Ізяславської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, Ізяславського районного сектору з питань пробації та ін.,  на підставі яких проведено 581 оцінок потреб дитини та її сім’ї. З цією метою та для проведення безпосередньої соціальної роботи за місцем проживання таких сімей упродовж 2017 року здійснено 167 виїздів у сільську місцевість, охоплено виїздами 57 населених пунктів району.

  Загальна кількість сімей, які отримували соціальні послуги в центрі СССДМ у 2017 році становить 581 родина, з них:

– постраждалі від жорстокого поводження та насильства – 11 сімей, в т. ч. 3 дітей;

– одинокі матері – 66;

– внутрішньо переміщені особи – 27;

– учасники АТО та їх сім’ї – 65;

– сім’ї, в яких ризик соціального сирітства – 41;

– сім’ї, члени яких перебували у конфлікті з законом – 25;

– сім’ї, яким призначена допомога при народженні дитини – 247 сімей;

– сім’ї, де один чи кілька членів мають інвалідність – 16;

– особи з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 9;

– прийомні сім’ї – 5;

– інші (багатодітні сім’ї, сім’ї, члени яких розлучаються, студентська та учнівська молодь, неповнолітні вагітні) – 69.

  У 2017 році на обліку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебувало 198 сімей, в яких виховується 372 дитини.

  Проблеми цієї категорії громадян вивчалися під час здійснення оцінки потреб осіб/сімей та розглядалися на засіданнях Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини при Ізяславській райдержадміністрації  з метою надання соціальних послуг та інших видів допомоги у вирішенні проблем сімей.

  У 2017 році завершено роботу із 97 сім’ями, з них у 33 родинах – у зв’язку із подоланням СЖО, у 61 сім’ї – складні життєві обставини мінімізовано, 1 – у зв’язку із зміною місця проживання, в 1 родині – не досягнуто позитивного результату, 1 особа відмовилась від здійснення соціального супроводу.

  В ході розгляду питання про роботу Ізяславського районного центру СССДМ відзначено як позитивну роботу Білогородської, Мислятинської, Сахновецької сільських рад, Ізяславської центральної районної лікарні, управління соціального захисту населення Ізяславської райдержадміністрації щодо організації належного інформування та здійснення соціальної роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

Проведено профілактичні бесіди з підлітками, які вступили в конфлікт із законом

Захід (5)  З метою здійснення профілактики рецидивної злочинності серед дітей, які мають проблеми із законом. Спеціалістами центру СССДМ систематично проводиться соціально – профілактична робота із дітьми даної категорії. Профілактика соціально – небезпечних хвороб, насильства, жорстокого поводження в сім’ї та у колі ровесників, профілактика комп’ютерної залежності — найпоширеніша тематика психологічного та соціально — педагогічного консультування дітей, які мають проблеми із законом.

Захід (4)  18.01.2018 року на базі Ізяславського районного центру з питань пробації фахівцем із соціальної роботи Ізяславського РЦСССДМ Сищук Вікторією проведено консультування умовно — засуджених дітей з проблем агресивності, уникнення конфліктних ситуацій, правила подолання та профілактики агресивних станів. Під час проведення заходу використано інтерактивні методи роботи, зокрема, тестування, опитування, моделювання життєвих ситуацій.

За матеріалами Ізяславського РЦСССДМ

Ялинка бажань

  З 15 по 28 грудня 2017 року працівниками та волонтерами Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у магазині «Сільпо» торгового центру «Оазис» організували та провели благодійну акцію «Ялинка бажань». За тиждень волонтери зібрали 252 подарунки дітям із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Серед них, 10 дітей з Ізяславського району. Це діти, сім’ї яких, з тих чи інших причин, потрапили у складні життєві обставини, діти із неповних сімей та з багатодітних родин.

IMG_20171227_100412  Кожна дитина отримала свій омріяний подарунок та не втратила надію на диво.

