Чому чоловіки не хочуть одружуватися?

1553876705_15261866441553873830  Ви зустрічаєтеся вже досить довго, але ваш партнер не поспішає робити серйозних кроків. Коли ви починаєте розмову про спільне майбутнє, говорить: що ще не готовий, а то й зовсім зникає. Часто, у такому випадку, жінка не може зрозуміти, в чому справа. Виникають запитання: він не любить мене, я його не влаштовую? У чому причина того, що він не хоче одружуватися, і що робити? https://youtu.be/Pjr5zuYdlfA
  Жінки можуть замислюватися про заміжжя починаючи з першого побачення, подумки “приміряючи” прізвище потенційного чоловіка. Що стосується чоловіків, тут справа куди складніша. Навіть тривалі стабільні відносини не завжди наштовхують їх на думку про шлюб.
Шлюб — це відповідальність 
  Адже шлюб – це велика праця обох і щоденна робота над собою. Не всі до такого готові. Багато чоловіків бояться змінювати сформований за роки звичний їм ритм життя. Попереду і низка нових обов’язків, відповідальності й всього, що з цього випливає. Таке важливе рішення, як створення сім“ї має бути усвідомленим і ретельно обдуманим.
Напис на екрані: Матеріальні питання 
  Чоловікові потрібен фундамент, на якому він створить свою сім’ю.  Недостатній заробіток і невпевненість в завтрашньому дні породжують побоювання, що він не зможе прогодувати і забезпечити свою сім’ю.
Прагнення сводоби 
  Чоловік згоден на цивільний, гостьовий або інші види шлюбу, крім,  законного. На його думку, сім’я зв’яже його по руках і ногах. А так його повністю влаштовують ні до чого не зобов’язуючі відносини.
Заборона батьків 
  Батьки хлопця можуть бути проти через те, що молодій сім’ї ніде буде жити. Ще поширені випадки, коли батьки хлопця вважають, що йому рано заводити сім’ю, або дівчина їм просто не подобається.
Негативний досвід 
  Розлучений чоловік не хоче одружуватися, тому що боїться повторення попереднього невдалого шлюбу, боїться випробувати біль втрати або того, що знову будуть сварки, як і в попередній сім’ї.
Розчарування у жінці 
  Іноді хлопець, пізнаючи свою подругу все більше, розуміє, що це не його половинка. При цьому він боїться сказати про це прямо, підтримуючи відносини за інерцією, а сам в той же час може перебувати на стадії активного пошуку нових стосунків. 
Страх перед відмовою 
  Дівчина може відмовити, якщо представник сильної половини людства зробить їй пропозицію. Саме тому деякі хлопці і чоловіки довго не наважуються на такий серйозний вчинок, хоча подумки вже про це мріють. Крім того молоді люди, надивившись на пари, які після укладення шлюбу стають лютими ворогами, не хочуть потрапити в таку ж ситуацію. Тому й не поспішають одружуватися хоч і щиро люблять.
 Іспит на сумісність 
  Проаналізуйте свої стосунки. Якщо ви проводите весь час разом, не маючи потреби відпочивати один від одного кілька днів. У вас спільний побут і ви добре з ним справляєтеся. Ваші друзі стали його друзями і навпаки. Під час звичайних бесід він не злиться і не уникає розмов про дітей. Ви регулярно спілкуєтеся із батьками. Та часто разом у розмові обговорюєте тему одруження друзів.  У вас з’явився спільний бюджет. Усе це показники, що коханий готовий до створення сім’ї. Мабуть, просто у нього є невеликі побоювання. 
Не тисніть  
  У такому разі не тисніть, а переконайте коханого в безпідставності його побоювань не лише словами, а й діями. Частіше вибирайтеся куди-небудь удвох,  різноманітно проводьте якомога більше часу один з одним, щоб зустрічі не обмежувалися ланцюжком «театр-кіно-ресторан», а за умови, що ви вже живете разом, розподіліть (або перерозподіліть) домашні обов’язки між собою, знайдіть спільне хобі, заведіть домашню тварину (це неодмінно допоможе відкоригувати рівень вашої спільної відповідальності). І частіше говоріть один з одним. Це головний рецепт — взаєморозуміння. 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*