Подяка благодійникам

ПРОДУКТИ4  З початку карантину Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді посилено здійснюється контроль, моніторинг та соціальна підтримка сімей, які перебувають на обліку Центру як такі, що опинились у складних життєвих обставинах.

  Станом на 22.05.2020 на обліку Кам’янець-Подільського міського Центру перебуває 73 сім’ї, в яких виховується 145 дітей. У тому числі, протягом дії карантину було виявлено та поставлено на облік 22 сім’ї, що потребують допомоги задля задоволення першочергових потреб дітей.

  Збільшення кількості таких сімей було спричинено втратою батьками роботи або постійного доходу, незапланованим поверненням дітей із закладів інстутиційного догляду та виховання дітей, обмеженість ресурсів сімей для забезпечення потреб дітей та ін.

  На допомогу прийшли небайдужі кам’янчани. Так, місцевими благодійниками за час карантину було передано продукти харчування 73 сім’ям, які перебувають на обліку Центру, на суму близько 20 000 гривень.

  Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, від імені членів родин, дякує усім небайдужим громадянам міста, які у такий складний період допомагають тим, хто потребує.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*