Відбувся Всеукраїнський вебінар

виправленийСьогодні 9 червня 2021 року  завершив свою роботу   Всеукраїнський дводенний вебінар за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках Проекту, що впроваджується БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» на тему: «Посилення партнерства та взаємодії органів місцевого самоврядування та НУО у реалізації соціально важливих завдань у сфері ВІЛ, ТБ: забезпечення соціальними послугами розширеного пакету» для представників органів місцевого самоврядування – директорів департаментів соціального захисту населення, центрів соціальних служб.

IMG_20210609_095112Участь у zoom заході взяли працівники Хмельницького обласного центру соціальних служб заступник директора Наталія Мельник та начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи та навчальних заходів Наталія Гонта.IMG_20210609_095140

Мета заходу, посилити спроможність організацій неурядового сектору щодо реалізації плану сталості соціальних послуг для представників уразливих груп та побудови партнерства з органами місцевого самоврядування у контексті надання соціальних послуг розширеного пакету для людей з ВІЛ, ТБ.

Завдання тренінгу:

  1. Ознайомити учасників з концепцією соціальної підзвітності, яка передбачає участь у всіх етапах прийняття рішення про бюджетне фінансування: розробка політик; бюджетування; моніторинг якості послуг, що надаються; формування політик.
  2. Надати учасникам тренінгу інформацію про можливості участі НУО в процесах формування політик державними органами влади та розробки пропозицій до місцевих програм.
  3. Структурувати механізми: соціальне замовлення, закупівля соціальних послуг, фінансування статутної діяльності НУО. Провести аналіз механізмів фінансування недержавних надавачів соціальних послуг.
  4. Розробити регіональні плани сталості соціальних послуг для представників уразливих груп.
  5. Ознайомити з кращими практиками бюджетної адвокації у сфері соціальної політики та охорони здоров’я.
  6. Ознайомити з кращими підходами неурядових організацій до побудови партнерства та комунікації із владою. Після закінчення навчання, кожен зареєстрований учасник отримає електронний сертифікат.

Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні

Після закінчення навчання, кожен зареєстрований учасник отримав електронний сертифікат.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*