Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

https://qilawshop.info/kovrov-kupit-zakladku-kokain-koks.html дитина за партою  Останнім часом до психолога Кам’янець-Подільського міського Центру СССДМ почастішали звернення батьків школярів. Причиною звернень є адаптація дітей до навчання в школі після літніх канікул. Звертаються в основному ті батьки, діти яких мали труднощі у адаптації до школи попередніх років.

https://moscowexst.ru/2910-kupit-zakladku-chisteyshiy-metadon-moskva-lyublino.html   Школярі будь-якого віку обов’язково проходять період адаптації до школи. Причому цей період триває досить довго: у першокласників – 1,5 місяця, у п’ятикласників – місяць, учні інших класів звикають до школи 2-3 тижні. Помилка багатьох батьків полягає в тому, що вони вважають, що цього періоду немає. На їх думку, дитина повинна провчитися два-три дні і звикнути. Насправді все набагато складніше. З початком навчання докорінно змінюється спосіб життя дитини.

source link   Якщо зневажити періодом адаптації – у дитини можуть виникнути різні труднощі. У дітей старше 10-12 років вони носять психологічний характер, а от молодші школярі можуть відчувати і проблеми зі здоров’ям.

see   Допомагати дитині втягуватися в навчальний процес після тривалих літніх канікул краще завчасно. Ось декілька порад для батьків.

  1. Треба змінити режим дня – раніше лягати спати і вставати раніше. Причому марно вимагати від дитини раніше відправлятися в ліжко, якщо самі батьки засиджуються далеко за північ.
  2. Відпочинок має бути активним, на свіжому повітрі. Безцільне проведення часу (якщо дитині нема чим зайнятися) може тільки ще більше втомити її.
  3. Обмежте час перегляду телевізора дитиною та ігри за комп’ютером.
  4. «Розпишіть» дитину: невеличкі диктанти допоможуть дитячій руці згадати навички письма.
  5. Разом повторіть таблицю множення, послухайте як дитина переповідає прочитані за літо книжки.
  6. Включіть у процес адаптації всю сім’ю: різні голоси привчають підлаштовуватися, а значить, зосереджуватися.
  7. Купівля шкільного приладдя, одягу для школи – заняття, як правило, приємне і в той же час налаштовує на навчальний лад.
  8. Не поспішайте багато вимагати від дитини, дайте їй час. Будьте терплячі та уважні до дитини: враховуйте її вік, темперамент, індивідуальні особливості.

Сербия   І головне. У будь-якому віці дитина потребує любові та підтримки від батьків, розуміння та допомоги.

here   За індивідуальною консультацією можна звернутися до психологів Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Шевченка, буд. 26 (ІІІ поверх), тел. 91429.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*