День Соборності України

http://npa-stroyinvest.ru/stroke/zheleznogorsk-ilimskiy-kupit-zakladku-lsd-220-mg.html 16144857_930216523776058_302611279_n  22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки УНР і ЗУНР – це дата, яка навічно закарбувалась у ХХ столітті в історії України величним національним святом – Днем Соборності. Такі знакові події минулого не втрачають своєї значущості та актуальності до сьогодні.

Вывести деньги с карты без подтверждения   18 січня в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці було проведено захід, присвячений історико-патріотичним читанням “Соборність України: символ свободи та єднання України” для вчителів шкіл області та учнівської молоді міста.
   На захід були запрошені учасники бойових дій в зоні АТО, волонтери, психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій, партнери із урядових організацій тощо.

http://t-art.org.pl/reflect/kupit-kuritelnie-miksi-dudinka.html   Під час заходу відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки «Соборна мати – Україна, одна на всіх оберіг» та перегляд документального фільму «День Соборності України».

http://telegra.ph/Vauchery-yandeks-08-13-2   Запрошені патріоти України поділились своїми думками, досвідом діяльності, спрямованої на  збереження соборності українських земель на сучасному етапі.

source   Віримо, що територіальна цілісність України, окроплена кров`ю мільйонів незламних бійців, навіки залишатиметься непорушною. Ми свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – розбудови вільної, єдиної демократичної України.

go                                                         За інформацією міського Центру соціальних служб

https://cash-exchanger.com/xchange_BTC_to_SBERRUB/                                                                                               для сім’ї, дітей та молоді

go to site

Напишіть відгук

here Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

go to site

*