Семінар-навчання для фахівців із соціальної роботи.

  27 листопада відбувся семінар-навчання для фахівців із соціальної роботи під керівництвом директора Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тамари Магмет.

20171127_104554  Під час семінару обговорювались питання:

  1. Про здійснення соціальної роботи щодо виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.
  2. Про здійснення соціальної роботи щодо попередження вилучення дитини з сім’ї та повернення дитини до біологічної родини з інтернатних закладі.
  3. Здійснення заходів щодо попередження насильства в сім’ї та надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми.
  4. Вимоги щодо ведення діловодства при здійсненні соціальної роботи.
  5. Напрями та особливості взаємодії з іншими суб’єктами соціальної роботи.
  6. Про терміни та порядок підготовки і подачі річних звітів.

Після навчання, фахівці обмінялись досвідом роботи.

В Ізяславському районі стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства»

Изображение 010  Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Изображение 030  В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Ізяславському районі 27 листопада 2017 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі районного центру зайнятості проведено  семінар для безробітних жінок з протидії насильству в сім’ї. Домашнє насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника призводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки, діти та люди похилого віку.

Изображение 036  Під час заходу безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, проінформовано про види домашнього насильства, ознайомлено з алгоритмом дій у разі потрапляння у ситуацію ризику та надано інформацію про організації, заклади, контактні телефони «гарячих ліній»¸ які надають допомогу жертвам домашнього насильства.  Усім учасникам  семінару  було роздано буклети з даної тематики.

За матеріалами Ізяславського РЦСССДМ

Робота служби соціальної підтримки сімей

20171123_135010  Протягом 20 – 24 листопада 2017 р. Деражнянським РЦСССДМ відвідано сім’ї, які проживають на території Загінецької, Зяньковецької та Коричинецької сільської ради. На території яких проживає 19 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 43 дитини.

  З усіма батьками проведено профілактичні бесіди щодо впливу їх способу життя та поведінки на формування особистості дитини, мікроклімат у сім’ї та добробут родини вцілому. Надано рекомендації щодо догляду за дітьми та роз’яснено їх потреби у різному віці. Проведено профілактичні бесіди сім’ях, в яких має місце насильство, щодо попередження повторних випадків.

  Слід відмітити небайдужість у цих громадах органів місцевого самоврядування. Сільські голови, члени виконавчих комітетів часті гості у сім’ях, які стоять на обліку Центру. Проте, як зазначають сільські голови, відсутність роботи на селі, або невелика кількість вакансій є головною причиною виникнення складних життєвих обставини. Тому однією з головних тем розмови було: працевлаштування та пошук шляхів заробітку як спосіб подолання складних життєвих обставин.

IMG_20170306_1132832_HDR20171122_122211

“Не озирайся і мовчи»

801033_3_w_590  Деражня увійшла до сотні міст найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні.

 21 листопада 2017 року Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяв участь у презентації нового позажарнового роману молодого українського письменника Макса Кідрука “Не озирайся і мовчи». Це історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає, такі актуальні наразі і цікаві саме фахівцям Центру, проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, булінгу – цькування однієї дитини іншою у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

DSC_0865 DSC_0871 DSC_0884