Кам’янець готовий до реалізації плану дій в рамках ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді»

1  Про це заявили під час бріфінгу для засобів масової інформації члени ініціативної групи, до складу якої входять представники різних структурних підрозділів Кам’янець-Подільської міської ради в співпраці з молодіжними організаціями.

  Озвучивши напрацьований план заходів, затверджений рішенням сесії міської ради 12 грудня 2018 року, що будуть реалізовуватися в Кам’янці-Подільському впродовж найближчих двох років, заступник міського голови Вадим Савчук додав: «Якщо місто виконає всі умови, поставлені ЮНІСЕФ, то отримає не просто статус громади, дружньої до дітей та молоді, але й фінансування від держави на відстоювання їх прав».

34

2  Права дітей, а саме – право бути почутим, право на безпеку, право на дитинство, право на визнання, повагу та справедливе ставлення, право на охорону здоров’я, освіту та соціальний захист – стали стратегічними цілями ініціативи. Відповідно до них, і розроблено комплекс заходів.

  Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запланував заходи, на виконання третьої цілі: кожна дитина та молода людина має право насолоджуватися життям у сім’ї, іграми та відпочинком. Це проведення інформаційної кампанії щодо популяризації альтернативних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*