Звіт про діяльність спостережної комісії обласної державної адміністрації за 2016 рік

Протягом 2016 року спостережна комісія обласної державної адміністрації провела чотири засідання.

На засіданнях було розглянуто наступні питання «про звіт спостережної комісії за 2015 рік», «про затвердження плану роботи на 2016 рік», «про роботу спостережної комісії Шепетівської районної державної адміністрації з питань сприяння Шепетівській виправній колонії №98 у проведенні соціально-виховної роботи із засудженими, організації їх професійного навчання», «Про роботу спостережної комісії виконкому Шепетівської міської ради та Шепетівської районної державної адміністрації щодо  дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання у 2015-2016рр.», «Слухали голову спостережної комісії Ізяславської районної державної адміністрації про співпрацю спостережної комісії Ізяславської районної адміністрації, адміністрації Замкової виправної колонії №58 та Ізяславської виправної колонії №51 щодо у створенні належних умов для тримання осіб», «1. Про прийняття розпорядження голови облдержадміністрації від 09.09.2016р. №361/2016-р «про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.06.2013р. №167/2013-р.», «Про роботу спостережної комісії Шепетівської районної державної адміністрації з питань сприяння Шепетівській виправній колонії №98 у виправлені та ресоціалізації засуджених та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій», «про роботу спостережної комісії виконкому Хмельницької міської ради щодо дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання у 201-2016 роках».

Під час виїзних засідань здійснено прийом одного чоловіка, який відбував покарання.

Протягом 2016 року надавалась методична та практична допомога спостережним комісіям районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, зокрема в телефонному режимі надавалась методична допомога спостережним комісіям Шепетівського, Теофіпольського, Хмельницького районів.

Узагальнено роботу спостережних комісій районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад. В загальному спостережними комісіями області було проведено 571 засідання, за допомогою комісій звернулось 29 осіб.

Секретар комісії                                                                             Н.Мельник

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*