Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує: 26 червня – Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом

  З 1987 року, за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, людство відмічає цей день з метою вираження рішучості посилювати міжнародне співробітництво по створенню вільного від наркоманії суспільства.

  Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує: наркоманія – це, насамперед, тотальне ураження особистості, і, звичайно ж, супроводжується ускладненнями з боку фізичного здоров’я, а часом взагалі приводить до смерті. Наркотики можуть повністю контролювати і придушувати фізичний і духовний стан окремої людини.

телефон  Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) надає інформаційно-консультаційну та юридичну допомогу населенню України, серед яких: пацієнти програм ЗПТ, споживачі ін’єкційних наркотиків, їхні родичі, медичні працівники, представники правоохоронних органів, пов’язану з проблемами залежності від наркотичних речовин, реалізацією програми замісної терапії, а також профілактики прийому немедичних наркотиків. Дзвінки на номер Гарячої Лінії 0-800-507-727 анонімні та безкоштовні по всій території України.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*