  Спеціалістами Ізяславського РЦСССДМ напередодні Нового Року було доставлено подарунки дітям зазначених категорій. Кожній дитині, прямо в руки, вручено подарунки (ляльки, конструктори, машинки, олівці, пластилін, альбоми, розмальовки, солодощі, тощо).

  Такий приємний сюрприз, як отримання подарунка від Діда Мороза з «Ялинки бажань», доставив дітям багато позитивних емоцій та створив гарний святковий настрій.

За матеріалами Ізяславського РЦСССДМ

IMG_20171222_102214IMG_20171226_092242 IMG_20171226_094001 (1)IMG_20171227_090135 IMG_20171227_140044 IMG_20171228_095934

«Подаруй дитині радість…»

IMG_20171215_143556  День Святого Миколая – один із найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожна людина сподівається на своєрідне диво та здійснення заповітних мрій. Адже, окрім подарунків, Він приносить у кожну оселю радість, надію, любов. І всі дорослі мають подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

IMG_20171215_143406  Та, мабуть, найбільшої уваги та турботи потребують діти, які соціально не захищені, без батьківської турботи, які перебувають у складних життєвих обставинах, мають інвалідність, виховуються у малозабезпечених та неповних родинах.

  Перед день свята Святого Миколая до Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали діти Ізяславської ЗОШ І-ІІ ступеню №4 ім. В. Кобернюка із результатами акції «Подаруй дитині радість…» яка відбувається щорічно у даному навчальному закладі.

IMG_20171215_143618  Вся школа долучилася до збору дитячих іграшок, книжок. Майже 100 маленьких сердець готові були ділитися із соціально незахищеними дітьми своїм сердечним теплом, радістю, бажанням творити добро ближньому. Напередодні дня Святого Миколая працівниками РЦСССДМ близько 50 дітям із сімей у складних життєвих обставинах були передані іграшки, засоби розвитку, книги.

  Адже творити добро –  так просто…

  Нібито це маленькі вчинки, які не потребують матеріальних затрат та значних зусиль, але ціна їх надзвичайно висока. Бо саме це – найбільший показник гуманності та людяності.

  Ізяславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку всьому шкільному колективу – дирекції, педагогам, дітям – всім хто долучився до акції «Подаруй дитині радість…».

Нехай не міліє душі криниця

І зорі посміхаються з небес…

Любов’ю повниться  серця світлиця…

І радість наповнює дишу без меж.

IMG_20171218_091953Exif_JPEG_420

За матеріалами Ізяславського РЦСССДМ

5 грудня – День волонтера Дякуємо тим, хто робить добро

Популярні

IMG-d56ef9ef8391776cca71a028184bbcc2-V  У повсякденному житті, особливо тоді, коли у нас все добре, ми часто забуваємо про тих, у кого все по-іншому. А ще інколи ми «носимося» із своїми маленькими бідами – та завжди корисніше розділити велику біду ближнього. Тоді і своя ноша буде легша…

  Глибокі думки, та є люди, які наповнивши своє серце чуйністю, любов Курс доллара ощадбанк на сегодня украинаю до ближнього, вже сьогодні виконують основний закон людяності. Це – волонтери.

  Волонтер – людина доброї волі, яка добровільно, безкорисно діє на благо суспільства шляхом надання волонтерської допомоги (безоплатних робіт і послуг) та базується на принципах законності, гуманності, рівності, неприбутковості…

  Так, кожного року у світі у волонтерській діяльності беруть участь понад 100 млн осіб, і з 1985 року щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний День волонтера.

