Розпочалось чергове навчання для майбутніх усиновителів, прийомних батьків, опікунів, патронатних вихователів

1697530570685У Хмельницькому обласному центрі соціальних служб 17 жовтня 2023 року розпочалося навчання для майбутніх усиновителів, прийомних батьків, опікунів, патронатних вихователів.

Наталія Мельник, заступниця директорки центру, відкриваючи захід, наголосила на його важливості. Адже, аби набути статус однієї із форм виховання, потрібно докласти чимало зусиль. Усе залежить від багатьох чинників.

Подякувавши групі потенційних батьків за рішення брати участь у навчанні, а також за бажання змінити на краще долі дітей, котрі перебували у закладах інституційного догляду, представила тренерів.

Тетяна Яцух, соціальна менеджерка відділу  методичного забезпечення соціальної роботи та навчальних заходів, Наталія Гонта, начальниця відділу методичного забезпечення соціальної роботи та навчальних заходів протягом запланованих тренінгових занять передаватимуть спеціальні знання, які допоможуть батьківській команді долати труднощі у спілкуванні з дитиною. Даватимуть поради групі щодо проходження швидкого адаптаційного періоду як у дітей, так і батьків.  Чи, до прикладу, як залишатися стриманими і врівноваженими на початковому етапі перебування з дітьми різної вікової групи.

Треба зосередити увагу на зимовій підтримці вразливих груп наших громадян

Популярні

Інформує Хмельницька обласна військова адміністрація

https://www.adm-km.gov.ua/?p=131284

На цьому наголосила Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук під час Форуму регіональних координаційних центрів.

Захід вперше зібрав разом очільників координаційних центрів підтримки цивільного населення, керівників міжнародних організацій та донорів, а також представників громадських і волонтерських організацій. Загалом до Форуму долучилися близько 100 учасників з усіх регіонів України. Від Хмельниччини участь у Форумі узяв заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

Учасники заходу неодноразово акцентували на тому, що створення коордцентрів було правильним і дієвим рішенням. Адже наразі чимало громадян потребують підтримки, яку можуть надати Центри

Керівники регіональних коордцентрів поділилися пріоритетами роботи на 2024 рік, пропозиціями щодо удосконалення діяльності Центрів, а також дієвими практиками роботи із ВПО, ветеранами, людьми з інвалідністю і статусними дітьми.

Своєю чергою представники міжнародних організацій заслухали доповіді про фінансові потреби на підтримку діяльності Центрів. А також розповіли про власний досвід та подальші плани щодо допомоги українцям.

Віцепрем’єрка Ірина Верещук наголосила, що у фінансуванні на 2024 рік необхідна підтримка міжнародних донорів.

«Я дякую за все, що було вами зроблено раніше. Але ми й надалі дуже потребуємо вашої допомоги», – заявила посадовиця і додала, що тут вкрай важливою є правильно налагоджена координація між керівниками регіональних коордцентрів і представниками міжнародних організацій.

Особливо це актуально напередодні зими. За словами очільниці Мінреінтеграції, перш за все необхідно забезпечити комфорт і безпеку громадян під час опалювального сезону. Серед іншого, попросила міжнародних донорів не зменшувати видатки на гуманітарне реагування цієї зими.

Також Віцепрем’єр-міністр подякувала за підтримку громадським та волонтерським організаціям і на завершення додала: «Нам треба реальні практичні кроки, які будуть дійсно допомагати людям, – лише тоді буде результат».