Діти з Ізяславського району взяли участь у обласній благодійній акції «Ялинка бажань»

https://chemistcheerful.com/lobnya.html IMG-025dc83106c35d5709e7dde9a549772c-V  Вже традиційно, напередодні новорічних свят Хмельницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться благодійна акція «Ялинка бажань». Цього року акція проводилась з 16 по 28 грудня у магазині «Сільпо» торгівельного центру «Оазис» міста Хмельницького. Метою акції був збір подарунків для дітей з сімей, батьки яких неспроможні придбати подарунки своїй малечі  в силу різних обставин. Діти писали листи до Діда Мороза зі своїми мріями та вірою у новорічні дива, які стаються в новорічні свята.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки   Усі листи було прикріплено до новорічної ялинки, яка знаходилася у приміщенні супермаркету. Щодня, впродовж акції,  біля «Ялинки бажань» волонтери обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошували усіх небайдужих громадян здійснити маленьку новорічну мрію дитини. На прохання волонтерів досить активно відгукнулись усі небайдужі, які  придбали для діток подарунки, про  які вони так щиро просили у своїх листах.

Москва ЮВАО купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. IMG_20181228_093607  У рамках проведеної акції «Ялинки бажань» 10 дітей з Ізяславського району отримали омріяні подарунки. Спеціалістами Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді напередодні Нового Року доставлено всі подарунки діткам зазначених категорій. Кожній дитині прямо в руки вручено подарунки, зроблені святкові фотографії.

https://rtdrugs.com   Завдяки щирості, відкритості та доброті подолян кожна дитина, яка написала листа із побажанням, отримала омріяний подарунок. Дуже приємно, що поруч з нашими дітками-мрійниками є добрі та чуйні люди, які допомагають їм вірити в диво!

https://bearloges.com/chaykovskiy.html IMG_20181228_101016 IMG_20181228_101137 IMG_20181228_103952 IMG_20181228_104435 IMG_20181228_115703 IMG_20181228_115812 IMG_20181228_115910 20181228_111916

https://shopstarstuff.com

Проведено інформаційний захід в рамках щорічної акції «16 днів без насильства»

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки Захід (1)  В рамках щорічної акції «16 днів без насильства» Ізяславським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Ізяславського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області було проведено інформаційно-просвітницький захід «Стоп – насильство!!!», спрямований на протидію насильства в сім’ї. Особливо важлива ця тема для осіб, які мають конфлікт із законом, адже їхні сім’ї знаходяться в групі ризику. Під час заходу було обговорено причини виникнення, наслідки, типи та способи запобігання сімейних конфліктів.
  Захід був супроводжений роздатковим інформаційним матеріалом Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Павлодар купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. Захід (2) (1) Захід (3)

https://likestuffge.fun

Інформаційно-просвітницька акція «Замислись про майбутнє!!!»

IMG_20181204_123124  4 грудня 2018 року Ізяславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та до Дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми провів тематичну зустріч з учнями Плужненського професійного аграрного ліцею. Під час проведення заходу учнівська молодь була поінформована про види насильства, його наслідки та установи, до яких можна звернутися по допомогу в разі вчинення домашнього насильства або насильства у молодіжному середовищі.

  Акція проводилась за участю лікаря-інфекціоніста Кучмук Галини Михайлівни, яка очолює кабінет «Довіра» Ізяславської ЦРЛ. Лікар поінформувала молодь про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та можливість пройти безкоштовне обстеження на ВІЛ в Ізяславській районній лікарні. Лікар наголосила, що СНІД – це не смертний вирок.  На сьогоднішній день, сучасна медицина дає можливість ВІЛ-інфікованим людям та людям хворим на СНІД жити повноцінним життям при умові регулярного прийому антиретровірусної терапії та ведення здорового способу життя.

  У заході також прийняли участь представники Благодійного фонду «Свобода Хофеш», які працюють з нарко та алкозалежною молоддю. Вони провели інформаційну роботу щодо популяризації здорового способу життя.

  В ході акції серед учнівської молоді було поширено інформаційні буклети та пам’ятки тематичного спрямування.

IMG_20181204_130829 IMG_20181204_133117

Ізяславським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений благодійний майстер – клас «Повір у себе»

  3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами. Метою його проголошення є дотримання прав людини і участь осіб з інвалідністю в житті суспільства.

  Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямоване на привернення уваги до соціуму проблем цієї категорії. У рамках цієї дати 3 грудня  2018 року на базі Ізяславського навчально – реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами фахівцями Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та спеціаліста районного будинку творчості дітей та юнацтва був проведений благодійний майстер – клас «Повір у себе». В ході даного заходу  діти взяли участь у тренінговому занятті творчого спрямування, під час якого вони отримали заряд позитивних емоцій та особистісно – спрямовану мотивацію на майбутнє.

11 22 33 44

Інформаційно-просвітницька акція «Стоп насильство»!!!

  Щороку у світі проходить кампанія «16 днів без насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня. Під час її проведення також приділяється увага Всесвітньому дню боротьби із СНІДом, який відзначається 1 грудня.

  Велика кількість державних та громадських організацій в ці дні активно долучається до заходів, спрямованих на інформування громадян щодо форм насильства та здійснення стратегії, що спрямована на їх викорінення у суспільстві.

