На Хмельниччині безробітні можуть стати патронатними вихователями із зарплатою в 5 прожиткових мінімумів. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє Хмельницький обласний центр соціальних служб. Які переваги має патронатне виховання? І чому на Хмельниччині досі немає патронатних сімей? Гостя студії: заступник директора Хмельницького обласного центру соціальних служб Наталія Мельник
Архів за 28.01.2021
Працювати в нових умовах
28 січня відбулася семінар-нарада спеціалістів Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі начальника відділу соціальних гарантій, компенсацій та у справах сім’ї Департаменту соціального захисту населення – Інни Комендацької. Оскільки тепер Центр обслуговує не тільки територію міста Кам’янця-Подільського, а й 12 сіл, які увійшли у Кам’янець-Подільську територіальну громаду, а також відбулося багато змін у законодавчих документах щодо оформлення та виплати державних соціальних допомог сім’ям з дітьми – запитань обговорили досить багато. Захід пройшов продуктивно та з урахуванням карантинних умов.
Використати свої переваги
Самопрезентація на співбесіді – грає вирішальну роль,тому обов’язково підготуйте її наперед! Днями психологом Хмельницького міського Центру соціальних служб Оксаною Каритун , спільно з спеціалістом Хмельницького міського Центру зайнятості Ганною Карварсарною було проведено вебінар. Захід проходив на платформі ZOOM темою якого стала: Самопрезентація себе на ринку праці». В процесі вебінару особи, що перебувають на обліку в Центрі зайнятості ознайомилися ефективними самопрезентаціями, оволоділи навичками ділового спілкування та співбесіди з роботодавцем впорядкували власні життєві цілі. При завершенні заходу психолог наголосила: «Якщо ви бажаєте бути успішними на ринку праці, в першу чергу потрібно максимально використати свої переваги та мінімізувати свої недоліки».
Благодійний фонд “Cотні друзів для дітей” розпочав Конкурсу талантів
Благодійний фонд “Сотні друзів для дітей” розпочав всеукраїнський конкурс талантів «Ми Талановиті». Основною метою конкурсу є: пошук та розвиток талантів у дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Завдяки цьому конкурсу діти зможуть знайти напрямки для розвитку своєї особистості, а ті із них хто пройде всі етапи отримають особливі призи. Детальніше, ви зможете дізнатись на сайті за посиланням: https://www.mytalanovyti.com/
Рівність заради миру
Популярні
27 січня 2021 року на Хмельниччині відбулась підсумкова конференція по проекту «Рівність заради миру», яка проходить в рамках проекту Уроки і перспективи локалізації Національного плану дій « Жінки, мир,безпека» в Україні.
В роботі конференції взяли участь представниці Українського жіночого фонду, Міністерства соціальної політики, Міністерства внутрішніх справ України , заступниці голів обласних державних адміністрацій, зарубіжні та всеукраїнські координатори та представники коаліцій 1325.
За словами координаторки коаліції «Хмельниччина 1325» Тетяни Баєвої, в ході роботи конференції були представлені та обговорені напрацювання регіональних коаліцій 1325, які можна буде застосувати у майбутньому :
- Чітке визначення цільових груп
- Привернення уваги до проблем жінок з СБО, налагодження співпраці та комунікації
- Співпраця з депутатським корпусом важлива
- Підписання меморандумів з навчальними закладами силових структур та військовими частинами
- Продовження співпраці з усіма стейкхолдерами, координація руху – як в рамках обласних планів дій, так і в рамках інших програм
- Єднання ГО для лобіювання окремих змін на рівні області
- Продовження набуття експертності, досвіду, роботи з локалізованих проблем – це є підгрунтям для проектів, збільшення напрямків роботи, життєдіяльності ГО і сталості роботи
- Поглиблення діяльності ГО, робота з ОТГ, є наробки до цієї співпраці як результат роботи в Коаліції
- Продовження комунікацій зі ЗМІ – формування обізнаної та досвідченої журналістської когорти
- Мотиваційна і надихаюча складова роботи в Коаліції – ми можемо і хочемо підтримувати новостворені ініціативні групи
- Надання стратегічного вектору всім НПА на місцевому рівні
- Усвідомлення значущості та первинності об єднання заради спільних цілей.
У виступі представниці коаліції від Хмельниччини Олени Волобуєвої , полковника , помічника ректора з гендерних питань було підписано Меморандум з Національною академією Державної прикордонної служби України ім.Богдана Хмельницького, який на її думку дасть змогу покращити роботу з гендерного напрямку для жінок військовослужбовців та сімей учасників АТО.