В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Центром соціальних служб проведено захід для учнів Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки на тему: «Скажемо насиллю НІ!»

Сергач купить шишки 16-1-638  Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються напади на людей, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж прояви насильства порушують права людини, принципи  вільного та справедливого існування.

http://kabaddimalaysia.org/intend/alapaevsk-kupit-geroin-roznitsa-999-vhq-afganistan.html   І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його.

follow   6 грудня 2017 року практичним психологом Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов’ю Панчук був проведений захід для учнів Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки на тему: «Скажемо насиллю НІ!»,  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Психолог привернула увагу молоді до актуальної проблеми нашого суспільства, проблеми насилля.

Балахна купить Героин натуральный   Мета даного заходу розширити систему знань учнів щодо проявів насильства в учнівському середовищі, формування навиків відповідальної та безпечної поведінки, спонукання підлітків до пошуку шляхів захисту у небезпечних для них ситуаціях. Під час даного заходу з учнями було проведено анкетування, а також молодь розглядала ситуації в яких мала можливість ознайомитись з різними видами насилля, і знайти шляхи вирішення даної ситуації. 

Любов Панчук практичний психолог 

Хмельницького міського Центру 
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*