IMG_20181129_104421IMG_20181129_104552

  В рамках проведення акції в Ізяславському районі 29 листопада 2018 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Ізяславської центральної лікарні проведено інформаційно-просвітницький захід, направлений на інформування мешканців Ізяславського району щодо домашнього насильства та проблеми ВІЛ/СНІДу і правил щодо засобів безпеки. В ході акції серед громадян було поширено інформаційні буклети та пам’ятки тематичного спрямування.

IMG_20181129_104733 IMG_20181129_110531

В Ізяславському районі стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства»

DSCN0192  Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.
  В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Ізяславському районі 27 листопада 2018 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості проведено семінар для безробітних жінок та чоловіків з протидії насильству в сім’ї. Домашнє насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника призводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки, діти та люди похилого віку.

DSCN0195DSCN0193
  Під час заходу безробітних, які перебувають на обліку в Ізяславській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості, проінформовано про види домашнього насильства, ознайомлено з алгоритмом дій у разі потрапляння у ситуацію ризику та надано інформацію про організації, заклади, контактні телефони «гарячих ліній»¸ які надають допомогу жертвам домашнього насильства. Усім учасникам семінару було роздано буклети з даної тематики.

Проблеми вирішуємо спільно

Захід (2)  5 листопада 2018 року Ізяславським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Ізяславською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості на базі Ізяславського районного сектору з питань пробації проведено інформаційно – просвітницький захід для молоді, яка засуджена з іспитовим терміном позбавлення волі. Основними проблемами даної категорії молоді є проблеми самореалізаціїі, низький рівень мотивації щодо здобуття професії та організації зайнятості, проблеми, пов’язані із ризиком захворювання соціально – небезпечними хворобами. Під час заходу спеціалістами соціальних служб проведено роз’яснювальну роботу щодо можливостей працевлаштування, навчання, набуття робітничих професій, проведено соціально-профілактичну роботу, спрямовану на попередження правопорушень та соціально – небезпечних хвороб, надано інформацію про види соціальних послуг, які надаються центром соціальних служб та Ізяславською районною філією Хмельницького ОЦЗ.

Ізяславським РЦСССДМ розпочато реалізацію соціального проекту «Підготовка молоді до самостійного життя» для студентської молоді, яка навчається в Плужненському агроліцеї

Популярні

https://superstmens.com 20181031_142346  31 жовтня 2018 року Ачинск купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки.  на базі Плужненського професійного аграрного ліцею районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано проведення інформаційно – просвітницького заходу для студентської молоді на тему: “Підготовка молоді до самостійного життя: юридичні, соціальні, психологічні аспекти”. У проведенні заходу взяли участь представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, центру зайнятості, представники благодійного фонду «Свобода – Хофеш».

20181031_142543  В ході заходу було розглянуто три складові програми підготовки до самостійного життя, а  саме: ознайомлення молодих людей з основними положеннями сі­мейного права, формування у молодих людей навичок самостійності у різних сферах життя, збереження власного здоров’я.

20181031_152612  В рамках реалізації соціального проекту «Підготовка молоді до самостійного життя» Ізяславським районним центром СССДМ заплановано проведення циклу таких зустрічей із студентською молоддю. Метою даних заходів є надання можливості молодим людям правильно зрозуміти життя, грамотно планувати сімейне життя, професійний шлях, робити правильний та усвідомлений вибір на користь здоровому способу життя.

20181031_143456 20181031_143736 20181031_144325 20181031_152547 20181031_153214 20181031_153508

Інформаційна діяльність Ізяславського районного ЦСССДМ з питань створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

20181010_090142  З метою активізації розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пошуку кандидатів на створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Ізяславським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у жовтні 2018 року проведено тематичні  інформаційні заходи для різних верств населення на базі Лютарської, Білотинської, Сахновецької  сільських рад Ізяславського району.

  Під час виїздів Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у зазначені населені пункти Ізяславського району фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснювалось консультування населення щодо особливостей створення та функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, розповсюджено буклети, листівки, оформлено інформаційні дошки.

IMG_20180418_102442 IMG_20181018_114554IMG_20181018_114500

Відбулось засідання Ізяславської районної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім’ї та протидії торгівлі людьми

КР 20 09 (1)  20 вересня 2018 року в районній державній адміністрації за ініціативи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося чергове засідання Ізяславської районної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім’ї та протидії торгівлі людьми.

  Головна мета діяльності ради – розгляд питань, які потребують міжгалузевої узгодженої співпраці щодо запобігання насильству в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Ізяславському районі, налагодження співробітництва органів виконавчої влади, підприємств, установ, громадських організацій у даних напрямах діяльності. Засідання відбулося під головуванням заступника голови Ізяславської районної державної адміністрації Левченка В. Б.

В ході засідання розглянуто питання:

  1. Питання взаємодії представників структурних підрозділів Ізяславської районної державної адміністрації, правоохоронних органів, організацій, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї та над дітьми.
  2. Визначення потреби в утворенні мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі на території Ізяславського району за результатами обговорення членами Координаційної ради постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018р. №654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».