Архів за 11.01.2021
У м. Кам’янці-Подільському підвели підсумки спільної роботи
Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже не один рік поспіль співпрацює із Кам’янець-Подільським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області у сфері профілактики правопорушень серед молоді та дітей, які вже перетнули межу закону та відбувають покарання, не пов’язані із позбавленням волі.
11 січня, під час планової наради, були підведені підсумки роботи обох Центрів за 2020 рік, обговорені напрями та форми взаємодії сторін щодо надання соціальних послуг дітям та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі. Також, звернули увагу на надання необхідних послуг профілактично-виховної, психологічної, соціальної роботи, спрямованих на мінімізацію виявлених криміногенних потреб суб’єктів пробації.
Було обговорено та ініційовано шляхи удосконалення взаємодії під час забезпечення соціальної адаптації засуджених у процесі підготовки їх до звільнення та визначені пріоритетні напрямки подальшої співпраці.
До відома.
Протягом 2020 року на обліку Центру пробації перебувало 253 особи, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.
Спільною профілактичною роботою Центрів охоплено 33 особи з числа молоді (до 35 років) цієї категорії, у тому числі 3 дітей.
Повірити в свої сили
Популярні
Сьогодні, 11 січня 2021 року відбулась друга в новому році он-лайн конференція за участі людей, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні та психологом Хмельницького обласного центру соціальних служб Людмилою Терпяк . В процесі бесіди пані Людмила поінформувала присутніх про послугу патронату над дитиною.
За її словами, сімейний патронат- це інноваційна професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд і виховання дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах та потребує захисту, в сім’ї патронатного вихователя та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг біологічній сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.
Метою патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків(осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості-вчиненння заходів щодо захисту дитини та прийнятті рішень щодо влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.
Хмельницький обласний центр соціальних служб запрошує до співпраці усіх небайдужих до долі дітей, усіх, хто готовий стати патронатним вихователем і змінити життя дитини на краще.
Робота з пошуку кандидатів у патронатні вихователі триває.