Архів за 25.11.2021
Брифінг “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА”
Популярні
25 листопада 2021 року у рамках щорічної Всеукраїнської акції “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА” відбувся брифінг за участі Ольги Ревук ‒ заступниці міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції,
Владислава Машкіна ‒ голови Національної соціальної сервісної служби України, Катерини Павліченко ‒ заступниці Міністра внутрішніх справ України, Марини Бардіної ‒ народного депутата України, Катерини Левченко ‒ Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, п. Хайме Надаль ‒ Голови представництва Фонду Народонаселення ООН в Україні ‒ UNFPA Ukraine, п. Стен Ньорлов ‒ Голова Офісу Ради Європи в Україні.
Заступник директора обласного центру соціальних служб Наталія Мельник прослухала виступи та інформації учасників брифінгу, які будуть використані на наступному щотижневому навчанні з фахівцями соціальних служб територіальних громад.
Під час заходу відбулась презентація мапи спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та досягнень реалізації дорожньої карти „гарячої лінії” 15-47; було продемонстровано відеоролик, присвячений розбудові відповідних спеціалізованих служб.
Розірви коло насильства ( відеоролік)
Популярні
МИ НЕ БОЄМОСЬ СКАЗАТИ НІ – А ТИ ??!!
Популярні
В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії “16 днів проти насильства”, що триває з 25 листопада до 10 грудня, в Хмельницькому обласному центрі соціальних служб відбувся флешмоб. Мета заходу – привернути увагу суспільства до проблематики запобігання протидії домашньому насильству та насильству над дітьми.
Цього року ціллю глобальної кампанії 2021 року для України є привернення уваги до проблеми, її обговорення та поширення знань про те, що може зробити кожна людина для припинення насильства щодо жінок.
У рамках зазначеної акції в області проводиться мережевий флешмоб #діємо проти насильства.
Працівники Хмельницького обласного центру соціальних служб долучився до естафети «Починай діяти», основною метою якої є запобігання замовчуванню такого злочину.
Працівники центру закликають небайдужих жінок, активісток долучитися до Всеукраїнської акції на знак протесту проти домашнього насильства. Ця акція – заклик не боятися говорити про свої проблеми, бо лише так їх можна подолати.
Довідка. Кожна п’ята жінка в Україні протягом року страждає від сексуального або фізичного насильства. На думку фахівців, якщо насильство проявилося один раз, то воно обов’язково повториться ще, при цьому діти, жертви насильства, схильні в дорослому віці відтворювати таку ж модель поведінки у своїх сім’ях.
Сьогодні розпочинається щорічна акція «16 днів проти насильства»
Спеціалісти Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб розробили пам’ятку для тих, хто стикнувся з проявами насильства у власній сім’ї.
Всім, хто зазнає насильства варто пам’ятати «Береженого Бог береже». Не треба заплющувати очі на реальні факти і вмовляти себе не звертати уваги на насильство. Якщо ви зіткнулися з першими (ще «легкими») проявами насильства, подумайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей — уявіть найгірший розвиток подій і подумайте про ваші дії в таких неприємних ситуаціях:
1.Тримайте під руками телефони поліції та відповідних служб. Важливо, щоб ці номери телефонів знали і ваші діти. Не бійтесь писати заяву в поліцію про вчинення насильства у вашій родині.
2.Обов’язково зверніться до медичних установ, якщо ви отримали тілесні ушкодження, для засвідчення факту, а також для отримання медичної допомоги.
3.Якщо у вас є близькі люди, яким ви довіряєте, домовтеся з ними про спільні дії, у разі виникнення гострої ситуації.
4.Іноді єдиним виходом є втеча. Проте, цей крок має бути добре продуманим та підготовленим: сформуйте невеличку «валізу», в якій мають бути речі першої необхідності, а також копії та оригінали документів (паспорта, свідоцтв про народження дитини, свідоцтва про право власності). Запам’ятайте адреси необхідних установ, в які ви можете звернутися. Продумайте декілька варіантів місць, де ви можете сховатись. Також, копії документів можете залишити у людей, яким ви довіряєте.
5.Насильник може ставати ще агресивнішим, якщо дізнається про бажання жертви припинити з ним стосунки. Будьте готові захищати свої права та права ваших дітей. Краще відразу звернутися по допомогу до кваліфікованих юристів соціальних служб чи громадських організацій, послуги яких є безкоштовними.
6.Уявіть своє подальше життя без кривдника та шукайте в цьому позитивні моменти. А психологічну підтримку нададуть спеціалісти центру соціальних служб.
Постраждалим особам радимо звертатися до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вул. Шевченка, 26, ІІІ поверх, тел. 9-14-29, де можна на безоплатній основі отримати психологічні та юридичні консультації, а також повну та вичерпну інформацію про права і можливості отримання дієвої допомоги.
За посиланням https://www.facebook.com/kpmcsssdm/ можна отримати психологічну підтримку та консультації в режимі онлайн на сторінці Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.