Робота Ізяславського мобільного консультативного пункту

  В рамках роботи мобільного консультаційного пункту Ізяславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з Ізяславським районним центром зайнятості 23 червня здійснено виїзд у дитячий оздоровчий табір “Світанок” (c.Білогородка, Ізяславського району). Виїзд здійснено з метою профілактики шкідливих звичок у підлітковому віці та пропаганди здорового способу життя у дитячому та молодіжному середовищі.

  Учасники із задоволенням взяли участь в заходах, ігротеці ; „Здоров’я — запорука успіху ”. Заняття пройшло весело. Діти та підлітки отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень. Тренінгова вправа ”Добре там жити, де вміють дружити” сприяло покращенню взаємовідносин між дітьми, набуттю навичок взаємоповаги, підтримки та допомоги одне одному.

Изображение 027 Изображение 069

Роботою МКП в оздоровчому таборі “Світанок” охоплено 57 дітей віком від 9 до 14 років, роздано два види буклетів кількістю 114 шт. Изображение 002

Робота служби соціальної підтримки сімей

  Протягом 19-23 червня 2017 року службою соціальної підтримки сімей Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Гришковецьку та Радовецьку сільські ради. Метою їх була планова перевірка  ситуації у сім’ях, які перебувають на обліку центру у зв’язку із складними життєвими обставинами.

  На території Гришковецької сільської ради проживає 5 таких сімей, в яких виховується 10 дітей; Радовецької — 10 сімей, в них 24 дитини.  Основними проблемами у більшості сім’ях є проблеми, пов’язані із зловживанням алкоголю. І вже важко з’ясувати, що є причиною, а що наслідком. Бо тут тісно пов’язані між собою чимало факторів: це і загальна соціальна напруга, і відсутність місця роботи, віддаленість від районного та обласного центру, і низький матеріальний стан, відсутність позитивного сімейного досвіду, і низький рівень освіти, і чимало інших. Але незмінним залишається факт – ці сім’ї потребують постійної допомоги у мінімізації складних життєвих обставин та контролю щодо виконання батьківських обов’язків.

  Тому центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою дітей, ювенальною превенцією та сільськими головами членам відвіданих сімей надано рекомендації щодо задоволення потреб дітей та роз’яснено наслідки безвідповідального батьківства. Також проведено консультації з питань попередження конфліктів між членами сімей, в т. ч. попередження домашнього насильства; профілактики тютюнопаління та алкоголізму; туберкульозу, ВІЛ/СНІДу та інших соціально небезпечних хвороб; працевлаштування, пошуку шляхів додаткового заробітку та раціонального використання сімейного бюджету. Сім’ям, які того потребували надано гуманітарну допомогу.

Exif_JPEG_420

П’ять мов батьківської любові

банер_ПС Таку тему запропонувала фахівець Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Наталія Гомілко, групі взаємопідтримки для прийомних батьків, які відбулась 21 червня.

 У місті Кам’янці-Подільському робота групи проходить щомісяця, адже саме така форма роботи провідними фахівцями на сьогодні вважається найуспішнішою. Під час зустрічей батьки допомагають собі та один одному підвищити власний виховний потенціал, запобігти професійному вигоранню та знайти шляхи для вирішення багатьох проблем.

За детальною інформацію щодо створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу звертатися до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вул. Шевченка, буд. 26 (ІІІ поверх), тел. 91429.

Стажування в рамках проекту «ПрофіГендер»

   22-23 червня працівники Хмельницького обласного, Деражнянського районного та Хмельницького міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у  навчальному візиті в рамках проекту «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі Зменшення Шкоди в Україні», що фінансується організацією «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5% (Expertise France 5% Initiative)» .

   Стажування проходило у  місті Хмельницький на базі Хмельницької асоціації громадського здоров’я «Вікторія». Програма була насиченою та змістовною. Учасники ознайомилися з особливостями гендерно-чутливих послуг в розрізі сексуального та репродуктивного здоров’я для споживачів ін’єкційних наркотиків, супервізійною підтримкою персоналу гендерного проекту та роботою пілотного проекту «ПрофіГендер».

image-0-02-04-0478d7e495696cbbbe65f76a41a401b62cc65d6958360a9ac8661925e737949f-V 19260264_767833070063813_933272789669129249_n

           20170622_15541020170622_155346

Після підведення підсумків  були вручені сертифікати.