20171102_101119  Ізяславський РЦСССДМ висловлює вдячність за турботу і посильну допомогу сім followям, які опинились у складних життєвих обставинах, особам з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, одиноким матерям, багатодітним родинам:

– мітрофорному протоієрею о.Володимиру Ковальчуку, настоятелю храму св.вмч.та цл. Пантелеймона УПЦ КП;

– Бурянчику В. М., жителю м. Києва;

– Дудкевич Надії Петрівні, жительці с. Мокрець;

– церкві євангелістів та християн баптистів;

– Яремчук Наталії Вікторівні, власнику комісійного магазину м. Ізяслав;

– власнику магазину секонд – хенду «Євробум»;

– Сіморі Ользі Миколаївні, жительці с. Ріпки Ізяславського району

та багатьом громадянам м. Ізяслав, які іноді не називають своїх прізвищ та імен, але надають гуманітарну допомогу одягом, взуттям, іграшками, шкільним приладдям, продуктами харчування, доглядом, співчуттям та розумінням, не залишаються осторонь проблем вищеназваних категорій сімей. Особливо, коли це стосується тих, хто потребує сторонньої допомоги.

  За їх сприяння близько 230 сімей у складних життєвих обставинах отримали увагу та допомогу, яка стала для них вагомою матеріальною підтримкою, за яку вони вдячні.

  Дякуємо усі небайдужим до проблем інших людей. Усім здатним до співчуття та розуміння, готовим прийти на допомогу іншим, всім тим, хто робить це безкорисливо, доброзичливо, від усього серця. Адже добра людина – це щаслива людина. І доброта обов Перевод gbp в рублиязково повертається до тих, хто її віддає.

За матеріалами Ізяславського РЦСССДМ

В Ізяславському району триває акція «16 днів без насильства»

20171130_112823  В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів без насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня  Ізяславським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та забезпечено проведення ряду заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності населення з проблем запобігання та протидії будь-яких форм насильства.

IMG_20171129_113859  Зокрема, 29 листопада 2017 року на базі Плужненського професійного аграрного ліцею та 30 листопада 2017 року на базі Ізяславської районної поліклініки  фахівцями із соціальної роботи районного ЦСССДМ за участі представників служби у справах дітей Ізяславської райдержадміністрації проведено інформаційно – просвітницьку акцію «СТОП – насильство!!!». В ході проведення заходів забезпечено підвищення правової обізнаності мешканців району, профілактики насильства в сім’ї, інформування мешканців району про органи та установи, які надають допомогу особам, що постраждали від насильства в сім’ї.  В приміщенні центральної районної бібліотеки розміщено виставку інформаційних матеріалів щодо профілактики усіх форм насильства.

IMG-423310783a1e1853304c617867db6201-V  Пияцтво, наркоманія, аморальна поведінка батьків, небажання працювати і нести відповідальність за дітей – все це породжує сімейне неблагополуччя, яке є реальною загрозою для життя та здоров’я дітей у власному домі. Від домашнього насильства можуть потерпати всі члени родини, проте найчастіше воно торкається слабких, нездатних до самозахисту та залежних членів сім’ї: дітей, людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними чи психічними можливостями, а також жінок, які зазвичай фізично слабші за чоловіків. У будь-якому випадку потрібно розуміти, що ситуацію насильства можна виправити, бо люди змінюються, за умови поєднання підтримки, допомоги та мотивації до змін. Адже сім’я є основою суспільства, і повинна перебувати під особливим захистом держави, тому громадськість і держава мають об’єднати зусилля у подоланні насильства в сім’ї, спільно виробляти механізми боротьби з ним.
  Якщо ви стали жертвою або свідком будь-якого насилля в сім’ї чи жорстокого поводження з дітьми, ви можете повідомити за телефоном:

– 102 – правоохоронні органи (поліція);
– 103 – медичні установи;
– 4-29-55 – служба у справах дітей Ізяславської райдержадміністрації;
– 4-29-03 – управління соціального захисту населення Ізяславської райдержадміністрації;

– 4-21-38 – Ізяславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
– 0-800-500-335 (зі стаціонарного) або 386 (з мобільного) – безкоштовні номери Національної  гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;
– 0-800-500-225 (зі стаціонарного) або 116, 111 (з мобільного) – безкоштовні номери  Національної дитячої «гарячої» лінії.

За матеріалами Ізяславського районного центру

 соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

IMG_20171130_100242 IMG_20171130_103032