Збільшилося слухачів «Школи волонтера» Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ

купить закладку в Москва Котловка заняття_волонтерів  31 січня відбулося перше заняття у «Школі волонтера» Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для студентів-першокурсників факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, які будуть проходити волонтерську (безвідривну) практику на базі Центру.

http://www.ssit.eu/sore/moskva-losinoostrovskiy-kupit-zakladku-marihuana-killer-kush.html   Нова група слухачів проходитиме навчання за розробленою Кам’янець-Подільським міським Центром СССДМ програмою «Практична підготовка майбутніх фахівців соціальної сфери для подальшого здійснення професійної та волонтерської діяльності».

Коми купить закладку Кокаин Супер Качества [Ecuador]   Під час проходження волонтерської практики студенти будуть мати можливість брати участь у заходах Центру у зручний для них час.

go   Стати слухачем «Школи волонтера» легко: потрібно мати бажання та звернутися до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Шевченка, 26, тел. 9-14-29.

Кранево купить кокаин Приєднуйтесь!

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*