“Казкотерапія”

Казкотерапія  11.08.2017 року  Хмельницьким міським Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у парку ім. М. Чекмана було проведено тренінгове заняття з казкотерапії “Правильне життя”. Даний захід був розрахований на дітей молодшого шкільного віку.

  Метою «Казкотерапії» було:

  • поглибити знання дітей про казку як вид усної народної творчості, навчити визначати головну думку казки;
  • навчити дітей продуктивним навичкам взаємодії з іншими людьми, налагодити взаєморозуміння в дитячому колективі;
  • розвивати зв’язне мовлення, мислення, фантазію.

  Заняття з «Казкотерапії» допомагало дітям швидко звикнути до нової обстановки, розкрити переживання, про які дитина соромиться обговорювати відкрито з дорослими. Захід пройшов у вигляді читання та обговорення казки «Квіточка-семиквіточка». Діти із задоволенням слухали казку та брали активну участь у обговорення її змісту. Також було проведено дидактичну гру, в ході якої дітки повинні були назвати сім аспектів здоров’я людини (здоровий сон, правильне харчування, гігєна, чиста оселя та чистий одяг, спорт, гарний настрій та відсутність згубних звичок).

  Діти сприйняли матеріал з цікавістю і по закінченню тренінгових занять залишились задоволені результатом такої роботи. А за активну участь у заході діти отримали подаруночки — виготовлені квіти з цукерками в середині.

                                                                      За інформацією міського Центру соціальних

                                                                      служб для сім’ї, дітей та молоді

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*