Інтернет. Корисне і шкідливе. Всі ми знаємо, що таке інтернет

IMG_20200407_145035_769  У сучасних містах його можна зустріти в кожному будинку: провідний або бездротової, різної швидкості і якості. Є величезна кількість компаній надають цю послугу. Інтернет став однією з головних складових нашого життя, але як він на нас впливає? Більшість батьків твердять, ніби це шкідлива, що призводить до деградації. Діти ж стверджують протилежне: в інтернеті можна дізнатися дуже багато корисної інформації. І ті й інші як не дивно прави. Розглянемо шкідливі і корисні впливу інтернету.
Шкідливі:
– Порушення здоров’я (постава, зір)
– Низька зайнятість (людина більшу частину часу проводить біля комп’ютера)
– Відсутність цензури (дитина дивиться і читає інформацію не відповідну під його вік)
– Наявність неперевіреної інформації
– Шкідливі посилання (ненавмисно перейшовши та занісши на комп’ютер небезпечний вірус, ви ризикуєте назавжди розпрощатися з технікою).
Корисні:
– Надання інформації різного типу
– Спілкування в соціальних мережах 
 – Можливість стабільного заробітку
– Можливість оплати комунальних, банківських, мобільних і інтернет послуг
– Відправка офіційних документів
 – Переказ грошових коштів на далекі відстані
– Бронювання та купівля квитків різних структур
  Отже, з наведеної вище інформації ми можемо побачити, що всесвітня павутина багатогранна і абсолютно різна за впливом, яка, в свою чергу, безпосередньо залежить від людини. Можна уникнути більшості несприятливих підсумків використання інтернету дотримуючись таких правил:
  Необхідно убезпечити свій пристрій від вірусів. Зробити це можна за допомогою установки перевірених антивірусних програм та уважного ставлення до різного роду посиланнях.
  Потрібно самостійно обмежувати себе в часі, який ви проводите за подібною технікою.
  Якщо комп’ютер і відповідно інтернет є невід’ємною частиною вашого трудового дня, слід постійно, через певний проміжок часу робити перерви, наприклад, виконати зарядку. Бажано, а скоріше навіть необхідно, робити зарядку для очей, вона вас зовсім не утруднить і не займе багато часу.
  Якщо підходити до справи відповідально, інтернет не доставить вам проблем. 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*