В Ізяславському районі стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства»

Изображение 010  Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Изображение 030  В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Ізяславському районі 27 листопада 2017 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі районного центру зайнятості проведено  семінар для безробітних жінок з протидії насильству в сім’ї. Домашнє насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника призводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки, діти та люди похилого віку.

Изображение 036  Під час заходу безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, проінформовано про види домашнього насильства, ознайомлено з алгоритмом дій у разі потрапляння у ситуацію ризику та надано інформацію про організації, заклади, контактні телефони «гарячих ліній»¸ які надають допомогу жертвам домашнього насильства.  Усім учасникам  семінару  було роздано буклети з даної тематики.

За матеріалами Ізяславського РЦСССДМ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*