Володимир Юр’єв: Наше завдання – об’єднати представників влади, церков та релігійних громад, навколо проблеми сирітства в нашій області

IMG_2334-1536x1024В приміщені Хмельницької обласної військової адміністрації відбулось засідання “круглого столу” з представниками релігійних конфесій та організацій Хмельницької області і фахівцями державних структур, які опікуються питаннями охорони дитинства , участь в якому взяв заступник голови ОДА Володимир Юр’єв .

Мета заходу – залучення релігійних діячів до поширення серед населення області  інформації  про сімейні форми  виховання.

IMG_2302-1536x1024Як зауважив на початку зустрічі Володимир Юр’єв, війна на території України призвела до руйнівних наслідків для інфраструктури міст, сіл, принесла горе в тисячі сімей. Проте особливо постраждали від війни діти. Сьогодні зростає кількість дітей, які залишилися без батьківського піклування. За даними Національної соціальної сервісної служби України, внаслідок війни без батьківського піклування сьогодні залишилися майже 2 тисячі дітей.

“Мета нашої зустрічі – об’єднати представників влади, церков та релігійних громад навколо проблеми сирітства в нашій області. Ми сподіваємося спільними зусиллями дати можливість кожній родині, кожній жінці і чоловіку, які вирішили стати або вже є батьками, опікунами, патронатними вихователями, бути освіченими у сфері формування здорових стосунків, які допоможуть їм виховати успішних і щасливих дітей,” – наголосив Володимир Юр’єв.

IMG_2358-1536x1024Директорка обласного центру соціальних служб Тетяна Власюк в своєму виступі звертаючись до учасників круглого столу наголосила на тому, що діти, які втратили родини під час війни, зараз потребують всебічної підтримки та допомоги, і сімейні форми виховання є для них найкращим рішенням. За її словами в області вже діють 102 прийомні сім’ї та 21 дитячий будинок сімейного типу, в яких виховуються 336 діток. З початку війни до Хмельниччини переїхали ще 6 будинків сімейного типу та 8 прийомних сімей (64 дитини).

Тетяна Власюк,в своїй презентації більш детально розповіла присутнім про сімейні форми виховання до яких відносяться усиновлення, опіка, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сімей а також патронат над дитиною.

IMG_2374-1536x1024Під час дискусії між представниками влади та духовенства усі учасники дійшли спільної думки, що сирітство має бути подолано шляхом популяризації відповідального батьківства, а також заохочення подружніх пар до всиновлення дітей, які залишилися без батьків та уваги опікунів. За словами священнослужителів, вони готові стати провідником між дітьми, яким потрібна опіка, небайдужими до проблем сирітства парафіянами та послідовниками їх церков.IMG_2371-1536x1024

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*