Директором Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мар’яною Любецькою проведено презентацію роботи Центру для тренерсько-викладацького складу ДЮСШ №3. Визначено пріоритетні завдання з учнівською молоддю, спортсменами щодо підтримки стабільного фізичного та психоемоційного стану вихованців ДЮСШ №3 шляхом проведення тренінгових занять з метою підвищення мотивації у спортсменів, формування впевненості у собі та самооцінки, допомоги формування необхідних цілей та вибору найкращих способів їх досягнення.
![87598123_2465499910377964_212256205731528704_n](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/87598123_2465499910377964_212256205731528704_n.jpg)
![87477008_2465499953711293_3650809995026497536_n](http://hocsssdm.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/87477008_2465499953711293_3650809995026497536_n.jpg)