Для школярів міста Кам’янця-Подільського організували день із професіоналом

Инвестиции в биткоинах bb05a7d042451552e77520aa04e36f68_XL  Для того, щоб молодь дійсно отримала всю інформацію про професії, ринок праці, можливість відчути себе в ролі «дорослого», у м. Кам’янці-Подільському продовжується профорієнтаційний проект «День з професіоналом».

Выкса купить закладку бошки   Оскільки вже довгий час триває плідна співпраця між Кам’янець-Подільським міським центром зайнятості, Кам’янець-Подільським міським Центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді та Клінікою, дружньої до молоді, Кам’янець-Подільського перинатального центру, партнери продовжили ознайомлення учнів випускних класів з професією лікаря.

купить фенамин Задонск   В приміщенні клініки учні 10-х класів разом зі вчителем та фахівцями КПМЦЗ Семенюк Н.В. та Нечитайло Л.А., психологом КПМЦСССДМ Поліщуком В.А. стали учасниками цікавої зустрічі та проведення часу з лікарем-гінекологом Валентиною Войцеховською.

Как выглядит терминал киви   Цікава розповідь про те, як вона обрала цю професію, які шляхи становлення «професіонала» пройшла, свою думку про те, яким має бути гарний лікар, захопила не тільки молодь, але й дорослих.

https://cash-exchanger.com/xchange_QWRUB_to_BTC/   Організатори заходу дякують завідувачу Клініки, дружньої до молоді Дзвениславі Цуглевич за можливість відчути тонкощі професії лікаря, познайомитися з успішними професіоналами та позитивними людьми.

click here 41 42

go to site

Напишіть відгук

source Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*