Сьогодні 9 червня 2021 року завершив свою роботу Всеукраїнський дводенний вебінар за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках Проекту, що впроваджується БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» на тему: «Посилення партнерства та взаємодії органів місцевого самоврядування та НУО у реалізації соціально важливих завдань у сфері ВІЛ, ТБ: забезпечення соціальними послугами розширеного пакету» для представників органів місцевого самоврядування – директорів департаментів соціального захисту населення, центрів соціальних служб.
Участь у zoom заході взяли працівники Хмельницького обласного центру соціальних служб заступник директора Наталія Мельник та начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи та навчальних заходів Наталія Гонта.
Мета заходу, посилити спроможність організацій неурядового сектору щодо реалізації плану сталості соціальних послуг для представників уразливих груп та побудови партнерства з органами місцевого самоврядування у контексті надання соціальних послуг розширеного пакету для людей з ВІЛ, ТБ.
Завдання тренінгу:
- Ознайомити учасників з концепцією соціальної підзвітності, яка передбачає участь у всіх етапах прийняття рішення про бюджетне фінансування: розробка політик; бюджетування; моніторинг якості послуг, що надаються; формування політик.
- Надати учасникам тренінгу інформацію про можливості участі НУО в процесах формування політик державними органами влади та розробки пропозицій до місцевих програм.
- Структурувати механізми: соціальне замовлення, закупівля соціальних послуг, фінансування статутної діяльності НУО. Провести аналіз механізмів фінансування недержавних надавачів соціальних послуг.
- Розробити регіональні плани сталості соціальних послуг для представників уразливих груп.
- Ознайомити з кращими практиками бюджетної адвокації у сфері соціальної політики та охорони здоров’я.
- Ознайомити з кращими підходами неурядових організацій до побудови партнерства та комунікації із владою. Після закінчення навчання, кожен зареєстрований учасник отримає електронний сертифікат.
Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні
Після закінчення навчання, кожен зареєстрований учасник отримав електронний сертифікат.