День Батька

день батька 2  Ну, хіба ж це справедливо? Тисячі побажань існують для мами, а от про тата немов і забули всі. Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням праці та соціального захисту населення вирішили виправити цю прикрість.

  14 вересня 2017 року у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відбулось святкування Дня батька. Метою заходу було популяризувати сімейні цінності, на яких будується міцна і дружня сім’я, а також підтримка і розвиток позитивного, творчого, духовного і культурного потенціалу батьків і дітей.

день батька 3  До святкування долучилися студенти факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та Хмельницьке музичне училище ім. Заремби.

  Свої історії гостям розповідали кращі багатодітні татусі міста. Батьки приймали найщиріші вітання та побажання присвячені Дню Батька. У свою чергу Хмельницьке музичне училище ім. Заремби представили гостям невелику концертну програму.

  Насамкінець концерту директор Центру Мар’яна Любецька привітала батьків з їхнім “професійним” святом та побажала терпіння та витримки на батьківському шляху, приємних вражень, яскравих та нових відкриттів.

  Присутні на святі зразкові татусі міста отримали подарунки, що приготувало для них управління праці та соціального захисту населення.

день батька 1

За інформацією Хмельницького міського Центру

соціальних служб для сімї дітей та молоді

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*