Відбулася зустріч психолога Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у програмі ТРК «Поділля-Центр» за тематикою до Міжнародного дня щастя

29003672_2077014422584434_1423426590_n  20 березня відзначають Міжнародний день щастя, саме у цей день для кожного є нагода нагадати собі, що варто радіти життю, і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи. Саме тому сьогодні разом з психологом Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов’ю Кирилюк у програмі ТРК «Поділля-Центр» говорили про те, що для кожного з нас є щастя, від чого все таки залежить це відчуття, чи можна навчитися бути щасливим за будь яких життєвих обставин, а також визначали поради, як взагалі бути щасливою людиною.

  Під час ефіру слухачі також дізнались про різні цікаві наукові факти стосовно щастя, коли людина може відчувати себе щасливою, який віковий період вважається найщасливішим, де взагалі живуть найщасливіші люди у світі, а також рейтинг найщасливіших країн.

  Під час програми у ході спілкування ми визначили, що для того аби почуватися більш щасливішим, слід перш за все навчитися слухати себе, аби дати чесну відповідь на запитання: «Чого хочу саме я?», приймати себе такими якими ми є, займатися тією справою, яка найбільше лежить до душі, улюбленою справою, навчитися дякувати долі за будь-які надані можливості, старатись обирати правильне оточення, допомагати іншим, та головне вміти знаходити позитив у щоденних справах та побутових дрібницях.

  Хоча поняття щастя все таки для кожної людини є індивідуальним, і у кожного є свій рецепт щастя, але все ж ми вирішили поділитися деякими порадами від психолога, як бути щасливою людиною: варто усвідомити, що тривале щастя не приходить саме по собі, і іноді для того аби чогось досягти варто попрацювати над цим, пристосовуватись до різних змін у житті та звикати до різних обставин, насолоджуватися приємними моментами, цінувати ці момент, планувати свій час, шукати роботу і дозвілля, в яких ми можемо реалізувати себе повною мірою. Але основною порадою є те, що потрібно підтримувати гарні стосунки з коханими, друзями, батьками, та іншими значимими людьми. Адже ніщо не зцілює від проблем так, як сердечна прив’язаність до людини, яка щиро піклується про нас.

  Отож, сьогоднішня програма присвячена Міжнародному дню щастя є нагадуванням того, що щастя приходить як у формі незначних, повсякденних досягнень, так і тривалої праці над собою, у кожної людини є своє поняття щастя, але головне не забувати про те чудове відчуття і завжди знаходити можливість відчути себе щасливими.

29019859_2077007665918443_1974681543_n 29134812_2077007109251832_1199568073_n

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*