Допомогти громаді у створені якісних соціальних послуг

IMG_20210810_090543Керівником Хмельницького обласного центру соціальних служб Тетяною Власюк сьогодні здійснено робочу поїздку до Лісовогринівецької сільської територіальної громади з метою надання  методичної допомоги в організації роботи з отримувачами соціальних послуг.

Під час перебування в громаді відбулась робоча зустріч директорки центру соціальних служб  Тетяни Власюк з головою громади Віталієм Гралюком.  

IMG_20210810_090551Тетяна Михайлівна детально  ознайомилась з  структурою та штатами, посадовими  інструкціями працівників, їх функціональними обов’язками.

IMG_20210810_091618За результатами візиту було надано рекомендації щодо вдосконалення   роботи  для вирішення соціальних потреб жителів громади.

1-2-1536x1024В ході візиту відбулися зустрічі з першим заступником голови територіальних громад Андрієм Антонюком, начальником відділу розвитку соціальної сфери Юрієм Кравчуком та начальником служби у справах дітей Юлією Свідерською з метою здійснення моніторингу надання соціальних послуг незахищеним верствам населення та методичної допомоги в організації їх надання.

IMG_20210810_094008Керівництву громади були надані інформаційні матеріали (буклети, листівки, плакати) з соціальною тематикою для використання у роботі.

Директор обласного центру соціальних служб Тетяна Власюк звернула увагу працівників  громади на якість надання соціальних послуг для жителів та на пошук  кандидатів у прийомні та патронатні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу на території громад.

За результатами моніторингу дотримання державних стандартів з надання соціальних послуг, керівнику громади буде надано рекомендаційну довідку.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*