«Відкрий для себе Европу»

source IMG_20180508_152545_HDR  08 травня в Хмельницькому вищому професійному училищі №4 відбувся інформативний захід «Відкрий для себе Европу». Захід провели психолог ХМЦСССДМ Віговська А.А та спеціаліст Центру Европейської інформації Хмельницької обласної наукової бібліотеки Ярмолюк А.Г.

редуксин амфетамин   Учні та викладачі закладу мали можливість дізнатись цікаві факти про виникнення Европейського союзу, сучасний стан справ у ньому, можливості. Які він надає для кожної країни.

http://www.supertemizlik.net/memory/[TRANSLITN]-197.html   Переглянули інформативну тематичну презентацію, відеосюжети про систему професійної підготовки в Швеції та Данії, взяли участь у вікторині та отримали сувеніри і призи на згадку.

http://edhivirgi.com/actually/[TRANSLITN]-282.html IMG_20180508_152739_HDR  Психолог Центру наголосила у своєму виступі: «Де б ми не жили і не здобував свій фах – головне те, яку цінність ми готові дати людям, своїм потенційним клієнтам і чим можемо бути їм корисні та цікаві. Тому потрібно творчо мислити, вивчати мови, ставити перед собою високі цілі і відточувати фахову майстерність».

триган д как отделить от парацетамола   Захід пройшов у товариській невимушеній обстановці. Дякуємо усім організаторам та учасникам!

закладки кристаллы IMG_20180508_152437

холдол

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*