Булінг – це поширена проблема в сучасному суспільстві, і найгостріше вона постає в освітньому середовищі, негативно впливаючи на розвиток особистості дитини і на формування її системи цінностей. Саме тому 18 лютого на базі НВК №10 психологом Хмельницького міського Центру соціальних служб Каритун О.А. для учнів 3-го класу було проведено бесіду на тему: “Як можна протистояти булінгу”. Метою заходу було сформувати в учнів уявлення про проблему булінгу й жорстокості та розробити навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій. Учасники створювали власні правила боротьби з буллерами та розробляли шляхи виходу із ситуації. А на завершення створили колаж правил та розмістили у своєму класі для нагадування іншим та собі що булінг це не вирішення проблеми, а приниження співбесідника!
Архів за 19.02.2021
«Я до цього часу не можу повернути радість життя»…
Після такого зізнання головного героя Павла у відео-історії про його залежність від онлайн ігор в повній актовій залі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького серед 330 курсантів 1-го і 3-го курсу запанувала абсолютна тиша. – «Я розумію, що бути поруч з коханою жінкою, купувати гарні речі, подорожувати – це задоволення, – розповідав далі Павло. – Проблема в тому, що відчути його я не в змозі. Азарт від ставок – найбільш сильні емоції, через які я проходив. Все решта стало безколірним і незначущим. Дуже сподіваюсь, що зможу коли-небудь отримати від життя хоча б невеличку частину задоволення, яке відчував до того, як прийшов в зал ігрових автоматів». Очевидно, щире зізнання таки зачепило хлопців за живе і змусило замислитись над темою лудоманії разом з провідним психологом Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Джал Антоніною.
Учасників вебінару поінформовано про послугу патронату над дитиною
18 лютого 2021 року в рамках роботи Відкритої школи онлайн-комунікацій на базі Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості проведено вебінар на тему: «Жінка на ринку праці», в якому взяла участь провідний фахівець Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлія Потюк.
Метою вебінару було підвищення рівня внутрішньої мотивації жінок, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, до досягнення власних життєвих цілей. Провідний фахівець профорієнтації відділу надання соціальних послуг Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Тетяна Франчук в ході проведення вебінару акцентувала увагу на ролі жінки у суспільстві, кар’єрі в житті жінки, типах кар’єрного зростання жінок тощо.
Юлія Потюк ознайомила учасників вебінару із соціальною послугою – патронатом над дитиною, яка дає змогу якнайкраще врахувати інтереси дитини, що залишилася без піклування батьків, гарантувати їй сприятливе сімейне оточення. Учасники вебінару дізналися про мету патронату, критерії відбору кандидатів у патронатні вихователі, їхні основні завдання та права.
Головними тезами було те, що сімейний патронат – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація в умовах сім'ї дітей, які залишилися чи можуть залишитися без батьківського піклування, які потребують тимчасової підтримки та професійної допомоги. Патронат може знадобитися дітям, які тимчасово не можуть перебувати у власній сім’ї (батьки яких померли чи пропали безвісти, потребують лікування, дітям з сімей, в яких існує загроза їх життю та здоров’ю, дітям, які зазнали насильства, жорстокого поводження тощо).
В ході проведення вебінару Юлія Потюк зробила наголос на тому, що патронатний вихователь — це офіційне працевлаштування. Патронатні вихователі отримують грошове забезпечення та соціальну допомогу на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.
Учасників вебінару поінформовано, що за детальною інформацією щодо запровадження патронату над дитиною вони можуть звернутися до відділення соціальної роботи Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради за адресою: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43, 2 поверх. Телефон для довідок: 4-21-38.
Сюжет на 33 каналі Новини
Популярні
На Хмельниччині впроваджується проект за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. https://youtu.be/UtKirVLaa1E
На Хмельниччині впроваджується проект за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні
Популярні
Провідний спеціаліст Хмельницького обласного центру соціальних служб Марина Бабійчук взяла участь в роботі круглого столу «Актуальні питання соціальної реабілітації учасників бойових дій та членів їх родин» для обговорення проблем з якими з тикаються учасники бойових дій та їх сім’ї та визначення шляхів їх вирішення.
До участі у круглому столі були запрошені представники міської влади, Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Богдана Хмельницького, громадських організацій, ветерани бойових дій.
За словами керівника проекту, голови правління ГО « Подільський центр «Гендерна рада»» Тетяни Баєвої , за час впровадження проекту було організовано та впроваджено багато заходів з арт-терапії, надавалась психологічна та психотерапевтична допомога а також проводились тренінги з юридичної підтримки,- всі ці заходи були спрямовані на допомогу учасникам АТО та членам їх сімей.
Не що давна на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Богдана Хмельницького запрацювала нова програма за участю психологів академії на яких проводяться заняття , які спрямовані на відновлення емоційного та психологічного стану учасників АТО.
Захід відбувся в рамках проекту «Соціально-психологічна допомога сім’ям ветеранів АТО у Хмельницькій області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.