Відбулася зустріч психолога Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у програмі ТРК «Поділля-Центр» за тематикою до Міжнародного дня щастя

https://wegibev.ru/sosnoviy-bor.html 29003672_2077014422584434_1423426590_n  20 березня відзначають Міжнародний день щастя, саме у цей день для кожного є нагода нагадати собі, що варто радіти життю, і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи. Саме тому сьогодні разом з психологом Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов’ю Кирилюк у програмі ТРК «Поділля-Центр» говорили про те, що для кожного з нас є щастя, від чого все таки залежить це відчуття, чи можна навчитися бути щасливим за будь яких життєвих обставин, а також визначали поради, як взагалі бути щасливою людиною.

https://tooelrines.top/vidnoe.html   Під час ефіру слухачі також дізнались про різні цікаві наукові факти стосовно щастя, коли людина може відчувати себе щасливою, який віковий період вважається найщасливішим, де взагалі живуть найщасливіші люди у світі, а також рейтинг найщасливіших країн.

  Під час програми у ході спілкування ми визначили, що для того аби почуватися більш щасливішим, слід перш за все навчитися слухати себе, аби дати чесну відповідь на запитання: «Чого хочу саме я?», приймати себе такими якими ми є, займатися тією справою, яка найбільше лежить до душі, улюбленою справою, навчитися дякувати долі за будь-які надані можливості, старатись обирати правильне оточення, допомагати іншим, та головне вміти знаходити позитив у щоденних справах та побутових дрібницях.

  Хоча поняття щастя все таки для кожної людини є індивідуальним, і у кожного є свій рецепт щастя, але все ж ми вирішили поділитися деякими порадами від психолога, як бути щасливою людиною: варто усвідомити, що тривале щастя не приходить саме по собі, і іноді для того аби чогось досягти варто попрацювати над цим, пристосовуватись до різних змін у житті та звикати до різних обставин, насолоджуватися приємними моментами, цінувати ці момент, планувати свій час, шукати роботу і дозвілля, в яких ми можемо реалізувати себе повною мірою. Але основною порадою є те, що потрібно підтримувати гарні стосунки з коханими, друзями, батьками, та іншими значимими людьми. Адже ніщо не зцілює від проблем так, як сердечна прив’язаність до людини, яка щиро піклується про нас.

  Отож, сьогоднішня програма присвячена Міжнародному дню щастя є нагадуванням того, що щастя приходить як у формі незначних, повсякденних досягнень, так і тривалої праці над собою, у кожної людини є своє поняття щастя, але головне не забувати про те чудове відчуття і завжди знаходити можливість відчути себе щасливими.

29019859_2077007665918443_1974681543_n 29134812_2077007109251832_1199568073_n

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*