«Будь собою!»

зображення_viber_2020-02-20_16-03-37  20 лютого 2020 року фахівцем Ізяславського РЦСССДМ був проведений інформаційно – просвітницький захід для учнів 9 класів Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 під назвою «Будь собою!».

  Даний захід був проведений у вигляді тренінгу, що забезпечило активну участь підлітків та сприяло кращому засвоюванню поданої інформації.

  Дане питання є актуальним, оскільки переживання, пов’язанні з самооцінкою та самосприйняттям, типові для підлітка. Їх можна вважати особливістю перехідного (підліткового) віку. Самооцінка підлітків досить мінлива і багато в чому залежить від ситуації і думок оточуючих. Підлітки з низькою самооцінкою шукають схвалення і визнання оточуючих і схильні переносити своє життя у площину ‘лайків’, як символів власної успішності і популярності. Саме тому тема самоприйняття дуже важлива для  її розкриття у підлітковому середовищі.

  В ході заходу було розкрито питання індивідуальності та неповторності кожної особистості, а також визначено причини використання людьми ‘масок’ у взаємостосунках із оточуючими. У тренінгу взяло участь 30 учнів, яких також було ознайомлено із переліком та змістом послуг, які надає Ізяславський РЦСССДМ.

зображення_viber_2020-02-20_16-03-39 зображення_viber_2020-02-20_16-40-13

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*