Вплив шкідливих звичок на якість життя людини

  изображение_viber_2020-11-02_16-38-0042 листопада 2020 року начальником відділу соціальної роботи Ізяславського районного центру соціальних служб Юлією Потюк спільно зі спеціалістами Ізяславського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації»  у Хмельницькій області проведено інформаційно-просвітницький захід «Вплив шкідливих звичок на якість життя людини»  для засуджених, які перебувають на обліку «Центру пробації». Для учасників зустрічі наголошено на тому, що регулярна і систематична «дружба» із шкідливими звичками призводить до суттєвого порушення фахового і професійного рівнів, спотворенням  життєвих пріоритетів і орієнтирів, руйнуванням особистості, духовною і психічною деградацією, яка опускає людину на «дно» суспільства і неминуче приводить до загибелі особи.

Під час спілкування спеціалісти намагалися донести до свідомості засуджених, які перебувають на обліку «Центру пробації», що вирватися з виру алкоголізму, наркоманії та аморального, протиправного способу життя дуже важко. Звільнення від цього  залежить лише від кожної людини зокрема, її волі, переконань, світогляду.  Виправитись ніколи не пізно, варто лише захотіти.изображение_viber_2020-11-02_16-35-29

Одним із аспектів зустрічі стало обговорення взаємозв’язку поведінки батьків та формування особистості дитини. Адже сім’я – це найкращий вихователь, а батьки своїм прикладом, власною поведінкою проектують поведінку дитини, її майбутнє. Тому тим батькам, які вживають алкоголь, палять, вчиняють протиправні дії, варто задуматись над власним способом життя, щоб не зруйнувати майбутнє своїх дітей.

Захід  на базі «Центру пробації» проведено із дотриманням вимог карантину.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*