Проведено інформаційний захід з питань сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

1   28 лютого 2024 року Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради спільно із відділом «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради проведено інформаційний захід для безробітних жінок, які перебувають на обліку Ізяславського відділу Шепетівської філії Хмельницького обласного центру зайнятості. Учасниці заходу отримали   інформацію про сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які існують в Україні: всиновлення, опіка/піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, патронатна сім’я.

2  Надано докладну інформацію про  умови створення прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу. Роз’яснено, які діти можуть бути влаштовані в прийомну сім’ю та дитячий будинок сімейного типу, хто може стати прийомними батьками та батьками-вихователями, які кошти надаються з державного бюджету на виховання та догляд прийомних дітей та дітей-вихованців. Присутніх на заході поінформовано про нову форму сімейного влаштування дітей – патронатну сім’ю. Учасницям заходу надано інформаційні листівки та буклети з даної тематики: «Якщо ви бажаєте прийняти дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування у родину», «Стань патронатним вихователем – зміни життя дитини», «Прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу».

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*