Участь у засіданні круглого столу

IMG-2376d5f00a808cc040d4856d291ed061-V  23 листопада 2017 року в Теофіпольському управлінні соціального захисту населення було проведено засідання круглого столу з питань надання комплексної соціально – психологічної допомоги для членів сімей, в яких вчинено насильство в сім’ї або існує реальна загроза його вчинення. В обговоренні заявленої тематики заходу взяли участь представники Теофіпольського управління соціального захисту населення, Теофіпольського відділення поліції ГУНП у Хмельницькій області, Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей. Під час заходу розглядалися питання щодо взаємодії та подальшої співпраці із представниками, направлених на захист прав постраждалих від насилля в сім’ї, а також  впровадження корекційних програм по роботі з особами, які вчинили насильство в сім’ї в Теофіпольському районі.

  За результатами роботи учасники круглого столу розробили алгоритм подальших дій з попередження та профілактики насилля – це посилення, взаємообмін інформацією між суб’єктами соціальної роботи щодо сімей, де потенційно можливе вчинення протиправних дій.

IMG-0e5ee2c3e92e729fc4e2e694bb401c5f-V IMG-9432ff7e58ac24a792be7bc676d7e7e2-V

«Толерантність – відкриті двері спілкування» в рамках Міжнародного дня терпимості

  20 листопада 2017 року практичний психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Панчук Любов Іллівна провела бесіду з елементами практичних вправ для студентів Хмельницького торгівельно-економічного коледжу на тему: «Толерантність – відкриті двері спілкування» в рамках Міжнародного дня терпимості.

  Під час бесіди студенти ознайомились з поняттям толерантності, ознаками толерантної особистості та шляхами реалізації толерантної поведінки.

  Основну увагу розмови було приділено тому, що толерантності потрібно вчитись і можна навчитись, оскільки толерантність – це здатність людини, спільноти, держави чути і поважати думку інших, невороже зустрічати відмінне від своєї думки. 

  Під час активного спілкування студенти удосконалювали навички толерантного ставлення до інших людей, розвивали уміння аналізувати, оцінювати, приймати рішення, обирати правильну позицію, виховувати в собі толерантність. Мали нагоду відпрацювати у конкретних життєвих ситуаціях модель толерантної поведінки.

  Як підсумок бесіди, кожен учасник висловив власну думку, що він буде робити, щоб поважати почуття оточуючих, бути терпимим до поглядів, переконань, традицій інших людей. Студенти зробили висновок, що толерантність є найважливішою умовою миру, злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві та світі.

  Проведення таких бесід допомагає сформувати в молоді правильне уявлення толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, розвивати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння.

                                                           За інформацією міського Центру соціальних служб                                                                    для сім’ї, дітей та молоді

25 листопада розпочинається акція «16 днів проти насильства»

  Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

proty_nasylstva  Акція стартує 25 листопада в Міжнародний день проти насильства щодо жінок і закінчується 10 грудня в Міжнародний день прав людини.

  Під час акції Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активізує роботу щодо привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем.

До відома.

  Станом на 24 листопада 2017 року до Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ надішли повідомлення стосовно 67 сімей, в яких вчинялося насильство або існувала загроза його вчинення. Спеціалісти Центру відвідали сім’ї за місцем проживання.

  З членами цих сімей проведено відповідну роботу: роз’яснено законодавство, за потребою надано психологічні, соціально-педагогічні та інформаційні послуги. Проведено роз’яснювальну роботу щодо шляхів уникнення насильницьких дій, попередження виникнення конфліктів та конструктивних шляхів їх розв’язання. Особам, які вчинили насильство, наголошено на неприпустимості його скоєння, особливо у присутності дітей.

  Членам родин наголошено на можливості отримання консультацій психолога та юриста Центру. Також, їм надано інформацію про Центр та його послуги, про установи, заклади та організації, в які, у разі потреби, можна звернутися за допомогою. Сім’ям з дітьми запропоновано здійснення соціального супроводу. Наразі, супровід здійснюється стосовно 4 сімей.

  За отриманням невідкладної психологічної та юридичної допомоги звертайтеся до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Шевченка, 26 (ІІІ поверх). Тел.: 91429.