«Відкрий для себе Европу»

follow url IMG_20180508_152545_HDR  08 травня в Хмельницькому вищому професійному училищі №4 відбувся інформативний захід «Відкрий для себе Европу». Захід провели психолог ХМЦСССДМ Віговська А.А та спеціаліст Центру Европейської інформації Хмельницької обласної наукової бібліотеки Ярмолюк А.Г.

Москва Филёвский парк купить закладку: кокаин, героин, гашиш, спайс, экстази, мефедрон, амфетамин, мдма, шишки и бошки   Учні та викладачі закладу мали можливість дізнатись цікаві факти про виникнення Европейського союзу, сучасний стан справ у ньому, можливості. Які він надає для кожної країни.

  Переглянули інформативну тематичну презентацію, відеосюжети про систему професійної підготовки в Швеції та Данії, взяли участь у вікторині та отримали сувеніри і призи на згадку.

IMG_20180508_152739_HDR  Психолог Центру наголосила у своєму виступі: «Де б ми не жили і не здобував свій фах – головне те, яку цінність ми готові дати людям, своїм потенційним клієнтам і чим можемо бути їм корисні та цікаві. Тому потрібно творчо мислити, вивчати мови, ставити перед собою високі цілі і відточувати фахову майстерність».

  Захід пройшов у товариській невимушеній обстановці. Дякуємо усім організаторам та учасникам!

IMG_20180508_152437

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*