Он лайн подорожі музеями світу

скачанные файлы  Бажаєте прищепити дитині любов до мистецтва? Побували вже у всіх музеях вашого міста? Пропонуємо вам відвідати 10 найвідоміших музеїв світу, не виходячи з дому.
  «Як зацікавити дітей картинами? І до читання, і до мистецтва, зокрема, до живопису — зацікавлення дітей не виникає на порожньому місці. Викликати інтерес може якась дрібниця, але й втратити його можна теж через дрібницю».
  «Що показувати дітям відповідно до віку? Нам часто здається, що меншим дітям ближчим буде абстрактне мистецтво, оскільки воно «нагадує дитячі малюнки»  або,  що дітям нічого «не скажуть» твори, сюжети яких їм невідомі… Це не зовсім так. Спробуйте. Ви будете здивовані проникливістю дитячого розуму.»
  Лувр — це не тільки один з найбільших у світі художніх музеїв, а й один з найбільш знакових історичних пам’яток Парижа. Музей пропонує безкоштовні онлайн-тури деякими експозиціям з його найбільш важливими й популярними експонатами, такими як єгипетські старожитності. Ви можете оглянути музей на 360 градусів і клацнути на рідкісні артефакти, щоб отримати додаткову інформацію про їхню історію.
  Національна галерея мистецтв, заснована в 1937 році, вільна і відкрита для широкої публіки. Для тих, хто не перебуває у Вашингтоні, створені віртуальні тури по галереї та експонатам. Там ви зустрінете шедеври Вермеєра, Рембрандта, Моне, Ван Гога, да Вінчі. А східна будівля зберігає твори сучасного мистецтва: Пікассо, Матісса, Уорхола.
  З колекцією, яка нараховує понад вісім мільйонів об’єктів, Лондонський Британський музей робить частину своїх експонатів доступними для перегляду в Інтернеті, зокрема «Kanga: Textiles From Africa» та «Об’єкти з римських міст Помпеї і Геркуланум». Музей також об’єднався з Інститутом культури Google, щоб запропонувати віртуальні тури за технологією Google Street View.
  Національний музей природної історії штату Вашингтон, один з найбільш відвідуваних музеїв у світі, пропонує ознайомитися з його скарбами завдяки віртуальній екскурсії. Глядачі опиняються у ротонді та зможуть подорожувати усіма кімнатами (огляд 360 градусів), включаючи Зал ссавців, Зоопарк для комах і Динозаврів, та Зал Палеобіології.
  Один з найбільших і четвертий за відвідуваністю художній музей світу. У музеї зберігаються понад два мільйони творів образотворчого мистецтва, але вам не потрібно бути в Нью-Йорку, щоб насолоджуватися ними. На сайті музею представлена онлайн-колекція та віртуальні екскурсії, завдяки яким ви зможете побачити найбільш дивовижні твори, такі як роботи Вінсента ван Гога, Джексона Поллока та Джотто ді Бондоне. Крім того, «Метт» також співпрацює з Інститутом культури Google, щоб зробити ще більше творів мистецтва (які не відображаються у власній онлайн-колекції), доступними для перегляду.
  Розташований у місті Фігерас в Каталонії, Іспанія, театр-музей Далі цілком присвячений мистецтву Сальвадора Далі. Музей, до створення якого він сам доклав руку, по істині витвір мистецтва. Заплутані лабіринти, тераси і сцени — завдяки інтерактивній версії ви можете спостерігати лише малу частину всієї краси. Тут є багато приміщень та експонатів, що оточують кожну епоху життя та кар’єри Далі, а сам художник похований тут.
  Головний католицький музей світу. Духовний і культурний центр. Неможливо передати в відеозйомці або на фото всієї краси і величі цього місця. У музеях Ватикану функціонує велика колекція найважливіших витворів мистецтва та класичних скульптур, куратором яких був Папа протягом багатьох століть. Тільки уявіть, ви зможете побачити шедевральну стелю Сікстинської капели, створену Мікеланджело.
  Завдяки купцеві Третьякову світ побачив найбільші шедеври образотворчого мистецтва Російської імперії. Іконопис Андрія Рубльова, картини найбільших російських художників ХІХ століття, портрети відомих письменників і поетів, знайомі нам із дитинства з підручників з літератури. І, звичайно ж, дивовижний і неповторний зал Врубеля та багато іншого.
  Ермітаж називають Лувром Західної Європи. Цей палац бачив розквіт і падіння імперії, й зберігає в своїх залах безліч надбань світової історії та мистецтв. Відвідувачі сайту матимуть можливість розглянути основні колекції та експозиції цієї величної споруди та дізнатися про історію та архітектуру палацу.
  Подивитися зблизька на відому особистість звичайним людям було цікаво завжди. Цю схильність дуже вдало перетворила в прибутковий бізнес мадам Тюссо ще 200 років тому. Тепер же честю, не меншою, ніж іменна зірка на Алеї зірок, вважається наявність власного двійника в цьому знаменитому музеї.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*