А що сьогодні ви вже зробили ДЛЯ СЕБЕ?

enter site 46168565_2848290145196705_1055896631461563849_n  Кожна мама любить власних дітей і говорить їм про це. Але чи знають діти, що мама також любить і себе? Чи навчаться любити себе та піклуватися про себе на прикладі батьків?

https://rtdrugs.com   Уявімо собі сферичну жінку у вакуумі. Вона любить свою дитину та чоловіка, але не знає, як любити себе. Тому поради “навчись себе любити і приймати” будуть, м’яко кажучи, неефективні.
  Давайте розбиратися, що ж таке любов до інших, як вона проявляється і чи можна ці прояви транслювати на себе.

see   Ми піклуємось про рідних, створюємо для них затишок. Смачно їх годуємо, тішимо чимось. Ми прагнемо задовольняти їх потреби, ми хочемо часто їх обіймати та цілувати. Ми турбуємось про розвиток дитини та її здоров’я.

enter 47376357_2040325516259150_7049867540694461787_n(1)  Ми прагнемо проводити час з близькими та родичами, організовувати спільне цікаве дозвілля, робити їм подарунки.
  Якщо у нас є домашні тварини, ми їх доглядаємо, гладимо, годуємо.
  Це все любов. Якщо скласти інструкцію “Як любити іншого”, то вийшов би такий перелік:

  • Обіймати, цілувати, гладити, доглядати, піклуватися, смачно годувати, створювати затишок, тішити, допомагати в розвитку, задовольняти потреби, цікаво проводити час, робити подарунки.
  • Ось так само потрібно любити й себе. Робити собі подарунки, задовольняти власні потреби, піклуватися про себе, оточувати затишком і смачно годувати. Знаходити час для того, що вам цікаво. Займатися саморозвитком. А як себе обіймати та цілувати? (Як варіант – за допомогою інших) А якщо це на разі неможливо, то дарувати собі фізичну насолоду – масаж, спа, йогу тощо.

Калининград купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки.   Любити себе – це не відкладати похід до лікаря. Любити себе – це давати змогу перепочити та відновити ресурси. Любити себе – це дослухатися до власних потреб і задовольняти їх. Аби у дітей була щаслива мама, аби для себе бути щасливою людиною. Шануйтеся та любіть себе.

go site

https://staffdrugs.online

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*