Кам’янець-Подільська громада підготувала дітей до школи

Галерея

This gallery contains 4 photos.

1 вересня 2016 року завершилася щорічна благодійна акція Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Готуємо дітей до школи», яка проходила за підтримки Кам’янець-Подільського міського голови Михайла Сімашкевича. Cім’ї, що отримали допомогу, щиро дякують Михайлу Євстафійовичу, а також небайдужим мешканцям нашого міста за розуміння та підтримку. Адже, 59  дітей з сімей, які перебувають у дуже скрутному матеріальному становищі, у тому числі діти з сімей вимушених переселенців, вже отримали новий шкільний одяг, рюкзаки та канцелярські товари, а також вживані теплі речі. Висловлюємо слова вдячності магазину «Ніколь», який надав одягу для дівчаток – 64 одиниці на суму близько 20 Читати далі…

Діти переселенців, що проживають в Кам’янці-Подільському готуються до школи

Галерея

30 cерпня 2016 року у приміщенні Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася група взаємопідтримки вимушених переселенців зі Сходу України та АР Крим. Природньо, що напередодні нового навчального року захід був присвячений адаптації дітей до школи, зосередження їх уваги на навчанні, правильній організації вільного часу, дотриманні розпорядку дня тощо. Саме ці важливі моменти обговорювали підлітки з сімей переселенців із психологом Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ Віталієм Поліщуком. Адже у підлітковому віці дітям притаманно не завжди дослуховуватися до думки батьків, а надавати більшу перевагу думкам сторонніх людей. Ну і, звичайно, не обійшлося без подарунків з нагоди початку навчального Читати далі…

Люди як товар

Торгівля людьми – це продаж людей і їх використання злочинними елементами з метою одержання прибутку. Це може означати примушення або втягування через обман до проституції, жебракування, або ручної праці.

Складна економічна ситуація в Україні  змушує громадян шукати роботу за кордоном. Під час подорожі, навчання чи роботи за кордоном Ви маєте подбати про власну безпеку. Саме через легковажність та недостатню  поінформованість про реалії працевлаштування за кордоном громадяни опиняються в скрутних ситуаціях.

 ПАМ’ЯТАЙТЕ: Ви повинні знати свої права й бути готовими їх захистити. Якщо Ви плануєте їхати на роботу за кордон, Вам необхідно отримати достовірну інформацію про майбутню роботу та умови життя за кордоном.

  1. Обережно з паспортом! Ніколи нікому не віддавайте свій паспорт, окрім як працівникам посольств та прикордонних пунктів пропуску. Це Ваш ідентифікаційний документ і він повинен завжди бути у Вас. Якщо Ви загубили свій паспорт або ж його відібрали силою, звертайтеся до посольства або консульства України у відповідній країні.
  2. Зробіть ксерокопії всіх важливих документів! Ще до виїзду зробіть ксерокопії паспорта, візи, страхового полісу та будь–яких інших документів, пов’язаних з поїздкою. Тримайте їх у безпечному місці окремо від оригіналів. Крім того, залишіть копії своїм рідним або друзям в Україні.
  3. Не виїздіть із країни, доки не отримаєте чіткої контактної інформації про місце, де будете працювати та про безпечне надійне місце проживання. Повідомте рідним або друзям про детальне місце свого перебування за кордоном, а також залишіть їм детальну інформацію про Вашого роботодавця.
  4. Будьте готові до надзвичайних ситуацій! Занотуйте контактну інформацію посольства/ консульства України в країні, до якої збираєтесь, та негайно зв’яжіться зі співробітниками відповідної установи в скрутній ситуації.

 Пам’ятайте, ніхто не захищений від таких небезпечних ситуацій.

Якщо Ви стали жертвою торгівлі звертайтесь за телефонами: Національна «Гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації Центру «Ла Страда-Україна»: 0-800-500-335 (дзвінки безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні), 386 – безкоштовно з мобільних телефонів.