29 березня 2016 року відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

29 березня в райдержадміністрації засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми, на якому головував заступник голови райдержадміністрації Олег Омелянюк. На порядку денному розглянуто наступні питання:

-про посилення роботи у сфері протидії торгівлі людьми;

-розгляд питань щодо сімей, в яких у січні-березні 2016 року вчинено насильство.

Також на засідання були запрошені сім’ї, в яких у січні- березні 2016 року вчинено насильство. Їм було надано роз’яснення щодо соціально-правових наслідків асоціальної поведінки, попередження щодо відповідальності за наслідки зловживання алкоголем.

За поданням РЦСССДМ на засідання Координаційної ради була запрошена 1 багатодітна родина, щодо якої прийнято рішення про здійснення початкової оцінки потреб та соціальне обслуговування.

4

28 березня 2016 року ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

3

28 березня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Омелянюка, відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Вході роботи було розглянуто десять справ щодо неналежного виконання батьківських обов’язків, про притягнення до відповідальності батьків та позбавлення батьківських прав. За інформацією районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді на Комісію були запрошені 4 сімї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Щодо 1 сімї була внесена пропозиція на підставі негативного результату соціального супроводу родини про позбавлення батьків батьківських прав. Щодо 2-х родин надані пропозиції про взяття на соціальний супровід, 1 родина – на соціальне обслуговування.

Добре вдома. Добре у сім’ї.

Галерея

У день, коли на світ з’являється немовля, щасливі батьки сяють усмішками від почутих слів: “Вітаємо вас, мамо! Вітаємо вас, тату!” Нові, незвичні слова – мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми – більш відповідальними, дорослими, досвідченими. Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трохи підріс, набув свого життєвого досвіду, натерпівся образ або навіть зневірився у тому, що на світі є добрі і люблячі дорослі, тому що його зрадили рідні. Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає все більш актуальною і болючішою темою для нашого суспільства. Особливо тепер, під час Читати далі…