Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить дистанційне та онлайн консультування з юридичних та соціальних питань

 

  Доводимо до відома громадян, що у зв’язку із почерговим виходом у відпустки спеціалістів Центру, наразі консультування проводять юрисконсульт та фахівець із соціальної роботи.

  Консультування спеціалістами Центру здійснюється через Viber (відео консультування) або Messenger (консультування через листування) з 10.00 по 13.00.

✅  консультуйтесь за робочим телефоном (03849) 9-14-29;

✅  пишіть на електронну пошту kpmcsssdm@ukr.net;

✅  консультуйтесь на Facebook-сторінці Центру або Viber.

  У разі появи потреби у консультуванні напишіть нам приватне повідомлення на сторінку «Міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» в Facebook за посиланням https://www.facebook.com/kpmcsssdm/ з зазначеним видом та бажаним часом консультування. Решта деталей наші спеціалісти з вами узгодять у форматі приватних повідомлень.

флаeр  До відома.

  За два останніх тижня через сторінку «Міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» в Facebook звернулося 14 громадян, яким надавалися консультації з психологічних та із соціальних питань. Звертайтеся!

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*