«Збережемо наш скарб – рідну мову!»

Новокубанск купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. IMG-3ec77cb07153100bfbeb96fe1693d647-V[1]  Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. ЇЇ порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона як ніжна пісня співучого соловейка.

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки   Традиційно 21 лютого українці святкують Міжнародний день рідної мови.

Сковородино купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. IMG-ab72eec104a06194eab61f3564a8a107-V[1]  21 лютого міський Центр соціальних служб для сім’ї, дтей та молоді спільно з викладачем української мови та літератури санаторної школи-інтернату № 2 провели літературні читанні у стінах школи для дітей  6-9 класів під гаслом «Збережемо наш скарб – рідну мову!». Метою заходу було донести учням інформацію про заснування Міжнародного дня рідної мови, викликати бажання вивчати українську мову, милуватися її красою; прищеплювати і розвивати почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб; виховувати любов до рідної мови, бажання досконало її знати.

https://whitemanmarkt.com   Цікавими були інформхвилинки,  інформовані читання, де діти були ознайомлені з ювілейними датами відомих українських та сучасних поетів та письменників, оформлені ілюстровані книжкові полички, дитячі малюнки на аркушах, прикріплених на дошці. В аудиторії панувала справжня святкова українська атмосфера.

IMG-f80bfcd84ad1c99b80626f301735d023-V[1]За інформацією міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*