Челендж «Помаранчевий світ без насильства».

IMG_3103Щороку з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

Офіційно, цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН 1999 року, але відзначати його почали з 1981 року – як пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

Період акції охоплює наступні важливі дати:

  • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
  • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
  • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

У знак підтримки, акції люди у всьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє. Його ще називають “flamma amoris et caritatis” — полум’ям любові й милосердя.

Працівники Деражнянського міського центру надання соціальних послуг долучилися до мережевого челенджу «Помаранчевий світ без насильства» .

Висловлюємо щиру вдячність за підтримку в  організації акції магазину «BI WOMEN`S STORE», в особі Інни Берегової.

 

Презентація на тему «Торгівля людьми та види експлуатації»

IMG-c2a782b9b771a830e752d35c139f16a0-VНа передодні Міжнародної акції «16 днів проти насильства» відділенням соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг для очільників старостинських округів проведено презентацію на тему «Торгівля людьми та види експлуатації».

Учасникам заходу роз’яснено поняття торгівлі людьми, види експлуатації, етапи торгівлі людьми. Надано практичні поради, як не стати жертвою торгівлі людьми при працевлаштування та виїзді за кордон, номери гарячих телефонних ліній, які надають допомогу у таких ситуаціях.IMG-0650500c3d41ca81aa44d2116597dd9b-V

Враховуючи, що серед внутрішньо переміщених осіб, які наразі мешкають у громаді, можуть бути й такі, які поживали на тимчасово окупованих територіях, звільнених Збройними силами України та, ймовірно, постраждали від торгівлі людьми, особливу уваги приділено алгоритму отримання статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, та правами такої особи.

Учасники заходу отримали інформаційні буклети, виготовлені Деражнянським міським центром надання соціальних послуг.