Положення

http://log.sozdaniesajtov.ru/anyhow/kupit-gerdos-kuznetsk.html here Загальні відомості про Хмельницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

http://mansion.com.tr/nuclear/kupit-zakladki-kokain-v-opochke.html Рішенням виконавчого комітету Хмельницької обласної ради від 19.10.1994р. №39 створено Хмельницький центр соціальних служб для молоді. Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19.01.2005р. №8/2005-р на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2004р. №1126 «Про заходи щодо вдосконалення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю» центр соціальних служб для молоді перейменовано на центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
У фонді обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відклались розпорядчі, директивно-заплановані, звітно-аналітичні, інформаційні документи, що відображають діяльність.
З початку діяльності, тобто з 1994 року в фонді збереглися Національні, державні, галузеві та регіональні цільові програми за напрямками діяльності центру СССДМ, довідки про їх виконання, накази з основної діяльності, накази про прийняття, переведення, заохочення, стягнення, звільнення, сумісництво працівників центру, про матеріальну допомогу, листування з Держсоцслужбою з питань основної діяльності, листування з центральними органами виконавчої влади, місцевого самоврядування з основних питань діяльності, положення, інструкції, методичні рекомендації, розроблені працівниками центру, документи, листи, довідки розвитку мережі спецформувань, інформаційно-реєстраційні картки консультативних пунктів, реєстраційні картки залучених спеціалістів центру, реєстраційні картки волонтерів, первинні документальні форми обліку роботи з клієнтами, статистичні та інформаційно-аналітичні звіти, угоди про співробітництво, особові справи працівників, документи по проведенню атестації, протоколи засідань консультативно-методичної ради, колективний договір, кошториси доходів і видатків на рік, баланси використання кошторису видатків річні, особові картки по нарахуванню заробітної плати.

купить Мет Артём source Місія та цілі діяльності мережі центрів

source site Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – центр) є спеціальним закладом, що забезпечує організацію та проведення у відповідній територіальній громаді соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Головна місія – забезпечити доступність сімей, дітей та молоді до якісних соціальних послуг у кожній територіальній громаді області.
Основною метою діяльності центрів є сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Основними принципами діяльності центру є законність, дотримання і захист прав людини, системність, доступність, конфіденційність, відповідальність за дотримання етичних та правових норм під час надання допомоги, недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо соціально незахищених категорій сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

http://asic.sozdaniesajtov.ru/injustice/kokain-vikipediya.html click Основними завданнями обласного центру є:

Карнавальная корона синяя – Забезпечення участі обласного, районних, міських, та селищних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у виконанні загальнодержавних та інших соціальних програм з питань соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю.

Симптомы и помощь при передозировке ремантадином – Здійснення контролю і координація діяльності районних, міських, селищних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

МЕТАДИКТ® инструкция, аналоги и состав – Сприяння розвитку мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування Хмельницької області спеціалізованих формувань, забезпечення їх функціонування.
– Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності районних, міських, селищних центрів та закладів соціального обслговування, надання їм методичної допомоги.
– Проведення тренінгів та семінарів для працівників районних, міських, селищних центрів, закладів соціального обслговвання, фахівців з соціальної роботи, волонтерів, інших суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, що залучаються до такої роботи.
– Забезпечення дотримання державних соціальних стандартів і нормативів, впровадження нових форм і методів проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю.
– Проведення аналізу та оцінки потреб сімей, дітей та молоді у соціальних послугах та планування їх надання.

http://baldorilaw.com/bullshit/gashish-v-egipte-kupit.html